Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 11. 2016 22:11

holoubek: Zklamal jsi mne...

Obrázek
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 11. 2016 22:22

Naopak, překvapil a potěšil. S věkem už dostává rozum :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 11. 2016 13:18

holubek002 píše:Jsem letos ze 14 her 10 hral na gamepadu (u fps a strategii to s gamepadem jeste neni ono). Na PC a pritom zadne auta a zadne sporty. Ty konzole mi zacinaji byt nejak blizsi :-)

Vítej v klubu, komp mám zapnutý denně, ale hru jsem na něm hrál naposledy v únoru.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 11. 2016 18:52

Na komp jen tak nezanevru, ale hrani s gamepadem mi ted prijde pohodlnejsi (krome fps, to nedavam) a predstava gauce, televize a gamepadu v ruce uz najednou neni tak spatna :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 11. 2016 20:34

Proto v podstatě všechny FPS zaměřují. Takové populární Halo míří fakt hodně a evidentně to nikomu nevadí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 12. 2016 16:35

Přemýšlím, že bych si po vánocích koupil takový ten All in One počítač (v zásadě jen monitor). Na PC stejně nehraji a protože tady v zahraničí mám houby místa, tak by se mi to docela hodilo. Věc se má tak, že co jsem v UK, tak celou dobu jedu na notebooku, ale ta klávesnice je na dvě věci a když potřebuji jako vážně psát, tak si stejně připojím svou oblíbenou Microsoftí klávesnici, čímž si na stole zaberu veškeré místo. Nevím no, na multimédia by mi to stačilo, na psaní taky, a kdyby mi náhodou ruplo v bedně, tak by to těch pár herních vykopávek asi dalo taky - ne že bych to považoval za prioritu. Jen furt váhám, jestli by mi to stálo za to, když ten notebook stále relativně stačí a taky bych do toho musel narvat cca 500 liber a to mi zase moje přirozená škudlivost moc nechce dovolit. No nic, uvidíme po vánocích, peníze by byly, ale zase potřebuji zaplatit plynové topení a okna v ČR....
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 12. 2016 19:08

Tak proc si nekoupis nejakej hybrid tabletu a laptopu? Ty AIO stanice byly in tak pred peti lety, dnes to umi skoro vsechno co laptopy, ale bez jakekoliv mobility. Osobne bych sel do tabletu s Win a BT klavesnici, kterou bys pripojil v pripade potreby. Akorat za £500 sezenes mozna nejakej zakladni - to bys musel lehce pritlacit na penezenku (i kdyz ted kolem Vanoc budou asi slevy).
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 12. 2016 19:53

No já ti nevím, ale tablety s 21 palcovou obrazovkou asi nedělají ne?

Na BT klávesnici ti prdím. Tu na které píšu mám nejradši a hrozím se dne, kdy nebude k dostání.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 12. 2016 21:58

Kdyz musis, tak si dokup 21 palcovej monitor a pripoj si ten tablet k tomu.

Kdyz prdis na BT klavesnici, tak si klidne zij v technologickem praveku.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 12. 2016 23:00

:-l člověče, to nedává moc smysl. Mám si koupit tablet a k němu připojit monitor? Proboha proč? Evidentně to bude méně výkonné než notebook a místa to zabere cca stejně. Jaká to je potom úspora místa a peněz a jaký výkon za ty peníze z toho dostanu v porovnání? Asi ne větší, dovolil bych si hádat, že spíše méně. Jediná výhoda by byla pak mobilita, protože bych si mohl ten tablet někam sebou vzít.

Ohledně BT klávesnice - nemám nic proti BT jako takovému, ale problém je v tom, že prostě nejsou klávesnice, které by mi vyhovovaly. Pouzívám na psaní už celé roky tohle
Obrázek
a nemůžu si ji vynachválit - jasně, dá se koupit v BT variantě, ale proč? Já už ji přece mám. Imho nevidím smysl ve výroku "Kdyz prdis na BT klavesnici, tak si klidne zij v technologickem praveku." - jako by USB fungovala hůř, než BT. To je zase jednou něco :roll: , neupřednostňuješ ty náhodou nové technologie jen proto že jsou nové, byť v podstatě bez jakéhokoliv přínosu, nebo reálného zlepšení? ;-)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 12. 2016 23:34

Ano, mobilita - pracujes na 21", najednou zjistis, ze nestihas a musis byt na miste xyz, tak tablet odpojis a pracujes napriklad ve vlaku na tabletu. O vykonu se tady vubec nebavime - AIO pocitace jsou zhruba na stejne urovni jako tablety (v cca stejne cenove kategorii). Tj. ze na tom nespustis nic z poslednich 10 let (a to jeste kdovi jestli).

Tak si kup tablet, s USB portem a muzes si tu svoji milovanou klavesnici strcit klidne tam. Vazne nemam naladu ti tu psat rozdily mezi BT a USB, to se na mne nezlob.

IMHO mne je uplne jedno co si koupis nebo nekoupis, muj nazor znas. Klidne si kup nejakou verzi Raspberry Pi. Vykonove to bude prakticky to same, co ten tvuj slavny AOI, za zlomek ceny. A zbyde ti i na poradnou BT klavesnici a monitor.

Ale jak pisu, je mi to prakticky fuk, a nehodlam se tu s tebou hadat...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 12. 12. 2016 00:17

Když už AiO tak bych vzal iMac. Nádherný displej a řekl bych že nějakou dobu to vydrží. Jen to teda nestojí pět set liber. A ta MS klávenice k tomu půjde taky. (Rovněž jsem ji dlouhá léta používal, ale mě už nevyhovuje, moc vysoké klávesy.)

Nebo co tohleto ?: https://www.mader.cz/intel-nuc-kit-6i7k ... thunder-m2
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 12. 2016 15:29

Do Apple nejdu ani heverem. Sorry, ale ne, je to prostě předražené.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 12. 2016 22:17

Sledujete Ryzen?

-- 13. 12. 2016 23:27 --

Jestli nabídnou výkon 6900K za půlku, tak do toho bych šel. Ale těžko jim věřit po těch letech :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 14. 12. 2016 12:18

Apple je dražší ale zase se dá potom se slušným ziskem prodat (pokud ho nemáš poškozený). A iMacy jsou nádherné kompy, stále designové kousky.

Tak se mi splnil další můj HW sen a konečně mám doma mechanickou klávesnici.
Dokonce jednu z těch po kterých jsem toužil. Našel jsem že Cherry MX board 6.0 spadl s cenou o 1500CZK (otázka je jestli stále, nebo dočasně) ale každopádně jsem nezaváhal. Je to nááádhera pánové, náádhera. Něco pro notorického psavce jako jsem já ! Stačí jen trošku zmáčkout a už to píše, tenhle konkrétní model má navíc snad být jedním z nejrychlejších na trhu. Nevím jestli to jsou marketinogové cancy nebo ne, ale je to o něčem jiném nežli na dosavadních klávesnicích a to jsem vždy preferoval kvalitní kousky, jako výše zmíněnou Microsoft Ergo 4000 nebo Logitech Illuminated (tu původní štíhlou verzi s notebookovými klávesami). Takže jestli sháníte mechaniku, tahle je super a za tři a půl už není o čom váhat, za pětku přece jen trochu ano, jen škoda že není Made in Czech Republic... některé se snad u nás dělají....
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků