Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 9. 2020 19:42

Já si troufám říct že v THPS jsem býval celkem dobrý (alespoň jsem porážel většinu kamarádů v okolí), alespoň na body. Ten remake je hratelnosti hodně věrný originalum - hned jak jsem to vzal do ruky tak se ten skill vrátil. Takže jestli to člověk hrál před 20 lety tak ví do čeho jde. Doufám že udělají nějaký remake trojky a Underground 2, který jsem hrál snad nejvíc.

Crew 2 je arkáda jak řemen. Mne se osobně teda hodně líbí jen jezdit po USA, myslím že závody jsem skoro ani nejezdil. A jako bonus tam máš i lodě a letadla. Ale jo, jinak to určitě splňuje tu podmínku že to můžeš zapnout na 20 minut a pak od toho jít pryč.

Já hrál kdysi dávno Hitmana myslím 2 nebo 3 a taky si pamatuju, že to bylo mnohem těžší. Člověk se musel snažit mnohem víc aby přišel na nějaký elegantní způsob jak ty vraždy provist. Takhle je to fakt jen plnění úkolů co mi ta hra řekne krok za krokem.

Ještě mne napadá Everspace. To taky můžeš zapnout na 10 minut a je to celkem hra na relax. Záleží jestli by tě bavil vesmírný sim no..
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 9. 2020 21:17

Tak poršáky se mi *****, tak jsem zkusil Most Wanted (2012)... dostal jsem se na místo 7 v blacklistu a smazal jsem to. Říkal jsem si, že nebudu cimprdlik a co nainstaluju, to dohraju. Ale tohle fakt ne.

-- 11. 9. 2020 22:18 --

Jinak Tdjohne já vůbec nepochybuju, že ty hry vypadají krásně! Ale prostě drtivá většina není native 4k.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 9. 2020 23:25

Rychle se to fakt nevrátilo :D Věděl jsem, co chci dělat, ale ruka říkala něco jiného. Hlavně tenkrát jsem to hrál na Genius Maxfire G-08, takže trochu jiná liga. Ale už po chvíli se to vše vracelo a jako šlo to. Spíše mě překvapuje, že je to stejně skvělé jako tenkrát. Trojku jsem hrál také hodně, 4 už málo a nic potom.

Jinak žádné Hitmana jsem nikdy nehrál :D Určitě je to moc těžké!

Most Wanted máš nějaký divný rok :D To vyšlo hned po U2 a pořád to byla pařba. Musíš hrát starou kvalitu.

Jasný, plno věcí není native, ale prostě Motorsport ukazuje, že to jde. Ty nové budou masakrózní. Dirt 5 už mám předobjednaný.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 9. 2020 23:32

Tak starý jsem dohrál. I tam mám výhrady (divný jízdní model, otravný honičky), ale proti tomuhle to bylo zlatý.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 9. 2020 23:38

U2 to není :D Divný jízdní model to mívalo vždy kromě 1 a Porsche. Ale tenkrát k tomu skvěle šel. Most wanted jsem nikdy nedohrál, ale začátek byl fajn po U2.

-- 12. 9. 2020 00:39 --

Hrajete někdo nový Grid? Prý ten starý byl skvělý, což na konzolích nevyzkouším. Ale ten nový je úžasný.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 10. 2020 23:27

A to jste věděli, že někdo toto fórum zkopíroval do své diplomové práce? :-D

https://dspace.tul.cz/bitstream/handle/ ... sequence=1

-- 22. 10. 2020 00:30 --

Pamatujete Marcela? To kolikrát chtělo pořádnou analýzu jen porozumět... kde je mu konec a kdo ví, jestli ještě vůbec žije...

-- 22. 10. 2020 00:35 --

Tak už dva roky tu není. Viz facebook :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 10. 2020 10:51

Dneska to veřejné vzdělání je stejně jen vyhazování peněz. Asi jako většina dalších věcí.

Marcela pamatuju, jen neuměl moc psát.

Nikdo nežije věčně, proto je lepší dělat jen to, co tě baví :D

A jak žijete? Také máte předobjednané oba nové herní hyperstroje?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 10. 2020 11:47

Sasakr píše:Tak už dva roky tu není. Viz facebook :-(


No do hajzlu, tohle mne takhle po ranu zasahlo asi vic nez bych sam cekal. :-(
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 10. 2020 19:25

Lo!Zza píše:
Sasakr píše:Tak už dva roky tu není. Viz facebook :-(


No do hajzlu, tohle mne takhle po ranu zasahlo asi vic nez bych sam cekal. :-(


Jj, tenkrát jsem tomu taky nemohl věřit, ale už to tu proběhlo.

tdjohn píše:A jak žijete? Také máte předobjednané oba nové herní hyperstroje?


:roll: neblbni, nejsou k dostání už od prvního dne ani tady v Anglánii :nenapadne

Jinak až budou, tak jdu do PS5 (samozřejmě)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 10. 2020 10:15

N.Marko píše:
tdjohn píše:A jak žijete? Také máte předobjednané oba nové herní hyperstroje?


:roll: neblbni, nejsou k dostání už od prvního dne ani tady v Anglánii :nenapadne

Jinak až budou, tak jdu do PS5 (samozřejmě)

Chápu, jsem přeháněl. Samozřejmě beru Xbox, protože Sony nic nenabízí, takže problémy nemám. Až bude GT, což historie říká, že tak za 5 let, tak to samozřejmě vemu. Do té doby je výběr konzole jasný. MS to neskutečně drtí dneska a vlastně mi dodal vše, co jsem kdy od konzolí chtěl. Takový konzolový sen :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 10. 2020 15:51

Chlapci, proč si někdo vybere PS přes Xboxem? Už v současný generaci mi přišel Xbox lepší a vzhledem ke zpětný kompatibilitě a jinejma fičurám u toho novýho to zase vidím na vítězství Xboxu. Důvody pro PS?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 10. 2020 16:27

Vůbec nechápu, asi tomu nerozuměj. Ba ne, kecám :D

Důvodů pro PS bylo vždy dost. Proto jsem také nikdy nebyl bez PS.

PS je také značka, něco jako Nintendo. I kdyby vydali cokoli, tak si to plno fandů koupí. MS musí pořád bojovat a obecně ho nikdo moc rád nemá. Těžko říct proč, já byl vždy s Xboxem velmi spokojený.

Důvody pro PS jsou dobré exkluzivity. Když to vemu od PS2, tak Sony měla strašný bomby. PS3 také špica i přes slabý HW a technicky ty hry byly problematické. PS4 už nic moc zajímavého nemělo, ale plno fandů si najde to svoje. Po TLOU2 pro mě celá Sony skončila, dokud se neomluví za tu ******. Jinak PS nemá moc co nabídnout. Samozřejmě Gran turismo byl důvod, proč mít PS, ale oni jsou tak pomalí, že ani na PS4 nevydali ani jeden díl. Forza stihla 3 a 3 Horizony.

Xbox má nejsilnější HW, skvělé exkluzivity, i když málo. Má vše vychytané a celkově ten konzolový komfort je tam lepší. Má Elite 2 ovladač. Má skvělou zpětnou kompatibilitu. A konečně se začal zajímat o pořádné hraní, kde input lag je podstatný.

-- 24. 10. 2020 17:30 --

A tyhle grafy jsou přesně to, co u her hledám. MS se zdá být na dobré cestě pro mé hraní. Tohle je přímo od vývojářů, tak třeba to časem bude standard.

Obrázek

-- 24. 10. 2020 17:39 --

A jinak PS4 měla o dost horší ovladač pro závodní hry, protože to neměla FFB na triggerech. Držení a provední je u něj super. Z toho důvodu se asi GTS hraje strašně jednoduše, protože člověk nemá tu správnou odezvu. Proti Forze to působí jak hra pro děti, ale já Forzu rád nemám, takže to pro mě není nevýhoda. Jen je vtipné, když to někdo porovnává a říká, jak je GTS reálné. Asi těžko.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 24. 10. 2020 17:13

Sasakr: Dnes už by tady neměla co analyzovat :D

tdjohn: Pokud bych to měl brát podle PS3, tak PS5 koupím až bude nějakou dobu na trhu PS6. Pokud to vezmu podle PS4, tak PS5 koupím těsně před vydáním PS6. Ale má to, koukám, sestupnou tendenci, takže možná dřív :-) Každopádně zatím nevidím nejmenší důvod, možná až bude lepší katalog her.

Sasakr 2: Hry. Nic víc, nic míň.
Na značce mi v ničem (HW, auta, oblečení, elektronika,...) nezáleží a vždy se snažím vybrat nejvýhodnější cena/výkon. Takže pokud mi nakonec Xbox nabídne lepší služby, nedělá mi problém přejít.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 10. 2020 20:00

Ono právě také záleží na tom, co člověk čeká. Na aktuální generaci jsem nehrál skoro nic ve 30 FPS a Sony ty svoje exkluzivity jela snad jen v nich. To mi bylo tak trochu k ničemu.

Nejlepší PS4 hry pro mě jsou TLOU1 (než jsem hrál 2, teď už to hrát nejde) a Uncharted kolekce, protože oboje jede v 60 a u Uncharted to vylepšilo hratelnost brutálně.

A naštěstí MS jde cestou lepší hratelnosti, takže těch pár exkluzivit to nijak nezachrání.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 10. 2020 23:33

Argument s exkluzivitama jsem nikdy moc nechápal. Každá platforma má exkluzivity a že by zrovna na PS jich bylo nějak nejvíc a byly tak kulervoucí? Nepřijde mi. A co je multiplatformní, tak je vždycky na PS horší už od 7 generace. Vlastně už od 6, však PS2 válcoval Xbox i GC.

Mě docela dostává Xbox teď s tou zpětnou kompatibilitou. Konečně to může trochu konkurovat PC, kterej stále jako jedinej Vám umožní vychutnat si všechny díly jakýkoliv série.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků