Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 4. 2014 17:54

Rychlost dobrá (4-20MB/s), hledat se nedá, přeci jen je to vše šifrované... :-) Úložiště fajn :-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 4. 2014 11:46

Zouki: Nemas zac :-) Ale zas o co vic jsem si vytrpel pri tom zakroku, tim lepsi je to po nem. Zadne stehy, takze uz druhy den jsem mohl jist jako clovek, neboli to a rychle se to hoji (klep, klep)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 11. 4. 2014 12:18

Nevím, mně trhali osmičky stereo (prvně obě horní a pak obě dolní, jelikož ty horní mi kousaly do dásně u těch spodních), dokonce i se stehy a ani tak si nepamatuju, že by to byl nějaký extrémně špatný zákrok. Nejhorší bylo stejně to křupání trhaného zubu až někde vzadu v hlavě. :mrgreen: Daleko horší byla zanícená dáseň, jak ty osmičky lezly ven, to mi fakt lezly oči z důlků.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 11. 4. 2014 14:26

Tak jo, bylo to mnohem lepší, než sem čekal. Mám holt moc šikovnou a hodnou zubařku. A mladou, pěknou, milou... :D Každopádně ještě dvě osmy pudou ven, ale už na chirurgii, prej sou přirostlý ke kosti. 8-S

Mrak píše:Rychlost dobrá (4-20MB/s), hledat se nedá, přeci jen je to vše šifrované... :-) Úložiště fajn :-)

Asi sem hloupý, ale jak nedá hledat? Co kdybych si chtěl stáhnout třeba... ehm... volně šiřitelný dokument o lovu krevet? To musím mít jako přímo link teda?
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 11. 4. 2014 14:33

Co vím, tak ne. Není to ulož.to, ani tomu jine podobné služby.. To by pak úplně ztrácelo šifrování smysl, kdyby si v tom každý mohl hledat, co chtěl a osobně by mi hodně stalo, kdyby se mi někdo mohl hrabat v dokumentech, protože je "našel". Jako sice tam nemám nic osobního, ale.. Prostě spíš bych řekl něco jako cloud. Když někomu poskytneš odkaz, může si to stáhnout. Jinak ne. :-) Jinak je to třeba ve Tvém soukromí Tvého profilu. :-)
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 11. 4. 2014 14:35

Á, takhle. Já se právě nikde nemohl dohledat toho, jestli je to čistě cloud, nebo normální uložiště jako třeba to Uložto. Diky diky. ^^
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 4. 2014 15:00

Tak jasne, kazdy to ma jinak. Mi ta prvni rostla prakticky kolma do sedmicky. A i kdyz to vrtani, skripani, tahani, drceni,.. nebylo moc prijemne tak to bolelo jen misty. Druhy rostl taky krive, ale smerem dovnitr a rikal, ze to uz bude pohoda. Bud kecal nebo ho to taky prekvapilo, ale dobre teda nesel a nasledovalo stare zname, vrtani, paceni, tahani... No a protoze byl udajne hodne blizko nervu, tak injekce (dve davky) vubec nezabirala. A to se jeste nabizel, ze by nekdy vzal i zbyvajici vrchni. Ale ty uz jsou pry dobre a tak by je vzal, jak Darwel rika, stereo. Tudle nudle...

zouki7 píše:Každopádně ještě dvě osmy pudou ven, ale už na chirurgii, prej sou přirostlý ke kosti. 8-S
Nechtel bych :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 4. 2014 16:41

Tak vam dekuju. Uz nejakou dobu se rozhoduju jestli si je mam jit vyrvat taky nebo ne a podle prispevku tady v tom uz mam celkem jasno.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 12. 4. 2014 07:37

Zvláštní: našel jsem ve sklepě pět let prošlýho pardála, a kromě vysoko hořké - borovice karalemové chuti byl stejný, jako ten, co sem si včera koupil.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 4. 2014 09:10

Tváří v tvář faktu, že už i piva, kterým se blíží expirace, bývají někdy na hranici pitelnost, tak ten čerstvej pardál musel bejt solidní patok.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 12. 4. 2014 10:25

Někdy,,, tomuhle možná pomohlo to, že bylo v chladu a temnu sklepa, kde na něj působily podobný vlivy, jako na ležáky.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 12. 4. 2014 11:24

Elara píše:Zvláštní: našel jsem ve sklepě pět let prošlýho pardála, a kromě vysoko hořké - borovice karalemové chuti byl stejný, jako ten, co sem si včera koupil.


fuj jine pivo nez radegast neexistuje
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 12. 4. 2014 11:30

Co to je pivo? :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 4. 2014 11:38

By mě Aliano zajímalo, kolik jsi jich pila, že to jsi schopná takhle říct...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 4. 2014 12:17

Radegast se jeste vyrabi? :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků