Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 26. 12. 2019 21:28

Tak nevím, ale co já vidím.. Za 25 Kč máš Game pass beta na PC první měsíc, další jsou za 119. Na XBox to je 25 Kč na tři měsíce, další už normál, co vidím já.
Získejte 3 měsíce za 25,90 Kč, poté 999 Kč čtvrtletně, edice Ultimate, kde je zahrnut XBox i PC.
Takže nope. Navíc, když skoro nic nehraju.. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 12. 2019 22:11

3 měsíce GPU máš za 25,-. Pokud máš Gold, tak GPU už ho v sobě má, takže se ti Gold prodlouží o 3 měsíce a udělá se update celého období na GPU. A předpokládám, že by mi to fungovalo i na PC, kdybych nebyl moc hráč a hrál na PC :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 1. 2020 23:31

Hepi ňů jür.

Hraju Underground 2 a mám se dobře :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 1. 2020 19:49

Máš hrát Horizon 4 :D

Underground 2 byl dobrý ve svý době, ale to přes 15 let. Já ho dohrál dvakrát, což se mi nikdy předtím u ničeho nestalo. Dodnes si pamatuju soundtrack. To byla pecka hra. Ne dnes :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 1. 2020 23:34

Ne, dnes je to pořád pecka. Módy na grafiku a jinak nemám co vytknout. Po těch Hot Pursuit (2010) je to slast.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 6. 1. 2020 12:13

Přesně, mody na grafiku a je to super. Taky se k tomu občas vracím. A dohrál jsem to snad milionkrát.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 1. 2020 14:06

Tím lépe, já tu hru fakt miloval. Byl to takový ten open-world styl, který mám rád dodnes. Plno aut, modifikace luxusní, OST skvělý, mapa obrovská na tu dobu.

Kolik Horizon her jste hráli? Podle mě se prostě vše posunulo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 1. 2020 11:59

Ja jsem zkousel v Horizon 4, jak je zdarma v game passu. Spatne to neni, ale nejak nemam moc duvod se k tomu casto vracet.

Jaky mody na grafiku na ty NFSU2 pouzivate? Ze bych si taky zavzpominal. :))

Skoda ze uz takovy hry nedelaji. Z posledni doby pamatuju mozna tak Crew 2, ktery neni zly ale tak nejak mu chybi charakter. Tehda to bylo holt jiny kafe - NFS Most Wanted (ktery byl IMHO jeste o kousicek lepsi nez NFSU2), Flatouti, Blur (ktera sice zapadla, ale ja si uzil na PS3 spoustu zabavy), Split/Second... Proste arkady jak remen.

Jinak zdravim vsechny zbyle pritomne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 1. 2020 21:37

Horizon je kvalitou úplně jinde a hlavně to má Motorsport fyziku, takže srovnání s NFS nebo příšerným Crew asi moc není na místě. A je to jedna z nejlepších závodních her vůbec, takže špatné by to být opravdu nemělo :D Ve 4 mám něco přes tisíc hodin a pořád plno věcí neumím, tak je to asi lepší na delší dobu.

Ale mě třeba první Horizon tenkrát moc nebavil, i když je to v podstatě stejný Horizon jako dnes. Tak třeba to chce více času.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 1. 2020 11:12

tdjohn píše:..hlavně to má Motorsport fyziku, takže srovnání s NFS nebo příšerným Crew asi moc není na místě.

Souhlasim - a proto je nesrovnavam. Precti si poradne svuj posledni prispevek a moji reakci na nej.

Jinak konecne po ctyrech mesicich kdy byla prace peklo se zase vracim do normalu. Zase mam trochu vic casu na hrani takze jsem rozjel AC:Odyssey (od zacatku jsem cekal vicemene jen Origins 1.5 ale jsem mile prekvapeny kolik novinek tam pridali), a mam tu v zaloze Shadow of the Tomb Raider a Quantum Break. No a na konci mesice pujdu nostalgicky do Warcraftu 3.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 1. 2020 16:47

Pokud souhlasíš, tak jsem spokojený :D Jsem zkoušel Crew 2, jak bylo zdarma, a nic tak moc casual jsem dlouho neviděl. Jako vypadalo to super, ale jinak vše ostatní špatně. Jsem hledal, jak si nastavit spojku a nějak to tam snad ani nebylo a nebo nevím.

Jinak na TR se chystám také, ale až vydají nějakou tu complete edici a dám si to celé na X1X, protože jedničku jsem rozjel na PS4. Podle mě to bude super.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 3. 2020 13:47

Hoši, proč mají VR hry ty levitující ruce? Proč tam nejsou vidět paže? Viz novej HL.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 3. 3. 2020 18:08

To by mi taky zajímalo, přijde mi to divný. Sic nemám prachy na VR a štve mi to, chci si HL zahrát, ale ty ruce nechápu nikdy. :hm
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 3. 2020 22:47

Hele, chlapi.. A děvčata.. Úplně hodně moc bych si chtěl zahrát HL Alyx.. Hru si klidně koupím, ale VR si kvůli jedné hře fakt pořizovat nechci. Na půjčovny VR jsem čuměl, ale ty ceny jsou neskutečně přestřelené za jeden den a já nemám čas hrát den v kuse.. Víte o někom, kdo by byl ochoten VR půjčit? PC to zvládne, stačí jen prostě set, ať si to můžu zahrát.. A klidně i za nějaký obnos samozřejmě, ale nějakej rozumnej, ne ty výmysly, co jsou na těch internetech. :hm Samozřejmě ideál asi osobně (ehm, já vím, koronténa, ale v Plzni cestou do práce či z) a klidně sepsat smlouvu, je mi to buřt..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 3. 2020 13:14

Spíše bych počkal, jestli z toho neudělají normální hru. Valve přišlo o hromadu prodejů, tak snad zase začnou dělat hry.

Také si říkám, jestli VR je na hraní ready, ale plno lidí je spokojených, tak nevím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků