Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 5. 2022 16:51

Taky jsem byl zklamaný, tyhle hry jsou pro mě speciální. Nic lepšího tenkrát neexistovalo a dodnes je to v podstatě top ve svém žánru. Také jsem čekal, ale teď jsem to zkusil a zatím fajn. Moc jsem to ještě nehrál, ale hned mi naskočila atmosféra trojky. Je to skvěle udělané. Občas nějaké textury jsou divně udělané, ale jinak špička. Ber to tak, že moc jiných možností není. PS2 verze jsou dost na ***** a moc nejedou. PC verze jedou tak napůl a zase tam blbne gamepad. Tohle je proti tomu fakt svělá věc. Uvidím, jak to půjde dál, ale čekal jsem málo a dostal jsem svoji bývalou lásku. :D Jsem nikdy žádný starý GTA nedojel, tak to můžu konečně uzavřít.

JInak souhlasím s amatéry, jenže dneska je to všude. BF stojí za *****, GT7 je sračka, FH5 vyšlo ve stavu, kde tam půlka věcí nefungovala. Prostě věci dnes nejedou, nevím proč. Snad jsme už u dna a šéfové si na ty lemply posvítí. Já udělat něco podobného v práci, tak mě tam znásilní a zápálí jako Rusáci.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 5. 2022 23:45

Tak s modem gamepady jedou, Vice City i Andreas jsem s gamepadem dohrál. Chybí mi dohrát jen trojka, ale ta mě jednak vlastně ani moc neláká (nezestárlo to vůbec dobře, už to Vice City byl voser, Vice City Stories radši nemluvit) a hlavně to jde koupit jen jako triologie, ne? Samotná trojka nende, že?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 5. 2022 10:17

A co to umí? Já hrál VC skoro hned po vydání a třeba kamera v autě nešla ovládat, to přineslo až SA. Teď to mám konečně i u trojky, je to skvělé. Prostě konečně pořádný ovládání s analogovým plynem, jak bylo potřeba.

Trojka jde normálně koupit, ale na PC to bude zase nějaký zkurvený. Jsem to hledal na Steam a tam to vůbec není, takže musíš asi jen u R* a tam bych moc nečekal. Hlavně bych to tam nekupoval. :D

-- 30. 5. 2022 11:20 --

Jsem včera ozkoušel všechny tři a nostalgie jako kráva. Jsem to hrával kolem roku 2005 všechno a prostě je to znát, že mě to bavilo. To je podobné jako THPS2. Staré dobré hry jsou pořád dobré.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 5. 2022 10:55

Už nevím, možná šlo ve VC stickem jen otáčet do čtyřech přednastavených směrů a až v SA šlo točit plných 360°.

Podle všeho to nejde koupit separe. Tak nic. Nebo můžu zkusit na PC to Android verzi, tu jsem kdysi koupil :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 5. 2022 11:10

Právě ta kamera byla debilní, proto jsem pár misí ve VC nenáviděl. Jsem to skoro celé dojel, měl jsem snad i Malibu, jen jsem nedodělal ty mise. To byla tenkrát top hra, takový se už dnes nedělají. Nevím, mělo to nějaký kouzlo. Třeba ten vlastní autobazar byl úžasný nápad. 4 byla zase něco úplně jinýho, ale zase herní top. Pak už šlo R* do *****, protože mu všichni odešli.

Ta stojí za *****, vem trilogii.

-- 30. 5. 2022 12:15 --

Jestli RDR vyšlo po GTA IV, tak to byla poslední skvělá hra. Za mě také top, i když to nemělo intenzitu GTA, více se to táhlo. Co oni dokázali, to nikdo jiný zatím neudělal.

-- 30. 5. 2022 12:23 --

A ještě Max Payne 3! To byla firma snů, na co šáhli, to byla pecka. Vše ale jednou končí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 5. 2022 15:10

Já teda nevím, už když jsem dostal v 2008 PC, tak mi Andreas přišel takovej "meh". Ve srovnání s Mafií, ve srovnání s Driverem 4... a Vice City a trojka jsou už jen horší. Imho by mě to neuchvátilo ani v době vydání. Moc nereálné, dementní gamedesign, šílená AI i fyzika. Vlastně je to taková hovadina, no.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 5. 2022 16:37

:D Jako taky názor, no. Hrál jsem jak Mafii, tak tohle. Mafia 1 byla určitě špička. Tohle byly prostě megahry. Trojka byla revoluce, co v té době šlo. Asi to nechce hrát pět let po vydání.

Vity City mělo nepřekonatelnou atmosféru, to byla dokonalost. Bylo to občas ***** těžký, ale jako jinak špička.

SA bylo něco jako zjevení. Nikdo nevěřil, že něco takového jde udělat.

Takže jako cool story, ale prostě tohle byl úplně top, co kdy bylo a nikomu se to nepovedlo překonat. GTA V je proti tomu sračka. 4 byla super, ale ta nemá s trilogií nic moc společnýho. I hodnocení ukazuje, že to nebylo špatné. Prostě ve své době absolutní masakr, co se dá udělat a dnes je to pořád asi to jedný, co se dá sehnat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 6. 2022 14:49

Jsem s hrůzou zjistil, že dementi z Nintenda zabili 3DS konzole. Dnes v ČR nikde nejsou. Jako kde má člověk hrát pak ty hry? To je takový problém vyrábět nejlepší konzoli ještě pár let? To je taky firma...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 6. 2022 10:27

Nintendon't.

Mám rozehraný FC3. Rozjezd je opruz, pak ok.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 6. 2022 12:30

Jsem rozjel na Xboxu a jako fajn, ale vlastně asi mě to nebaví. :D Ono je to těžké dneska něco hrát, když je tolik jiných možností.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 6. 2022 15:43

Co, to Far Cry? Chce to tomu dát šanci. Největší voser je tam loot a craftování. Můžeš si koupit raketomet, ale nemůžeš si koupit pouzdro, abys ho mohl nosit. To musíš jak kokot běhat kolem a lovit čokly, aby sis to pouzdro vyrobil. Chce to jít jen po příběhových misích a na zbytek se vykašlat. Je to hrozně přeplácaný.

Btw. FC4 zdarma na Amazonu.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 6. 2022 16:38

Ano. Prostě už není čas. Nevím, kde jsem ho dřív bral. Dnes jsem rád, že si 2 hodiny denně zajezdím a vše ostatní akorát obtěžuje.

Co je Amazon? Jsem 4 koupil myslím a nefunguje gamepad. :D To sou taky retardi, ono to nějak blbne, přitom na konzolích to frčí skvěle.

-- 4. 6. 2022 18:04 --

LOL, už jsem ten Amazon našel. To fakt ne, to mám asi na Steam. A pak na Xboxu. :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 6. 2022 18:30

To je nějaká blbost, Ubisoft na vždycky prvotřídní podporu gamepadu. Ve trojce funguje.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 6. 2022 13:59

Tak si jí zkus, trojku mám taky a ta jede. Jasně, trojka má problém s výkonem, proto to hraju na Xboxu.

U 4 to nějak divně detekuje ovladače, takže pokud máš dva, i když odpojené, tak to dělá bordel. Nepodařilo se mi najít funkční kombinaci a to jsem i odpojoval a zapojoval za chodu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 6. 2022 17:31

Problém s výkonem u trojky? Nemám. Velmi stabilní frametimes, FPS nad 60 (průměr tak 75), na ultra ve 1440p (bez MSAA).

Můžu tu čtyřku zkusit, no.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků