Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kurcatovium 4. 8. 2009 20:33

Coft: To není blbej pocit, to je motivace něco s tím dělat :-)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 4. 8. 2009 21:17

Pařím Fable: The Lost Chapters co to dá, výborná hra!
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 4. 8. 2009 21:19

koukam na spartu jak dostava na kokos:d uz dva nula a zatim mimo hru sparta
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 4. 8. 2009 21:28

Nevím, mě nebavilo lítat po planetkách a hledat nějaká ztracená tanga Velké matky a dobývat jednu a to samou základnu.... Když hraju er pí dží tak předpokládám že bude DLOOOUHÉ ! Tady jsem hrál hrál, dělal úkoly a najednou jsem byl na konci... Možná v tom svoji roli sehrálo i to že nemám rád hry z vesmíru... Massna mě bavila, ale uteklo to moc rychle, jistě,asi jsem něco přehlédl protože nedošlo ani na modrý zadek nemravné ufounky ani zadek půvabné doktorky...

Z dalšího dílu bych dobývání základen určitě vyhodil, pryč s tím, fuj a AFV sekce taky... RPG má být zu fuss a v rozmanitém prostředí... Njn... Docela mě otravovalo i to neustálé ježdění výtahem sem, tam... Sám nechápu proč je kolem Masny takový povyk... Není to špatná hra ale... znám i lepší... Až na animaci gesichtů ta byla bombastická... Až Masna spadne na nějakou výprodejku tak si ji určitě zahraju eště jednůc.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 4. 8. 2009 21:37

Coft píše:Všechno mě bolí, dneska hodinu a půl v posilovně, připadal jsem si tam docela blbě, i když jsem tam byl s kámošem, já takovej špek mezi hubenýma ... to byl divnej zážitek :-D.


Cofte, jednoznačně doporučuju si pročíst všechno možné i nemožné o posilování (pokud to myslíš vážně) a tréning mít tak do hodiny. Hlavně si zjisti, co který cvik cvičí za sval, ať necvičíš zbytečně něco, co posilují namakaní, aby rýsovali.
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 4. 8. 2009 21:43

Já jsem spíš byl na tom běhacím pásu, pak jsem zvedal činky a nějakej cvik na břicho. Budu chodit tak 2 týdně, navíc to nepřeháním, abych nedostal svalovou horečku, jednou jí měl táta a já se o něj staral, takže nechci zažít to co on. Kámoš chodí do tý posilky už dlouho a navíc tam má známýho co tu posilovnu vlastní, takže mi kámoše řekl co k čemu je.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 8. 2009 21:56

dojem tvaroh a idem zzz

zdarec
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 4. 8. 2009 23:26

Dorazil jsem z pivka :) Fotbalu-hnus ... a pokecání s kamarády :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 8. 2009 05:50

Chemist píše:jezek: Jasná volba, sáhni po HL2: Episodách, na šest až osm hodin máš s jednou epizodou vystaráno.
Jinak zkus přemístit zájem a rozjet něco strategického, nemusíš u toho sedět ani hodin padesát a ani dvacet... :)

Já psal věci, co mám doma nakoupené a právě místo Epizode packu jsem v obchodě sáhnul po Overlordu a včera ho rozjel. Ale při ceně Oringe boxu do něj asi půjdu, ikdyž HL2 a Portal mám doma samostatně.
A strategii mám rozjetou, právě W: DoW2.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 8. 2009 10:06

ele, nevíte, co je to za kapelu u trajleru na Borderlands? http://www.doupe.cz/Video-Borderlands-v ... fault.aspx
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 5. 8. 2009 10:18

Ivane, mjůsik z Borderlands je DJ Champion - No Heaven :) 5 minut hledání na Google :) Snad ti to pomůže ;)
http://www.youtube.com/watch?v=RUMC_Epu ... re=related
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 5. 8. 2009 11:04

Koupil jsem si nový spark a přemýšlím který plakát vyvěsit, jestli AC/DC nebo Dream Theater.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 8. 2009 11:46

includes píše:Ivane, mjůsik z Borderlands je DJ Champion - No Heaven :) 5 minut hledání na Google :) Snad ti to pomůže ;)
http://www.youtube.com/watch?v=RUMC_Epu ... re=related

Díky Marťo ;-) Mi se prostě nechtělo, protože těch 5 munut volna, co mám cca na každé 2 hoďky, strávím na fóru ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 5. 8. 2009 11:49

jezek: BTW samotni Bordelandi vypadaji k svetu...
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 8. 2009 11:51

Jj, ani nemluv...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků