Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 2. 2017 10:59

Fórum, na kterém PC radí s hardwarem, má asi trochu problém :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 2. 2017 12:23

Sasakr píše:Cywe... jsem si hodil do mzdový kalkulačky, kolik čistýho budu mít z toho, co jsem řekl u toho novýho jako minimum, pod kolik nejdu, a ono je to míň než jsem myslel (zato ze superhrubý je mi blbě) :-D

Jo, ze superhrube (respektive z toho, kolik zamestnavatele stojim a kolik nakonec dostanu) se mi taky protocily prvne panenky...

Sattero píše:Škoda žes neviděl IPS v současných modelech, je kancelářský Dell je cajk na jakékoliv hraní. Teda pokud nehraješ 10 hodin denně na profi úrovni. A nakonec když vypneš hru, oceníš, že IPS není vyblité jak TN panely. :D

Btw. FreeSync a podobné blbiny umí i IPS panely.

Mam cerstve Dell SE2717H. Predchozi TN 22'' odesel po cca 5 letech do kremikoveho nebe (odkud jsem ho nasledne dostal zpet vymenou nekolika kondenzatoru a slouzi dal v rodine). Nic extra, IPS, FHD, nejaky omezeny FreeSync (stejne mam ted nV), asi stesti na kus, protoze nevidim IPS glow ani prosvitani, ale zadny vyrazny pokrok oproti predchozimu jsem nezaznamenal. Jen trochu vetsi, cehoz jsem si vsimal asi prvni 2 minuty, ted bych bral pri dalsim nakupu klidne 32'' :-) Barvy mi pripadaji stejne a co me zklamalo nejvic je cerna, ktera je porad v noci jen seda...

Darwel: Zaklinac je s 480x OK? Prave Zaklinace porad odkladam, dokud nebudu mit 480x 1060 nebo neco podobneho.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 2. 2017 12:29

Přesně tak, kámo. Pokud by ty barvy stály za to, tak jsem první, kdo na něm hraje. Pracuju na tom každý den, tak vím a to není žádný nejlevnější *****.

-- 11. 2. 2017 13:30 --

holubek002 píše:Darwel: Zaklinac je s 480x OK? Prave Zaklinace porad odkladam, dokud nebudu mit 480x 1060 nebo neco podobneho.

OK záleží podle FPS. Na 20 to pofrčí úplně v pohodě.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 12. 2. 2017 00:17

Spis k sedesati. ;-) Na FHD to jede jak po masle, uz nikdy nebudu hrat nic bez FreeSyncu/G-Syncu.

Obrázek
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 01:13

Třeba chce jen 20.

Nevidím žádnou velkou výhodu těch synců, tak nechápu, proč už nikdy nebudeš hrát bez nich :D Už jsi asi třetí, který to říká, jen pořád to nechápu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 2. 2017 12:26

A co na tom nechápeš? Mně to taky přijde velmi průlomové (a to jsem to v praxi neměl šanci vidět) a řeší to všechny ty problémy s hnusným obrazem při nesouladu mezi FPS a refreshem.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 12:31

Jakým hnusným obrazem? Co to meleš? Pokud máš třeba 120 Hz, tak máš 8 ms na snímek. Tam není šance poznat malé rozdíly. A při 30 nikdo na PC nehraje. Pokud jo, tak si to uděláš tak, abys měl 30 pořád a zase nic nepotřebuješ.

-- 12. 2. 2017 13:32 --

A naopak při tom vašem syncu bys měl nekonzistentní FPS, což nikdo nechce.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 2. 2017 12:34

Pokud máš hru a HW, který ti udrží 120 FPS, tak je to jedno. Pokud ti hra osciluje mezi 80 a 120, tak s freesyncem si toho ani nemusíš všimnout. Bez něj si všimneš tutově, protože přechody obrazu nebudou hladké a objeví se tearing.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 12:38

Jakej tearing? Co to zase meleš? Tearing na PC není normální tak 20 let. Na konzolích si nevybereš, takže hry s ním nehraju.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 12. 2. 2017 15:25

Chlapi, Office 365 pro domácnosti lze sdílet s kýmkoliv nezávisle na adrese? Tedy že to hodím kamarádovi?
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 2. 2017 15:27

Videl vubec nekdo z vas g-sync v praxi nebo jen teoretizujete?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 15:36

V praxi ho k ničemu nepotřebuju a viděl jsem recenze.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 2. 2017 15:48

Aha. V poradku. Nenechte se rusit v dohadovani.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 2. 2017 15:49

Pokud hraješ při 100+, tak výhody jsou minimální. Nehraju na PC, abych hrál při 60, když to mám na konzolích.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 2. 2017 17:04

Lo!Zza píše:Aha. V poradku. Nenechte se rusit v dohadovani.

Vsak se tady nikdo nedohaduje. Pokud bude dalsi karta 480x, rad FreeSync vyuziju. To jenom tdjohn si zase zije v tom svem svete a nic nechape.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků