Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 9. 2021 17:02

Atmosféru to má super pořád.

Prostě Halo chce brát tak, jak je a je to dobrá hra. Na každé hře jde najít něco špatného.

Tu dvojku jsem ale nepochopil, nevím proč. Celá ta hra nedávala žádný smysl a už ji hraju asi 5 let a vždy udělám kousek :D Jak to dostalo 120 FPS, tak jsem se posunul o jednu část.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 9. 2021 17:20

Ja to beru, ze je produktem sve doby. Jen si rikam, ze kdyz se podivam na strilecky ktere vysly kolem 2001/2002 (z toho co jsem hral treba Medal Of Honor AA, Jedi Knight 2, Metroid Prime, AvP2, Soldier of Fortune) tak jich hodne bylo kvalitou nekde jinde. Asi fakt tomu pomohl ten MP.
Halo 2 zatim o dost lepsi. Jde videt, ze do toho nacpali o neco vic penez a aspon se to snazi vypadat jako epicka sci-fi.

tdjohn: Hudba byla asi to jedinny co bych mohl pochvalit. I kdyz v druhe pulce byla nic moc a v podstate jsem si ji nevsimal. Atmosfera za mne nic moc.

Hele, tenhle argument neberu. Jestli ma neco skoro absolutni hodnoceni tak bych cekal, ze ta hra je nadcasova a je jedno jestli ji budu hrat ted, nebo za 20 let. Half-Life proste bude bavit porad. Nedavno jsem dojel Black Mesu, a i kdyz muzes namitnout ze to neni original HL, tak jsem u toho sedel jak prikovanej. To stejny s Diablem 2 - 20 let stara hra ktera jen potrebuje vylestit grafiku a lehce zamete podlahu s kazdou jinou ARPG poslednich par let.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 9. 2021 17:33

Tak určitě to chce asi brát i jako konzolovou bombu. FPS hry nebyly moc běžné na konzolích.

Na to Halo 2 jsem zvědavý, já nic nudnějšího neviděl.

Jasné, hudba je fajn. Jako není to Uncharted nebo TLOU, ale rozhodně nadprůměr.

Atmosféra za mě to nejlepší na celé hře. Ten jediný zvrat to pro mě celé udělal. Jinak bych to nikdy nedohrál. Hratelnost mi přišla relativně dost dobrá jako střílečka. Ty koridory ne.

Nadčasovost nijak nesouvisí s kvalitou. Takový GTA SA umělo to, co žádná jiná hra a dnes je to nehratelná sračka. Střílečky jsou jednoduché, tam nic moc na hraní není. THPS je také pořád stejná řacha jako tenkrát. Něco prostě stárně, něco ne. Třeba dnešní auta jsou také lepší. Ano, Diablo je úplně stejné jako tenkrát, takže nuda :D NHL také nestárne.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 9. 2021 19:45

Metroid Prime... jako nehrál jsem to, ale z videí to na mě přesně dělá ten dojem, jako že to je takovej podivnej budget, ale jiná FPS na Nintendu nebyla, tak se budeme tvářit, že je to super. Nebo je to jinak?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 9. 2021 11:25

To je to Nintendo :D Na to se nesmí sahat, prostě všechno je tam poklad. A jako proč ne, pokud to někoho baví, ale nějak mi nepřijde, že by to bylo pro všechny.

Mi připomíná Ratchet and Clank na PS. Nechápu tu hratelnost a nebaví mě, ale vůbec. Jaktože to někoho baví a co ho na tom baví? Fakt někdo chce skákat ve 3D světě? Je to zajímavý, jak se potřeby liší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 9. 2021 12:28

Ještě k tomu Spidermanovi. Také vám přijde, že ten soubojový systém je zbytečně chudý? Když jsem to poprvé viděl, tak jsem si říkal, jaká pecka to je, protože jsem myslel, že se časem rozvine. Ale on zůstane skoro stejný. Jako je dobrý, ale podle mě ten potenciál byl větší. Si říkám, že třeba Batman je lepší, i když zase některé věci nemá. Co myslíte?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 9. 2021 23:04

Sasakr píše:Metroid Prime... jako nehrál jsem to, ale z videí to na mě přesně dělá ten dojem, jako že to je takovej podivnej budget, ale jiná FPS na Nintendu nebyla, tak se budeme tvářit, že je to super. Nebo je to jinak?


Je to v podstate klasicka Zelda ve vesmiru udelana jako FPS. Neni to jen primocara strilecka, a clovek u toho musi trochu premyslet - je to spis o hadankach a pruzkumu. Zalezi na tobe jestli to je tvuj salek kavy. Ja se priznam ze ani jeden Prime dil jsem nedohral do konce, hlavne kvuli ovladani protoze FPS na konzolich mne proste pod prsty nejde. A to jsem to hral v te kolekci na Wii, original na GC by asi byl jeste horsi.

Pockej Ratchet je normalni akcni 3D plosinovka. To znamena, ze te nebavi ani 3D Mario, Crash, Prince Of Persia a do jiste miry i Uncharted a podobny hry?

tdjohn píše:Ještě k tomu Spidermanovi. Také vám přijde, že ten soubojový systém je zbytečně chudý? Když jsem to poprvé viděl, tak jsem si říkal, jaká pecka to je, protože jsem myslel, že se časem rozvine. Ale on zůstane skoro stejný. Jako je dobrý, ale podle mě ten potenciál byl větší. Si říkám, že třeba Batman je lepší, i když zase některé věci nemá. Co myslíte?

Skoro bych i souhlasil. Obe hry jsou super a nemyslim si, ze by Spiderman mel chudsi system, ale mam pocit, ze si jdou kazdej jinou cestou. SM ma podle mne souboje na vetsich lokacich a je tam hodne poskakovani okolo. Batman se na druhou stranu drzi vic pri zemi v mensim prostoru a souboje jsou vic surovy a uveritelnejsi. Plus ty komba jsou v nem tezsi a cas ne reagovat je kratsi, takze ma clovek lepsi pocit, kdyz se mu podari nejaky super KO.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 9. 2021 23:36

Je to tak, nebaví :D Z tvého seznamu jsem nehrál nic až na to Uncharted, kde je pecka, že tam neskáčeš v prostoru tolik, ale spíše po záchytných bodech. To je na první pohled velmi dementní, protože ti svítěj ty věci, ale hraje se to docela dobře. U Uncharted mám rád hlavně to dobrodružství a celkem dobrou akci.

Ani nevím, čím to je, nějak v tom nevidím smysl. Ratcheta jsem zkoušel, když jsem měl nový PS3 a jako šílený. Jsem tenkrát nic podobného neznal, tak jsem nechápal, proč by to někdo hrál. Plošinovky miluju ve 2D. 3D mi přijde moc fuzzy. Možná je to jen o praxi, třeba toho nového Ratcheta pak zkusím. Nevím, ale vždy jsem o tom přemýšlel, proč mi to nic neříká.

Jasný, super. Jsem Batmana dlouho nehrál, ale u toho Spidermana mi vadí, že třeba ten běžný útok je pořád 4 čtverce a nic víc. Můžu přidávat jiné věci, ale moc komb tam nevymyslím. A je to spíše o tom, že na tebe útočí všichni najednou, což je cool. Určitě fajn, ale vidím v něm víc, tak třeba to u 2 vylepší. Si už zase nepamatuju Yakuzu, ale tam šlo myslím více věcí dělat z hlediska komb.

-- 1. 10. 2021 00:37 --

A u toho Metroida si dovedu představit skvělou atmosféru. Nehrál jsem.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 10. 2021 13:56

Po tom Spidermanovi v NY jsem zase zavzpomínal a dodnes nepřekonaná záležitost v mnoha ohledech. Tohle zvládl jen R* v dobách své největší slávy. Dnes je ta firma asi už mrtvá (všichni odešli).



-- 1. 10. 2021 15:29 --

Tak opravdu ten Batman byl tím Steam input. To je stejně divné, protože jsem myslel, že Steam input hlavně nastaví ovládání tak, že hra si myslí, že hraju na klávesnici a myši, ale asi je to složitější.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 10. 2021 20:25

No to umí taky, ale standardně emuluje Xinput.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 10. 2021 22:31

Aha, tak to bude tím. Prostě teď se mi Batman tváří, že ho hraju na gamepadu. Předtím také, jen to nefungovalo plně.

-- 1. 10. 2021 23:32 --

A u toho ETS2 byl jaký problém se zapnutým?

-- 1. 10. 2021 23:32 --

Teď mě napadá, že by to mohl být důvod, proč mi u jedněch aut nejdou vibrace...

-- 1. 10. 2021 23:38 --

Jinak jsem přemýšlel, jak si vylepšit ETS2, protože u toho vždy usínám. A dal jsem si tam rádio z Forza Horizon a jako je to lepší. Člověk poslouchá ty fláky a u toho jede.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 10. 2021 01:20

Já jsem si do ATS hodil rádio Dixie. To sedne.

Problém byl s podivnou akcelerací os a jakoby nefunkční dead zone, kdy mi to samo zatáčelo.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 10. 2021 15:04

Zkusím, prostě bez muziky strašná nuda. I když je to krátký ty tratě, tak jako ne dost. Hra úžasná, jen tohle mi zatím dělá problémy.

Ahaaa, dobré vědět. Vždy lepší zkusit oboje, když člověk má nějaké problémy.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 10. 2021 19:16

Tdjohne v pauzách mezi čtením Komunistického manifestu a vy ostatní kdykoliv, zkuste uhodnout, co hraju. Nápověda:
1) Český dabing
2) Šlape mi to na služebním notebooku s integrovanou GPU

Jakákoliv třetí nápověda by to učinila úplně jasný, takže zkuste střílet nebo odpovídám ANO/NE.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 10. 2021 23:54

Tak to bude Far cry a nebo to vzít podle toho, co jsi hrál na Steam. Máš ji legálně? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků