Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 9. 2016 19:42

Jakej důkaz ? Já su rád že su rád. Nějak žiju; ideální to není ale co.... vlastně mám prdlajz ale může být i hůř.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 27. 9. 2016 20:53

Náhodou som si s nim zahral Elite Dangerous,tak zase až tak chudobný nie je,keď má na hry za 30€ :D ,viď...
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 28. 9. 2016 07:22

PC... Nemam co bych rekl. Pojd delat do AT&T, tady jsme vsichni lini a vime vcelku prd, zapadl bys. :D
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 28. 9. 2016 08:42

No jo, ale to by musel umět anglicky a hádám, že ač milovník USA, anglicky neumí ;)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 28. 9. 2016 08:45

Ahoj Pohrobci Doupěte, a už toho nechte, kdo semká na Doupě zabloudí tak odtud rychle odpeláší, tož sa Trošku snažte vrátit DOUPĚ trošku do původní úrovně, takhle je ,,To škopíček Pankovi - prasce bude bliť,,... Nebejt PC, tak by jste si ho asi museli udělat Virtuálního, nebo se bavit vo još větších kravinách, Ach jo, smutnej Máca...Co hrajete Koňové?!
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 28. 9. 2016 08:50

Marcel: Toto je na smeťáku, co je jinde je jiná písnička. Do PCho si ještě porýpeme. ;)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 9. 2016 10:16

Sattero píše:PC... Nemam co bych rekl. Pojd delat do AT&T, tady jsme vsichni lini a vime vcelku prd, zapadl bys. :D

:D Normální korporace. Ale je fakt, že v ní by to byla pro něj šance.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 28. 9. 2016 13:15

Darwel píše:PC, tyvole, nech si to sestavit od KineCZka. Bude to odladeny. Bude to tichy. Budes mit zaruku ze to funguje. Priveze to az k tobe. Predvede ti to. Nebudes to muset resit.
Nekdo mu tusim nabizel i sestaveni zadarmo. Jen za to, ze ho uvidi nazivo.
PoliceCollector píše:Obávám se ze kineczek mě má plný zuby a ostatní též.
Cim myslis, ze to je?
PoliceCollector píše:Pracuju. Je to náročné a moc si díky daním nevydělám.
Mas pravdu. Ostatni lide dane neplati.
Sasakr píše:No ty vole... to jsem zas po dlouhý době přišel. Tak já vám asi jen řeknu, že se mám dobře, a zase mizím.
Nahodou to je dobry zpusob, jak nektere lidi ***** ;-)
icotech852 píše:Náhodou som si s nim zahral Elite Dangerous,tak zase až tak chudobný nie je,keď má na hry za 30€ :D ,viď...
Podle toho nemuzes hodnotit. Vzdy je to o prioritach.

Jako nemit PCho, tak se to tu muze zavrit ;-)

Sattero: To zni lakave...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 9. 2016 13:36

holubek002 píše:
Sattero: To zni lakave...

Co je na tom lákavého? :shock:
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 28. 9. 2016 13:37

Sattero píše:PC... Nemam co bych rekl. Pojd delat do AT&T, tady jsme vsichni lini a vime vcelku prd, zapadl bys. :D

Jaké jsou požadavky a kde? O:-) Ne, že bych na to měl koule, ale.. :hm
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 28. 9. 2016 17:33

Holubek a Mrak: Požadavky se různí pozice od pozice, ale všechny ty inzeráty jsou přestřelené a v realitě stačí umět od každého trochu, mít ochotu a zbytek se naučí během práce.

Aktuální pozice jsou zde:
http://connect.att.jobs/czech-republic/brno-jobs
A toto koukám je práce v NFSD, což je tým reportující nám do RRC, když se jim něco posere a neví si s tím rady - takže nic náročného. Jediné mínus je pro někoho chodit na směny vč. noční, zato je to ale velmi dobře ohodnoceno (noc). Komunikuje se tam de facto jen s vendory, anebo interně.
http://connect.att.jobs/cz/brno/it_engi ... alist-jobs
College degree netřeba, základy networking reálně i bez CCNA, stačí prokázat znalosti. Co je fakt potřeba, je aspoň trochu breptat anglicky.

Podobně easy je i toto:
http://connect.att.jobs/cz/brno/it_engi ... alist-jobs

Klidně dejte vědět přátelům a hlavně zpětně mi, dám referral. :-)

I když si tak říkám, že bych tam mohl já. Míň práce, přidáno...
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 28. 9. 2016 17:45

Ahoj Satero, no Vy se Totiž vyskytujete už jenom na Smeťáku, hehe, tož není Kam psát jinam, než jen Semká, Hej, Máca.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 28. 9. 2016 17:59

To máš pravdu, já chodím ještě na stejně přitroublá smetištní témata na Garáži a Mobilmínii, regulérní fórum jsem neviděl už hodně dlouho :-)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 9. 2016 18:00

Noční mi přijde jako trochu úlet :D To fakt někdo dělá a ještě je rád? Jak je to vlastně finančně v Brně? V Praze se to v korporacích pohybuje od 50 do 90, takže se tam ani nevyplatí dělat. Já to párkrát zkoušel, ale jak píšete. Většinou příšerní lemplové, nuda a ještě málo peněz. Zase docela dost peněz na to, že se tam nic nedělá :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 28. 9. 2016 18:12

Proč je noční úlet? Kolik jsou aktuálně příplatky netuším, chodím na ranní, bo máme ještě denní US týmy, ale ti co chodí na noční, si finančně nestěžují. A co se týče platu, Johne, jde o pozici, na které jsi a jaké znalosti jsou vyžadovány. Není to tak, že nastoupíš na Uverse care (ta tu bude taky) a jako support zákazníkům dostaneš 60 litrů na ruku. To berou lidi, kteří aspoň něco vědí :-) Navíc my pracujeme s RAN, programátorů máme minimum minimálně tady v Brně a jak známo, programátoři jsou většinou nadhodnoceni platem, neboť těch schopných je málo a mnoho společností na nich stojí. ATT ale není RedHat :-)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků