Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 3. 2021 12:38

Osetrit to podle mne nejde. Jedinny co spolecnosti muzou delat je jim ten nakup zneprijemnit jak jen muzou - treba prodejem jen jednoho kusu, kontroloval cisla uctu/karet a adresy. Jasne, vsechno se to da obejit ale alespon si prekupnici musi dat praci s tim neustale vytvaret nove fake ucty a virtualni karty, tak jich to treba par % odradi. Plus kdyz das jasne najevo ze ten produkt nebude exkluzivni a na kazdeho se dostane tak treba se jim to ani nevyplati skupovat.

Osobne se mne ta situace netyka, PS5 neplanuju v nejblizsi dobe. Jedinnou konzoli na kterou se tesim a budu brat je Switch Pro. Uvidime s cim Nintendo prijde protoze dokazou prekvapit jak pozitivne tak i negativne. Nejsem narocny a ke stesti mi staci jen lepsi vydrz baterie, vyssi rozliseni a funkcni eshop. :D A vic portu z GC a Wii.

Podle mne budes zklamany. GT jsem taky zkousel a pamatuju ze to bylo priserny. Mam pocit ze tam byla jen jedna trat a jen 4 auta na ni. Graficky to vypadalo asi jako neco na PS3 protoze to rozliseni bylo hrozny. PS4 proste pro VR neni staveny. Jedinna hra ktera mne tam bavila tak byl Wipeout (a "bavila" cti tak ze jsem u toho vydrzel dyl jak 20 minut) Zas ale jestli to koupis, pres vikend zkusis a pak jim to zaneses zpatky tak asi proc ne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 3. 2021 13:38

Přesně tak. Alespoň ale snaha se cení, jim je to úplně jedno. Hlavně když prodají. Což nevypadá dobře. Takhle se napakovali lidé, kteří jen přeprodávají. Nic proti tomu, normální trh, ale pro zákazníky nic moc. Zase pokud někdo nic neumí a nemá práci, tak tohle je super brigáda. Pro mě je covid zajímavej v tom, že se vůbec nic nezměnilo. Pracuju vzdáleně roky, ven nechodím a cvičím u sebe. Takže o něm v podstatě ani nevím. Ale plno lidí mohlo přijít o práci a tohle přeprodávání jim dává naději. Těžko říct.

Switch Pro vypadá skvěle! Je to tak, Nintendo má dobré produkty, ale mohlo by to být lepší. Když nebudu moc čekat, tak budu určitě spokojený. Ale to je poslední dobou nejlepší na všechno. Nové hry jsou obvykle rozbité a nikdo to neřeší. Nesmí se čekat moc :D Cyberpunk byl extrém, ale jak je možný tohle v roce 2020?

Super, tím lépe. Už tam mám plno věcí a ještě VR by vše zkomplikovalo. Zatím to necham uzrát. Také uvidíme, co PS přinese. Budu vyčkávat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 3. 2021 15:03

Lo!Zza píše:A vic portu z GC a Wii.
Emulace?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 3. 2021 15:24

Ja to moc nesledoval ale nebyl Cyberpunk fail hlavne proto, ze lidi se sami extremne nahypovali a po Witcherovi cekali od CDPR prakticky druhy prichod Krista?

Emulaci nechci. Chci neco co je optimalizovany na tu platformu a jede to normalne. Kazdej N system mel trochu jiny ovladani a ty hry na to byly prizpusobeny. Budu radsi kdyz se ty hry kompletne predelaji pro Switch a jeho HW moznosti jako remastery.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 3. 2021 17:37

To snad ne, ta hra byla asi fajn, ale byla extrémně nedodělaná. Takže příběh prý fajn, ale dostat se k němu na konzolích byl problém. Prý ta hra padala každou chvíli a tak. Plno různých chyb a nedodělků. Takže technicky tragédie, ale příběhově byli lidé spokojeni. Nechápu, jak to může někdo vydat v roce 2020. Dalo se to pochopit v roce 95, kdy se o vývoji tolik nevědělo.

Také mám radši spíše přesný HW k tomu. Je to pro mě součástí atmosféry. A nebo dobrý remaster, který to fakt poladí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 3. 2021 07:35

Ani v ČR nejsou odbavené kusy z prvního dne objednávky. Takže ne, ČR trh je úplně na ***** v tomhle. O to víc mi fascinuje, jak chodí několik stovek kusů objednaných z Polska. V nejhorším případě do týdne, většinou do tří dnů.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 3. 2021 18:52

CP2077 stejne asi budu hrat nejdriv tak za rok, tak snad to do te doby opravi. :D

https://www.reuters.com/article/crypto- ... reddit.com

Skvela zprava. Sice to jeste neni uplne 100% platba v BTC (porad se ty BTC prevadeji na fiat, plus tam jsou dalsi limitace) ale je to dalsi krok k tomu aby krypto lidi zacali brat vic vazne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 3. 2021 19:10

Ta 1.2 vypadá brutálně :D Člověk nečekal moc, ale jako zrovna ta police není úplně v pohodě.

S převáděním je to v pohodě. To je jako ta Alza. Zaplatíš BTC a oni to hned smění, aby se toho zbavili :D To je zatím pořád nic moc, i když v podstatě dobré pro zákazníky. Jediný problémem je kurz, protože se toho musíš hned zbavit, tak cenu musíš počítat asi až při placení, nebo si 10 % rovnou přihodit a nebo zaplatit ze svého případnou ztrátu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 3. 2021 21:59

Jak víš, že to Alza mění na koruny? Větší blbost si lze jen těžko představit.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 3. 2021 22:50

Co jsem cetl tak zatim Paypal jen umoznuje platit v BTC ktery si koupis primo pres nej a neumoznuji pridat krypto odjinud. Takze v podstate jsou jen limitovana smenarna. Model je to na houby, ale na rozjezd podle mne dobry.

Jak to dela Alza? Ma stanoveny pevny ceny v BTC nebo je meni v zavislosti na kurzu?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 3. 2021 22:50

Protože jedině tak to dává smysl nabízet? Samozřejmě můžou být blázni a nechávat si to, ale to by asi nikdo neschválil.

-- 30. 3. 2021 23:51 --

Podle mě nikdo nemůže nabízet pevný ceny. Ale třeba někde jsou?

-- 30. 3. 2021 23:52 --

Jinak co jsem se díval na Alzu, tak ceny nikde, takže asi těsně před platbou si spočítají nějaký hezký kurz a hned po platbě s tím šup na burzu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 31. 3. 2021 00:34

Proc na burzu? Ty delas jako kdyby sel BTC dolu.

Evidentne mas nejake tajne zdroje - myslis ze Tesla taky hned meni? :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 3. 2021 08:04

***** Lojzo, ty to nechápeš. Přeci když by sis nechal Bitcoin, tedy něco, co roste o stovky procent ročně, tak jsi blázen. Musíš si nechat koruny, který ročně o 10 % padaj, to dá rozum. Tady Tdjohn tomu rozumí, je to expert přes kryptoměny a výhody hraní na konzolích, tak to laskavě nespochybňuj.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 3. 2021 09:24

Lo!Zza píše:Proc na burzu? Ty delas jako kdyby sel BTC dolu.

Evidentne mas nejake tajne zdroje - myslis ze Tesla taky hned meni? :D

Oni jsou obchodníci, tak předpokládám, že je jim krypto k ničemu.

Nemám. Tesla spekuluje a celkově tam je to jedno, si můžou dělat cokoli, protože fiat u nich není problém.

Sasakr píše:***** Lojzo, ty to nechápeš. Přeci když by sis nechal Bitcoin, tedy něco, co roste o stovky procent ročně, tak jsi blázen. Musíš si nechat koruny, který ročně o 10 % padaj, to dá rozum. Tady Tdjohn tomu rozumí, je to expert přes kryptoměny a výhody hraní na konzolích, tak to laskavě nespochybňuj.

Fiat zase hned vyměněj za jiný věci, který za něj na rozdíl od krpyta jdou koupit. Nikdo si fiat nenechává.

Expert :D Jen mě to z dálky zajímá a ještě nebyl čas o tom moc zjistit.

Konzole jsou pořád super, jen jsem nečekal, že 240 FPS bude o tolik lepší a zároveň to není maximum. Jsou lidé, kteří i dnes hrají na 30 a myslí si, že víc už jejich oko ani nedá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 3. 2021 11:11

Jinak F1 se moc nechce přes 150, což nechápu. Nevíte, čím to je? Mám staré díly, nové díly, všechno stejné. Ta hra si 240 zaslouží, protože je to spíše akční hra než simulace.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků