Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sattero 18. 10. 2016 17:40

Jo jo, zimnice, v břichu jak v Sudetech, v hlavě hraje filharmonie opiček, no prostě zábava jak víno.

Ráno to moc do práce optimisticky nevidím, ale byl bych tam radši než doma v posteli. Teda hlavně bych nemusel k obvodní, kde je to tak na 4 hodiny. Neskutečně pomalá. Ale jsem línej měnit.
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 18. 10. 2016 19:33

Děkuju. Je skvělá ! Vybrala si mě i když nejsem hubenej a bohatej. Je velmi hezká, inteligentní, schopná... Takovou jsem potřeboval ! A není to jen kamarádka - což je pro mě nejdůležitější.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 10. 2016 21:11

Protiklady se nepřitahují, takže asi bude trochu jiná, ale i tak ti jí přejeme!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 18. 10. 2016 21:37

tdjohn: respekt.... to si mě vážně pobavil :-D
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 18. 10. 2016 21:49

PoliceCollector píše:Proč se říká potomstvo ? Protože jsou POTOM - po vás !)
Kecy. Potomstvo protoze jsou po Tomovi. :mrgreen:

PoliceCollector píše:Děkuju. Je skvělá ! Vybrala si mě i když nejsem hubenej a bohatej. Je velmi hezká, inteligentní, schopná... Takovou jsem potřeboval ! A není to jen kamarádka - což je pro mě nejdůležitější.
Pics or it didn't happen.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 10. 2016 22:41

PoliceCollector píše:Abys nezvostal na starý kolena jako kůl v plotě, voe a mel se o tebe kdo postarat ?
Protože budes mit svou ženu rád a dítě je logický vyústění vztahu ?
Protože nebudeš chtít aby tvoje prachy připadly státu nebo vzdálené přízni ?
Nemusíš. Nemusíš chtít děti. Ale jak říkám - časové okno. A třeba ti utekla ta tvoje protože je chtěla. Tak nebul.

Huš ! Nic pro tebe...

Pokud nechce zůstat sám, musíš mít ženu, co tě přežije. Děti se na tebe vyserou a bylo by dost nefér jim to mít za zlý.
Aby se o mě měl kdo postarat? Postarají se o tebe tvoje úspory, které sis celý život schraňoval, protože jsi věděl, že jednou budeš starý. Pro naivky a pitomce je tu pak ještě státní důchodový systém.
Logické vyústění vztahu? Rozveď mi tu logiku, já ji tam nevidím. Smyslem je dělat toho druhýho šťastný. Dítě, pokud nejsem Rotschild, mě v tomto omezí.
Mé prachy odkážu komu budu chtít. Asi kámošům.

Ano, tvrdí, že mimo jiné utelka proto. Jenže jednak jí jeblo, když tohle řeší v jednadvaceti, za druhý slibujících tlučhubů je hromada. A za třetí já jí dítě slibovat nebudu jen proto, abych si ji udržel. Pokud je to logické vyústění vztahu, jak tvrdíte, pak k tomu teda dojdu sám a nemusí se to řešit.

Jinak vyblil jsem se do holek. Tam je to vůbec takovej můj tragikomickej deníček, tak to chci mít pohromadě, až to budu v důchodu číst.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 10. 2016 06:03

Tak jsem podruhé griloval grafiku. Opět úspěšně opraveno.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 21. 10. 2016 17:19

Už jsem opět sám...

MUPY MUP...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 10. 2016 18:35

Ve svý situaci bych se neměl smát, ale musel jsem :-D Tak co ty obrázky? Ukaž nám ji.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 10. 2016 20:09

.......twe, jako.......no, já ti nevím, ale hádám, že nikdo tady reálné nečekal, že ti to vydrží dýl, než měsíc. ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 10. 2016 20:48

Nebo se na něj nějaká buchta usmála a on si hned myslel, že spolu choděj :D

Obrázek
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 21. 10. 2016 22:13

Já teda osobně ani nevěřil, že doopravdy nějaká existuje. Asi jako ten koupenej kamion a dalších milion věcí, co kdy "vlastnil". To až teď teprv fakt sestavuje PC a to taky vím jen o bedně na jisto.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 22. 10. 2016 07:44

Tak už zase ne.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 10. 2016 16:33

Obrázek
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 24. 10. 2016 21:17

Začíná to bejt napínavý...
GeneHawkins
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků