Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 4. 2022 22:01

Dobře, budeme tedy věřit, že New York je hnědo šedo oranžovej a uzavřeme to.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 4. 2022 22:58

Si to zahraj na těch konzolích. Obě jsou super, PS3 byla trochu lepší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 4. 2022 16:12

Obrázek

*****, já tě tak nenávidím. Takže jako bez *****, hrál jsem to ve 1440p s 50 - 70 FPS. A ty mi říkáš, že si to mám jít zahrát v 640p a 20 FPS? Proč? Proč?? Proč bych to ***** dělal?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 4. 2022 10:32

Protože ta tvoje verze je úplně jiná než ty konzolový. Stejně jako ta videa, která jsi posílal. Chce to zažít pravé GTA IV! :D PS3 verze měla trochu jiný barvy než XBox verze a tak. PC je úplně jiný druh.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 5. 2022 10:44

Jsem se zapomněl pochlubit.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 5. 2022 13:41

Parádní Sonic. :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 5. 2022 14:30

Vole copak Sonic, ale světýlka.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 5. 2022 15:22

Hustý!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 5. 2022 18:54

Já bych to nechtěl. Ale proti gustu...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 5. 2022 22:14

Tak jde to vypnout :-D Obecně u FPS to zážitek nijak zvlášť nezvyšuje, ale u těch závodů je to pecka.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 5. 2022 09:56

Je to rozhodně zvláštní. Budu muset jednou vyzkoušet hrát na televizi. Mně to přijde takový divný. To víš, my PC hráči nejsme zvyklí. :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 5. 2022 16:06

Nedělej ze sebe PCčkáře ty konzolisto převlečenej. Do čeho ty jsi strkal ty svoje konzole, aby sis užil těch 25 FPS při 540p? Do monitoru, jo?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 5. 2022 16:27

Hraje se na herních monitorech a 60 FPS bylo na konzolích úplně v pohodě. V dobách, kdy ty jsi hrál na kancelářským monitoru nějakou vykopávku!

-- 18. 5. 2022 17:30 --

Jinak na PC jsem hrával až do roku 2009. Pak jsem pořídil ještě jeden stroj v roce 2012, tehdy jsem založil Steam. A pak jsem se po letech vrátil, protože i PC má nějaké výhody.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 5. 2022 12:11

Zkusil jsem tu novou GTA trilogii a strašnej masakr. Jsem teprve u trojky, ale jestli i VC a SA bude takový, tak se mám na co těšit. Konečně původní GTA s normálním ovládáním a skvělou grafikou! Na to jsem čekal přes 10 let.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 5. 2022 16:43

Já furt čekám až to dodělají. Hned po vydání bylo evidentní, že Rockstar na to kašlal a místo aby tomu dál zaslouženou péči, tak to radši dali nějaký bandě neumětelů (cca deset lidí a dva psi), takže to prostě nemohlo dopadnout dobře.... tedy mohlo, kdyby jim k tomu dali čas a peníze a možná by to bylo alespoň na podobné úrovni jako amatérské mody co bouchají jednotlivci v garáži. Prostě ostuda a megaprůser - tohle ***** má na triku nejenom to ubohé studio, ale hlavně samotný Rockstar, který je vlastníkem značky a rozhodně na dobrou práci má peníze a lidi.
Takže ještě čekám. Nedávno jsou koukal na nějaké porovnávací video jak hra byla v den vydání a dnes a jako jo, lepší, ale ne dost. Kdyby to udělali napoprvé a pořádně, tak to prostě kupuji day one. Takhle to koupím v bazaru za pár liber a Rockstar z toho bude mít prd. Dobře jim tak.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků