Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 11. 2015 23:08

Wtf, na to, aby ses naučil řadit ti stačí nejlevnější volant s pádlama. Jde jen o to pochopit, že když to moc řve, zařadíš, když to chcípá, podřadíš. Zbytek pochytíš sám.

A trochu si ujasni, co chceš za auto, máš ve výběru dost podivnou směsici. Rozpočet?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 4. 11. 2015 00:57

Padla mame v aute.

-- 4. 11. 2015 02:36 --

Myslim že budu rad za 130k CZK.

Problém je že člověk musí sestoupit z oblak a některé srdcovky vyřadit.

Mazda RX-8 - nádherné auto, nadčasové, sporťák který odveze i lidi vzadu, atraktivní skryté zadní dveře na kloubu - ale generálka Wankelu prý vyjde na MOC.

Impreza WRX/STi - nejspíš to bude vyhrkanej pekáč.

Lancer Evo - dtto.

Z-3 - jako teenovi se mi líbila, dneska uznávám že ten zadek - nic moc.

BMW 7 (E65/66)2002-2008 - to co mělo tohle auto před deseti lety nemaj standardní auta často ani dneska - já tomu říkám "elektronická katedrála" - ale bojím se že když se to sesype můžete ji dát akorát do šrotu. To samé bude určitě platit i o Medvědovi S-classe a A-8.

Toyota LandCruiser classic - tohle bude asi hodně drahý na provoz.

Toyota Hilux - dtto.

Nějaký Mercedes M-classe, X-3/5....

Vždycky se mi líbil i Range Rover, taky se v podstatě nemění. Ale bude platit to co výše. (Co jsem se koukal na ceny, tak je pořád docela drahý.)

Suma sumárum, až budu kupovat tak chci něco co mě převeze z bodu a do bodu b a pořád to vypadá hezky.

Osobně mě velmi fascinuje ta C6, ovšem ta se - konečně asi jako většina - stejně bude pohybovat kolem čtvrt mega. Ale auto je naprosto úžasné a i když je deset let stará, pořád vypadá jako zjevení z jiného světa.

Takže buď je na výběr mezi - malým a stylovým (Fiátek, Mini) nebo prostě kusem auta... Nejsem už teen, nepotřebuju si hrát na závodníka, na údržbu srdcovek nemám (Imp, Evo, L.Cruiser, Hilux) nemám peníze, takže bych spíš preferoval něco většího, nebouraného, v relativně OK stavu, bezpečného a pohodlného...

"Jasně - Actros - ale já si - naneštěstí-dělám prachy na osobák".
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 11. 2015 11:06

Ty jsi magor. Vybíráš úplně zhovadile. Vezmi si peníze, které do toho můžeš dát a pak se koukni, co za ty prachy můžeš mít...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 11. 2015 11:16

Aha, takže jestli chápu správně, tak spíš něco velkého a reprezentativního, než něco sportovního. Do 130k máš široký výběr, co si pamatuju, třeba Jaguáry se daly sehnat za směšný peníze.

Nicméně zamysli se nad tím, jak často opravdu budeš vozit lidi vzadu. Já jsem strašně rád, že jsem koupil coupé, protože vzadu někoho vezu výjimečně.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 4. 11. 2015 12:42

Velkého. Myslíš že u ojetého, sedm, deset či více let starého vozu můžeš mluvit o reprezentativnosti ? To platí u novinky, nebo ojetiny současné generace, kdy to stojí tři mega, čtyři mega a ne sotva desetinu.

Když tak na to koukám, tak by se mi nejvíc líbil ten Range Rover... Vypadá pořád dobře, vlastně se tvarově moc nemění a je to obývák na kolech. A na rozdíl od mnoha SUV nemá image ženského auta. (V Británii ho používá třeba metropolitní policie nebo ochranka královské rodiny -a ano - i sám princ William.) Nebo ta C-6...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 11. 2015 13:12

PoliceCollector píše:Velkého. Myslíš že u ojetého, sedm, deset či více let starého vozu můžeš mluvit o reprezentativnosti ?

Ano, můžeš
Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 4. 11. 2015 13:44

Nádhera. Tohle je ovšem veterán :) Ne deset let stará ojetina. "Pradědečci" jsou krásná auta. Co to je přesně za typ ? Bentley - ale jaký ?

Já třeba obdivuju toto: BMW 501 "Barok Engel" (asi netřeba překládat.)
Obrázek

Rolls Royce "Silver Cloud"
Obrázek

Mercedes 540k
Obrázek

Mercedes 770k
Obrázek

Ovšem tyhle obrovské krasavce si asi málokdo může koupit, že....
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 11. 2015 14:00

Rok 2003 - taky ne veterán a stále reprezentativní a dá se sehnat.
Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 11. 2015 14:55

Tak ten je pěknej. Jinak nemyslím si, že by na 15 let starým autě vyšší třidy bylo něco nereprezentativního.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 11. 2015 15:22

Myslím si, že tady vůbec nejde o reprezentativnost, když se s tím člověk nebude umět rozjet.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 11. 2015 15:29

Tak to ho snad v autoškole naučí, ne? :-)
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 11. 2015 18:10

To by nejdřív musel mít tu autoškolu za sebou ne? ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 11. 2015 18:24

Skromnej dotaz, kdo mu to žere bez důkazu? Zase dvě stránky o snech. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 11. 2015 18:29

Alespoň se tu kecá :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 4. 11. 2015 19:08

PoliceCollector píše:Ovšem mám hrůzu z manuálu, chtěl jsem si koupit "virtuální auto" - kokpit - ale ne sice levný ale stále dostupný G27 je minulost, G29 je drahá. Potřebuju se naučit řadit manuálně a levné volanty nemají buď otáčení o 900 stupňů nebo troj pedály (se spojkou).
Co se domluvit s instruktorem na nejakych jizdach navic misto techle nesmyslu?

Mrak: Je pravda, ze u PCho je potreba brat vse s rezervou. Ale porad pravdepodobnejsi nez zbrojak :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků