Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 10. 2016 11:53

Ke každému lidskému počínání existuje důvod (snad krom žití samotného). Ale jaký je důvod mít dítě?
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 17. 10. 2016 12:43

Biologický - množit se, zachovat rod, dalo by se říci že to je vrcholné spojení dvou lidí a pro někoho vnitřní naplnění. Nedívej se na to furt tak černě, prostě nad tím nepřemýšlej a až přijde čas, třeba to poznáš. A když ne, tak ne. Nějak se přemáhat logickými a jinými úvahami je v tomto případě k ničemu. ;-)

Nicméně je to taky bod, kdy se i dobře sladěný pár (ve všem ostatním) může rozejít. Muž má většinou "potřebu" (nenacházím správného slova) mít potomka později, takže pokud je partnerka podobného věku nebo starší, riziko neshody bych řekl prostě stoupá.
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 10. 2016 17:16

Nebo lepší varianta: Mít vdanou s dítětem, co už další nechce :mrgreen: Ale zas ví, co chce ode mě. :mrgreen: A to taky funguje a nemohu si stěžovat, zatím rok. O:-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 10. 2016 18:18

Vůbec jim nevěř. Nechci ani holku ani děti :D Chlap má dítě hlavně kvůli nehodě. Pak taky když se zamiluje. Láska z tebe dělá úplně jiného a hlavně hloupějšího člověka, proto ho chceš. A nebo ti to fakt dává smysl, což pokud jsi troska, která nemá nic jiného na práci, dává smysl.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 18. 10. 2016 05:59

Tdjohn: Stále mě nepřestáváš překvapovat názory :D Ale tak nějakou holku, co to s Tebou vydrží, Ti přeji :-)

-- 18. 10. 2016 07:00 --

Nebo kluka, dle gusta.
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 10. 2016 09:27

Tak, je vymalováno. Zranil jsem ji a zrovna v ten okamžik se objevil další týpek. A už jsem to nezachranil. Je to absurdní, ještě před pár týdny jsme se hrozně milovali. Mám zase sto chutí se na to ***** a pověsit koule na hřebík. Když už se mohlo ***** tohle, tak teď už se nedá věřit ničemu.

Aspoň jsem ji včera ještě pořádně prostouchl.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 18. 10. 2016 11:37

Pánové - já mám ženskou ! A jakou ! ŽIVOU ! Nevymyšlenou ! OFICIÁLNĚ !

Vole, děti jsou pokračování vás samých. Proč se říká potomstvo ? Protože jsou POTOM - po vás ! Jak je to v mé nejoblíbenější pohádce. "KREV MÉ KRVE MĚ MÁ DOST ! VLASTNÍ DCÉRA MĚ MÁ DOST !!!" A tak to je. Krev mé krve. Tvoje geny. Její geny, geny vašich rodů. Děti - pokud je dobře vychováš - a to je těžké - budou pokračovat často v tvém díle. Pokud blbě, tak to rozfofrujou. Většinou jsou to lidi kteří tě milují nejvíc na světě, nikdy tě neopustí a budou se o tebe starat ve stáři jako ty o ně v dětství. A skrze ně se s největší pravděpodobností objeví další generace. Rodová kontinuita.

A bacha - ono to okno kdy můžeš mít potomky a plnohodnotně je vychovávat je dost úzký - takže pozor aby se ti nezavřelo - a jednou jsi nelitoval... Čas nepočká... (Starce co si pořizují děti na starý kolena neberu jako dobrej příklad...)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 10. 2016 11:51

PC, to je skvělý, žes mi vysvětlil, co to jsou děti. A teď ještě proč bych je měl chtít mít? Jestli zase napíšeš haldu keců, tak se naseru a tu tvoji roštěnk ti přijedu přebrat :-D
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 18. 10. 2016 12:45

Abys nezvostal na starý kolena jako kůl v plotě, voe a mel se o tebe kdo postarat ?
Protože budes mit svou ženu rád a dítě je logický vyústění vztahu ?
Protože nebudeš chtít aby tvoje prachy připadly státu nebo vzdálené přízni ?
Nemusíš. Nemusíš chtít děti. Ale jak říkám - časové okno. A třeba ti utekla ta tvoje protože je chtěla. Tak nebul.

Huš ! Nic pro tebe...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 18. 10. 2016 13:50

Sasakr píše:Tak, je vymalováno. Zranil jsem ji a zrovna v ten okamžik se objevil další týpek. A už jsem to nezachranil. Je to absurdní, ještě před pár týdny jsme se hrozně milovali. Mám zase sto chutí se na to ***** a pověsit koule na hřebík. Když už se mohlo ***** tohle, tak teď už se nedá věřit ničemu.

Aspoň jsem ji včera ještě pořádně prostouchl.

A co se stalo, jestli se mohu skromně zeptat? Klidně PM, pokud se chceš podělit a jestli nechceš psát sem. :-)
Ale jinak tohle je normál, když se to sere a objeví se někdo, kdo nabídne, co chybí, tak to jde raz dva.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 18. 10. 2016 15:42

Poslední sex na rozloučenou... Jak romantické.....

Dám ti radu: http://kariera.army.cz/cz/kontakty

Chceš li okouzlit dívku nevinnou, staň se vojákem ! Staň se hrdinou !
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 18. 10. 2016 15:47

Jestli máš ženskou, čemuž momentálně nějak nevěřím.. I když bych Ti to přál.. Tak je divný, že si Tě nevzala do parády, pořád takové hlody. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 10. 2016 15:53

Sasakr - vratila ti aspon to spodni pradlo cos ji koupil? :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 18. 10. 2016 16:48

Tím teď obšťastňuje nového.

No Sasakře, opravdu Ti to nepřeji, ale pokud není cesta zpět a zachránit to, aniž byste byli úplně za trotly, dej si pauzu a pak se nejde nová slečna. :) Toto je život, někdy stojí za *****.

Jinak já dneska kompletně odpadl už v práci. Katastrofa. Tydle virózy nebo co to je jsou taky pecka.

A PC: Odstraň ty kecy dookola prosimtě :) Gratuluji k ženě, hlavně to neposer nějakýma kravinama a prostě se ji věnuj. A trochu lépe než výběru komponent :D

A protože tomu samozřejmě tak úplně nevěříme, dodej společnou fotku pro nás, virtuální kamarády. A nemusí to veky proboha hned, ať si nemyslí že jsi total pošuk :D
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 18. 10. 2016 17:31

Já už bych to nezachraňoval. Už jednou asi bylo něco špatně a to bude vždycky. Sešívané vztahy se znovu rozpadnou a třeba znovu zas spojí, ale to bude furt a nakonec skončíte každej s někým jiným. Nemluvě o zbytečných nervech apod., prošel jsem si tím.

Joo, povídej mi o tom, já, co nemarodím věčnost, tak jsem dneska radši zůstal doma. Škrábání v krku budiž, to lze pořešit, ale včera jsem měl 38,7, což mi překvapilo. Sice jsem se cítil unavenej, ale ne nějak hrozně. Zítra uvidím ráno, ale radši bych šel do práce, je toho dost, co je třeba vyřešit. :-/
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků