Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mirdasl 30. 4. 2010 07:33

USER47:Normální stav.Komu to tak asi mám nahlásit,že.Stejně se odpovědi nedočkáš.Taky neznám forum kde by byla taková situace.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 4. 2010 07:54

Je to marný, je to marný, je to marný...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Majorus 30. 4. 2010 07:55

:cry:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 4. 2010 08:03

Myslím s tím General Errorem :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Majorus 30. 4. 2010 08:11

:cry:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod drak 30. 4. 2010 13:00

Čekám až bude čtvrt na tři a půjdu domů :(.
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 30. 4. 2010 13:00

Chtěl jsem se dneska učit, ale dostatečný maturitní sloh velí je jít ožrat :-( Nechápu! Téma, útvar, délka dodrženy. První polovina prý podprůměrná, druhá polovina nadprůměrná. Bez gramatických chyb, pouze chyby syntaktické ... no je to prostě v ***** ... nechápu a jsem nas*án!
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 4. 2010 14:24

No to si děláš srandu, že jsi nedal sloh... Ale tak čeština se stejně počítá dohromady ne? Takže nic není ztraceno :-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Majorus 30. 4. 2010 14:25

Není, ale musel by mít perfektní jedničku z matury, aby měl vůbec nějakou vzdálenou šanci na dvojku, ne?
Můj Twitter-> Majorus_hw

Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod USER47 30. 4. 2010 14:30

Na co dvojka? I kdyby měl čtyřku, tak už to bude vždycky každýmu jedno...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sattero 30. 4. 2010 14:34

Přesně tak :)
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chemist 30. 4. 2010 14:35

includes píše:Chtěl jsem se dneska učit, ale dostatečný maturitní sloh velí je jít ožrat :-( Nechápu! Téma, útvar, délka dodrženy. První polovina prý podprůměrná, druhá polovina nadprůměrná. Bez gramatických chyb, pouze chyby syntaktické ... no je to prostě v ***** ... nechápu a jsem nas*án!

No jo no, zaběhnutá představa, že když splníš téma, útvar i gramatiku máš v pohodě, že SLOH je okej.
Záleží taky samozřejmě na samotným textu, ale u nás na gymplu se opravdu hodnotil spíš syntax a gramatika než splnění žánru etc.

Já měl tuším volný žánr a téma nějaké Šlitrovy či Suchého či obou písničky. Napsal jsem kýč a napsal jsem ho schválně kýčovitě, pač náš profesor byl na kýče vysazenej a automaticky za kýč dával snížené známky. Jenže já v tý době už zaběhnutej autor, kterej se pyšnil vítěznou povídkou v jedný soutěži, jsem mu natřel voči :D

Škoda, že se maturitní slohy nedávaj žákům nazpátek, chtěl bych si ten tvůj přečíst a vyzkoumat, jestli čtverec byl zaslouženej či ne.

Ale ještě není všem dnům konec, za našich časů byl sloh jednou třetinou výsledný známky, takže s jedničkou z ústního pořád můžeš dostat pěknou dvojku :)
Naposledy upravil Chemist dne 30. 4. 2010 14:36, celkově upraveno 1
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Majorus 30. 4. 2010 14:35

Bude to každému jedno, ale to neznamená, že by se na to člověk měl vys*at. Třeba pro mě tohle nikdy nebyla možnost.
Můj Twitter-> Majorus_hw

Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod USER47 30. 4. 2010 14:44

Já se na to taky nevys*al, z češtiny jsem měl jedničku. Jen říkám, že se nemusí jít věšet, protože hlavní je to dát a známky už nikdy nikoho zajímat nebudou.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 4. 2010 14:44

Já měl ze slohu za 2 :-)
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka