Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 28. 9. 2016 18:16

Já noční měl rád. Bylo to lepší, jak ranní, ale časově podobné. Protože, plácnu příklad:
Do práce jdeš v deset večer a jsi tam do šesti do rána. Než dojdeš dom, je sedm a pak osm hodin spánku a vstaneš ve tři a máš čas i na všechno kolem. Při ranní jdeš na šestou, odejdeš v půl třetí, takže se dom dostaneš podobně, jako bys vstával po noční.
Za noční dostaneš o pár Kč víc. A kolikrát při noční je méně práce. A také jsem na noční nezažil vedoucí. Práci jsem si odpracoval fofrem za tři hodiny a následně dalších x čuměl do tabletu. :D Třeba. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 9. 2016 18:57

Sattero píše:Proč je noční úlet?

Protože v noci spím :D Ale jsem rád, že někomu to nevadí. OK, tak přepokládal jsem někoho s VŠ a třeba rokem praxe. Tady jste přece všichni studovaní, hlavně PC, takže by to neměl být problém.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 28. 9. 2016 19:00

Přesně tak.
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 9. 2016 18:33

Ejtí tí ? To zní dobře. Englicky jakž takž žbleptám a umím i poněkočky.

Hele myslíte že bych při svým věku a vzdělaní moh bejt youtuber ?

Na blogu sem měl u dvou článků dohromady sto tisíc precteni ale pác mi z toho nekáplo nic; tak sem se na to vykašlal. Otázka je o čem kafrat. Tlusťoch už tu je....
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 9. 2016 18:56

Youtuber může být i běžný retard, tak bych se nebál. To je jako mít prachy. Není to o tom, jestli něco umíš, ale hlavně o štěstí. Se podívej, kdo dneska frčí na YT a nebo v televizi :D Rozhodně to zkus.... teda všichni tady vědí, jak to dopadne, ale třeba to čte i někdo zdravý a pomůže mu to.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 9. 2016 19:50

Nektery to slusne zivi.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 29. 9. 2016 20:17

PC: Ej tý en tý nebo ej tý tý, žádný tí tí :-D

Tak vidíš. Seber koule a zkus to. Furt lepší než být běžný YouTuber.

-- 29. 9. 2016 21:25 --

Změnil jsem si avatar.
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 9. 2016 23:26

PoliceCollector píše:Hele myslíte že bych při svým věku a vzdělaní moh bejt youtuber ?


Ne.

Protoze pochybuju, ze by nekoho, krome tohohle fora, bavilo poslouchat tvoje fnukani.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 30. 9. 2016 17:34

PC, vis jakej je rozdil mezi, jen tak od voka, PewDiePie a tebou? Ze nejses on.

Furt mlemtas neco o US, pritom jses sam typickej malinkatej cechacek. Furt kvakas, stezujes si a neudelas naprosto nic.

Obrázek
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 9. 2016 19:10

Hele já bych noční taky bral. Nejaktivnější jsem o půlnoci. A usnout před jednou, druhou je pro mě problém. A to mi tak trochu narušuje den, protože když nechrápu 8 hodin, tak jsme grogy. Potřeboval bych tak 28hodinovej den. 8 hodin spát, 20 bdít, protože po 16 hodinách bdění se mi ještě spát nechce.

U nás se standardně dělá od osmi, já si to při nástupu ukecal na půl devátou a vlastně jsem rád, když to stihnu před devátou. Naštěstí mě nemá kdo buzerovat. Navíc vzhledem k tomu, že stejně odcházím poslední (a taky vzhledem k tomu, že v dnešní připojené době je vlastně jedno, kde člověk je, a tak často něco udělám večer, o víkendu a tak) to naštěstí nikdo neřeší. Pracovní dobu mám dost flexibilní, ale absolutní flexibilita by byla můj sen. Musím bejt dobrej a vydupat si to :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 9. 2016 19:58

Tak to nevim, ale začínat v 8 je taky pro mě taky trochu mimo :D Obvykle to stihnu před 11, ale to je tak maximum, co můžu slíbit. Takže není nereálné mít relativně flexibilní dobu, ale ne každá firma to nabízí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 30. 9. 2016 20:25

Já teď chodím na 6, nově, takže mám trochu problém si zvykat. Navíc neděle až čtvrtek. Děláme jinou práci, takže se všechno dost zmenilo. Dřív jsem chodil na 7, při US konferencnich hovorech na 8 nebo 9. Na 7 to bylo ideal. V 6 vstávám běžně. Usnu navíc nejpozději o půl noci (běžný den) Á těch 6 hodin spánku mi stačí. Ale ten posun ještě o hodinu mě nějak kompletně rozbořil. Zato aspoň odpoledne mám spoustu času, což je fajn. :)

-- 30. 9. 2016 21:26 --

Noční bych měl zato problém, půlnoci jsem většinou prostě kaput a hotovo. Navíc teď s rekonstrukcí paneláku a obecným hlukem, bych se vůbec pri mém lehkém spaní nevyspal. Jako vůbec.
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 30. 9. 2016 20:27

PoliceCollector píše:Hele myslíte že bych při svým věku a vzdělaní moh bejt youtuber ?
Na blogu sem měl u dvou článků dohromady sto tisíc precteni ale pác mi z toho nekáplo nic; tak sem se na to vykašlal. Otázka je o čem kafrat. Tlusťoch už tu je....

skus nieco taketo,rad si pozriem :D

forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 10. 2016 11:28

PoliceCollector píše:Na blogu sem měl u dvou článků dohromady sto tisíc precteni ale pác mi z toho nekáplo nic; tak sem se na to vykašlal. Otázka je o čem kafrat. Tlusťoch už tu je....

A přečetl sis vůbec někdy podmínky, za kterých ti z toho něco kápne?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 3. 10. 2016 16:08

Tak nemusel by to byt dalsi retard. Je urcite spousta normalnich youtuberu. Takze pokud nejak ovlada historii, valky, bojovou techniku, muze udelat kanal s touto tematikou. Ale na miliony shlednuti to nebude...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků