Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 7. 2020 21:10

Lol, kino jsem zkusil naposledy asi před osmi lety a nikdy víc.

120 fps u televize zajímalo mě. A tak jsem si ji pořídil. A měl by to udělat každý, kdo plánuje hrát.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 7. 2020 21:41

To jsem rád, ale pokud by se někdo ptal, jak někdo dnes může dělat 30 FPS slideshow na běžné TV, tak je to tím, že většina lidí neumí hrát. Nebudeš dělat našláplé TV, když ti to nikdo nekoupí. Většina dnešních "hráčů" preferuje nesmysly, tak to podle toho vypadá. Ale za mě pořád vychází tolik pecek, že to nevadí. Budoucnost je ovšem nejistá.

A MS se řítí do záhuby :D Fakt nevím, kam ty peníze cpou...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 7. 2020 16:46

Hele, jak je možný, že GTS se hraje tak skvěle na tak slabém ovladači? Nemá to skoro žádný feedback, ale prostě ta hra se s tím hraje moc dobře. Proti tomu Forza je divná. Nezkoušel někdo obě hry? Protože většina lidí tvrdí, že je to stejné a nebo lepší ve Forze. Jenže reálně je to dost odlišné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 7. 2020 16:59

Já ne, já hrál naposledy Forzu na X360. Jako nebylo to špatné, jiné, trochu "arkádovější" ale na druhou stranu, tenkrát jsem tomu dal jen několik hodin.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 7. 2020 18:40

X360 mohla být jiná. Třeba 5 byla strašná na ovládání. Technologie je stejná, ale trochu to ladí.

GTS mě extrémně překvapilo. Nečekal jsem nic a dostal jsem skvěle hratelnou věc. GT5 a 6 jsem hrál na volantu, tak bohužel nevím, jak to bylo. Ale z poslední testů se GTS hraje úplně stejně.

Jsem z toho tedy trochu zmatený.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 8. 2020 13:24

Tak jsem rozjel Gran turismo 6, protože tenkrát jsem ho moc nehrál. Tearing a standard auta už přestala bavit u 5. Jenže to nikdo nemohl tušit, že ani po 7 letech žádné nové GT s kariérou nebude :D Zatím to vypadá docela fajn, jen ten konstantní tearing při FullHD je šílený, tak snad pomůže 720p jako za starých časů. Standard auta také nejsou úplně v pohodě, ale co se dá dělat. Viděl jsem tam i nitro? :D Alespoň to trochu zahraju.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 8. 2020 13:00

720p nefungovalo, to bylo asi jen pro 5. Takže ten konstantní tearing byl asi důvod, proč jsem to nehrál. Na standard auta si člověk docela zvykne, prostě jsou hnusná. Kariéra pěkná a plno věcí kolem, to by mělo v 7 být.

Ale pak jsem si dal pár závodů v GTS a byl spokojený. GT je fakt o přehlížení nedostatků, protože pak dostaneš super věc. GTS miluju, i když vlastně proti minulosti nenabízí tolik. Technicky konečně použitelný díl.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 8. 2020 22:15

Co říkáte na Project cars 3? Trailery vypadají strašně dementně, když si člověk veme, co ta značka znamenala. Ale seznam aut a tratí je úžasný a fyzika snad úplně blbá nebude, protože u dvojky je fajn. Celkově té hře málo věřím, ale třeba překvapí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 8. 2020 15:31

PC3 kupovat nebudu. Už první dva díly mě iritovali svou kariérou, takže se nebudu trápit a ani jsem nekoukal na trailery. Krom toho mám víc než dost co hrát a furt přicházejí nové hry...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 8. 2020 18:26

Rozumím, právě proto to chci. Vypadá to spíše jako Shift 3. Pokud fyzika nebude úplně debilní, tak to bude pecka.

Naštěstí moc nehraju, teď chci mít dobrý skill v autech a to ještě pár let veme.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 5. 8. 2020 17:54

Mám jedničku a chyběla mi tam lepší kariéra. Každopádně jsem skončil, jakmile se přešlo na ryze sportovní auta. Ve stejný moment jsem skončil i u Shift 2 (jedničku jsem dal, myslím, celou). Jakmile došlo na speciály jezdící 300 a kde už bylo nutné držet správnou stopu, brzdit v pevně daných místech apod., tak jsem přestal stíhat a přestalo mě to bavit.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 8. 2020 20:39

Na konzolích to bylo technicky tragické, takže jedničku jsem moc nehrál. Dvojku jsem stihnul na PC, ale mělo to mega input lag na volantu, tak to nešlo hrát. Patch nikdy nevyšel :D Ale hry celkově dobré na svou dobu.

Jinak auta nejsou moc pro zábavu. Chce to fakt tisíce hodin na trochu použitelný skill a to většina lidí nechce investovat. Zase když to jednou umíš, tak se to nikdy neztratí. Třeba u Horizon 4 jsem někde v top 1 % a to je teprve začátek. Horizon hrajou hlavně lemplové, takže to není až takový výkon. Za pár let budu jinde. Pokud teda nepřestanu trénovat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 8. 2020 14:21

holubek002 píše:Mám jedničku a chyběla mi tam lepší kariéra. Každopádně jsem skončil, jakmile se přešlo na ryze sportovní auta. Ve stejný moment jsem skončil i u Shift 2 (jedničku jsem dal, myslím, celou). Jakmile došlo na speciály jezdící 300 a kde už bylo nutné držet správnou stopu, brzdit v pevně daných místech apod., tak jsem přestal stíhat a přestalo mě to bavit.

Yep, same problem. Takhle to mám doslova ve skoro každé závodní hře. :nenapadne
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 8. 2020 18:00

U N.Marko bych to netipoval. Kolik máš tak naježděno? To musí být strašně moc.

Nebo tě to prostě jen nebaví? To bych chápal, okruhy jsou z podstaty nuda :D Vždy si tam musíš něco najít. Třeba kariéra, oblíbená auta, oblíbená místa a nebo soupeření. Mě pořád okruhy moc neberou, ale jako občas jezdím. V tomhle je fajn Horizon, tam se nemusíš nutit jezdit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 8. 2020 12:33

Hm, že bych zase rozjel NFS 5 a konečně je dohrál? Teď jedu stejně old school, hraju 007 Agent under fire. Celkem z toho cítím feeling Golden eye 64.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků