Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 1. 2021 15:33

Protože nic staršího nejede v 60. A staré závodní hry jsou i zastaralé technicky, takže naštěstí o nic nepřicházím.

-- 14. 1. 2021 15:33 --

N.Marko píše:Nechci kecat, ale mám pocit, že jsem ho viděl na komentářích v Konzolistovi.

Tam je nějaký Cobra, ale jestli je to náš SCobra? To právě nevím. Naposledy si pamatuju, že si našel holku a už jsme ho tu neviděli :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 14. 1. 2021 16:17

tdjohn píše:Právě, ale není to tak jednoduché :D

Právě jednotný HW je obrovská výhoda konzolí. S údržbou to také vše pořád sedí. Dneska prostě PC nenabídne zdaleka to, co nabízej konzole. Ale zase PC má doma každý a hry jsou tam levnější, takže pořád má svoje výhody.

To bych řekl, že pro chlápka tvých kvalit nemůže být změna bydliště problém.

No já jsem spíš narážel na to, že s PS4/PS4pro nebo Xbox series X/series S už ta jednotnost HW a grafiky taky úplně neplatí. Byť to stále samozřejmě není kvadrilion možností jako u PC.

Sasakr: 12 let? Ty jo, to bych vůbec neřekl. Holt nemládneme...

Ještě, že tu je aspoň N.Marko, jinak bych byl snad služebně nejstarší. Teď nevím, jestli je to špatně nebo ne :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 1. 2021 16:35

Není problém změna, ale dostat vše na jedno místo problém je. Nechci kvůli hernímu kompu jezdit do jiné lokality třeba :D Je to jako herní monitory, není problém koupit nějaký, ale nikdy nebude umět všechno.

Právě že pořád platí, vše bylo stejné, jen tam byl udělaný nějaký malý rozdíl. Rychlejší CPU ti hru nezmění. Rychlejší grafika také ne. Pořád je to o tom, že celá hra je stejná, jen najednou dává i vyšší rozlišení. To je minimální rozdíl. Na PC řešíš problémy u verzí ovladače :D Pak máš různé generace grafik a dokonce různé výrobce :-o Pak různé výrobce CPU a tak. Je to úplně jiná liga. Na druhou stranu moderní enginy jako Unreal tě od toho odstíní, protože vše udělá Epic za tebe. Někdo to ale vždy musí zaplatit, takže vlastní vývoj pro konzole je vždy levnější kvůli tomu HW.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 1. 2021 16:37

Jak někdo může opustit doupě kvůli holce...

tdjohn píše:staré závodní hry jsou i zastaralé technicky, takže naštěstí o nic nepřicházím.

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 1. 2021 17:31

Holky jsou celkově na nic, ani konzole často nemaj :-o Nejlepší jsou holky, co si myslej, že hraní je pro děti a ztráta času :D

Tak mi najdi lepší hru než je PC1 a PC2. Jediný soupeř je AC a ACC. Tyhle hry existují jen kvůli tomu, že na to konečně minulá generace měla výkon.

Najdi mi lepší rally než Dirt rally 2 a případně WRC 9. Prostě tahle generace byl závodní zázrak.

Ale ty ne, ty hraješ nějaký vykopávky. TDU si cením, že bez něj by určitě Horizon nevzniknul takový.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 1. 2021 22:59

holubek002 píše:Ještě, že tu je aspoň N.Marko, jinak bych byl snad služebně nejstarší. Teď nevím, jestli je to špatně nebo ne :D

Hele klid, pokud ti nebude letos 40, tak si ještě můžeš říkat, že jsi mladý :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 1. 2021 11:00

N.Marko píše:
holubek002 píše:Ještě, že tu je aspoň N.Marko, jinak bych byl snad služebně nejstarší. Teď nevím, jestli je to špatně nebo ne :D

Hele klid, pokud ti nebude letos 40, tak si ještě můžeš říkat, že jsi mladý :D

Přesně!

Kdyby někdo pochyboval, tak mu ukážu krabičky her s kačerem Donaldem :D Můj největší problém dne není, jestli děti budou mít co jíst, ale kam zajedu pro hru. Tak jak starej?!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 1. 2021 13:22

V době digitální a rychlého internetu někam jezdit pro hru?
Obrázek
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 1. 2021 14:12

Obrázek :-(

-- 15. 1. 2021 14:13 --

Zkoušel jsi s tím streamovací služby? Stadia, Now atd.?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 1. 2021 14:35

Pro mě jsou pořád krabice součástí herního zážitku. Ideálně koupit krabici a hrát digitál. Tak to dělám dost často. Strkání CD je nuda, ale nádherná sběratelka je nutnost :D

Streamovací služby jsou nesmysl kvůli input lagu.

-- 15. 1. 2021 14:42 --

:love:

Obrázek

-- 15. 1. 2021 14:43 --

Obrázek

-- 15. 1. 2021 14:44 --

Jinak jedna vychytávka, kterou má Xbox. Koupíš krabici, nainstaluješ a hraješ pak digitál ze stejný intalace. To PS4 neuěmlo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 1. 2021 16:19

tdjohn píše:Streamovací služby jsou nesmysl kvůli input lagu.
To myslíš tu 0 ms, co má Mrak, jo?

-- 15. 1. 2021 16:20 --

Když jsme u toho, měli jste někdy problém s legendárním input lagem u Vsyncu? Já to prostě nikdy nezažil. Oproti rozsypanýmu zasekanýmu obrazu bez vsyncu je to nebe a dudy.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 1. 2021 16:45

Sasakr píše:Zkoušel jsi s tím streamovací služby? Stadia, Now atd.?

Úplně v poho. Ale Now překvapivě fachalo dobře i na hotspot přes Vodafone, jsem byl v práci mile překvapen, když jsem testoval.

Sasakr píše:Když jsme u toho, měli jste někdy problém s legendárním input lagem u Vsyncu? Já to prostě nikdy nezažil. Oproti rozsypanýmu zasekanýmu obrazu bez vsyncu je to nebe a dudy.


Tohle jsem měl vždycky a okamžitě vsync vypínal.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 1. 2021 17:42

Sasakr píše:
tdjohn píše:Streamovací služby jsou nesmysl kvůli input lagu.
To myslíš tu 0 ms, co má Mrak, jo?

-- 15. 1. 2021 16:20 --

Když jsme u toho, měli jste někdy problém s legendárním input lagem u Vsyncu? Já to prostě nikdy nezažil. Oproti rozsypanýmu zasekanýmu obrazu bez vsyncu je to nebe a dudy.

Jaká 0? Je rychlejší nechat to spočítat megakonzoli a nebo to posílat do cloudu? Stream je akorát po lidi, kteří neřeší input lag.

Samozřejmě vsync zvyšuje input lag. Co na tom chceš řešit? Záleží také na typu bufferingu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 1. 2021 20:24

Tak moje odezva připojení je fakt super, nemohu si stěžovat a samozřejmě to dělá své, proto o tom Sasakr psal. A když jsem ty hry z cloudu zkoušel, tak to bylo úplně v pohodě a to jsem zkoušel Dirt 3. Což se musí nechat, že tam je důležité mít dobrou odezvu.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 1. 2021 21:51

Odezvu vůbec neřeším, on ti to musí někdo spočítat a to ti nikdo levně dělat nebude. Třeba xCloud je v rámci GPU nebo čeho a jede jim to na Xboxech :D Takže input lag jako kráva. Určitě existuje technické řešení, kdy se vyrovnáš 60 FPS, ale bude to dost drahé. A kdo by řešil trapných 60 FPS v roce 2020. OK, asi pár lidí ještě pořád jo :D

-- 15. 1. 2021 22:00 --

Jinak můj tip, proč konzole přinešly 120 FPS je, že tak nemůžou cloudy konkurovat. Jen teda jak jsem psal, plno lidí si tam stejně hodí "filmový" mod 4K při 30 FPS :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků