Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 28. 4. 2010 12:57

2SCobra: Začínám cítit syndrom vyhoření. Lidi jsou super, ale jinak...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 4. 2010 14:38

SCobra píše:Májka je dobrá :-) Na chuť :-)

Tak to já preferuju pudingy Dr. Oetkera
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 28. 4. 2010 15:33

Dneska jsem dostal set čínských zelených kvetoucích čajů. Nevím proč, ale v poslední době nemám nějak náladu na ostatní lidi, protože se mi stalo něco, co docela bolelo :-(.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 28. 4. 2010 16:09

Cofte, Jezku, nechci vám brát iluze o lidech. Osobně mám za to, že jak syndrom vyhoření tak i nechuť k lidem má původce ve zklamání v někom. Ani to nemusí být důležitá věc. Ono se to v jednom hromadí a hromadí, někdy se hranice citlivosti posune daleko ale pak stačí ta poslední kapka. Zatočí se Prašivec a veze se to. Nikdy jsem nepřišel na to, co s tím, prošel jsem si to předloni. Asi se přidala i krize středního věku. Prostě nic (NIC!) nešlo i ptákoviny, co jeden dělá jednou rukou za zády, kdybych šel pro rohlíky zároveň s dodávkou co je veze, byly by všechny zamluvené a tak. Pak se přidá nechuť z života, je toho mraky. Jasně, vzdávat se to nesmí ale mnohdy jeden nepobere jednání lidí a vůbec. Tak jsem začal chodit do lesa, prostě pryč od lidí. Pomáhá to. Vyšťavit se fyzicky. Ježoure, běž na mateřskou... Na čas. 1/4 roku. Třeba...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 4. 2010 16:19

Pánové kdo umíte líp hledat než já, nevíte, jak u hry Bad Boys 2 zvětšit rozlišení? Ideálně tedy na 1440*900? Návod jsem nenašel, config je nějakej divnej.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 4. 2010 16:20

Coft píše:Dneska jsem dostal set čínských zelených kvetoucích čajů. Nevím proč, ale v poslední době nemám nějak náladu na ostatní lidi, protože se mi stalo něco, co docela bolelo :-(.

Nejsi sám :'(
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 28. 4. 2010 17:29

Nějak jsem se tý debilní nálady zbavil :-D. Ale asi jenom na chvíli, protože účinky čokolády nejsou věčný, ale když je od milované osoby, tak možná vydrží i dýl :-D
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 4. 2010 17:54

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 28. 4. 2010 18:16

Zdá se mi to, nebo marihuana nic nedělá?:)
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 4. 2010 18:21

Mě se nejlíp jezdilo na halucinogenech :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 28. 4. 2010 18:23

Špatně graficky zpracované fyzika žádná nic moc
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 28. 4. 2010 18:23

Jo, halucinogeny jsou taky v pohodě, ale u trávy jsem vůbec nezaznamenal žádný negativní efekty a projel jsem to na první pokus...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 4. 2010 18:26

Mě se to podařilo projet jen s těmi halucinogeny :D

Weight: Opakovaný vtip přestává být vtipem a začíná být trapárnou :roll:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 28. 4. 2010 18:28

No dobře, ale nemohl jsem si to odpustit :mrgreen:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 28. 4. 2010 18:57

ve spechu a na mariance se jezdi nejlip :D zajimave zjisteni :D halucinogeny sem neak nedaval :D :D

edit..tak jo..na halucinogenech to jde taky, jen to chce vybrat tu prvni zatacku :D
inexplicit
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků