Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 22. 2. 2014 02:59

Kdepak. Sladká intimní tajemsví, nechť zůstanou sladkými intimními tajemstvími i nadále.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 22. 2. 2014 10:50

Nechť tdjohn závidí, šup sem s detaily :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Elara 22. 2. 2014 11:09

Hele, co udělat s časopisema typu "Bravo Girl"? Ségra je v pubertě kupovala... do sběru to nejde, páč je to povoskovanej papír. Bude to chtít knihovna?
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 22. 2. 2014 11:49

PoliceCollector píše:Kdepak. Sladká intimní tajemsví, nechť zůstanou sladkými intimními tajemstvími i nadále.
Nemáš totiž co psát. Vždycky, když jsi měl nějakou známost, tak toho byl plný holkový thread. I call bullshit.

Elara:
Obrázek
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 2. 2014 12:06

Elara píše:Hele, co udělat s časopisema typu "Bravo Girl"? Ségra je v pubertě kupovala... do sběru to nejde, páč je to povoskovanej papír. Bude to chtít knihovna?

Co by s tím dělala knihovna? :D Prostě to hoď do kontejneru na papír...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 22. 2. 2014 13:57

Já myslel že mi budete klást politické dotazy a ne ze mě páčit detaily o mých milostných dobrodružstvích.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 2. 2014 14:58

PC je prostě příliš, příliš velký gentleman, než aby se snížil k hovoru, jež vedou primitivové ve sprchách. Vše, co potřebujeme vědět, je, že ji sklátil!
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 2. 2014 15:06

PC je hlavně velkej kecal. :D
myšpulín
First Blood

Odeslat příspěvekod mirdasl 22. 2. 2014 15:20

Pánové,je zde dosti lidí,co umí anglicky.Rád bych porozuměl tomu indiánovi,co sedí v pravo.Klidně v kostce.Díky
http://www.youtube.com/watch?v=m7oliFByirc
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 2. 2014 15:59

V podstatě jen to, že také nevěří, že PC teď s někým spí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 22. 2. 2014 16:04

To je snad normální, ne ? Většina lidí s někým spí. Opravdu nevidím důvod proč bych vám měl referovat s kým, jak, kdy a proč. To je moje soukromá věc. Jak říkám, oficiální přítelkyni NEMÁM a do neoficiálních nikomu nic není.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 2. 2014 16:13

V pohodě, jen se to prostě tomu indiánovi moc nezdá, no.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 22. 2. 2014 18:30

PoliceCollector píše:To je snad normální, ne ? Většina lidí s někým spí. Opravdu nevidím důvod proč bych vám měl referovat s kým, jak, kdy a proč. To je moje soukromá věc. Jak říkám, oficiální přítelkyni NEMÁM a do neoficiálních nikomu nic není.
Protože žádnou nemáš. Ani oficiální ani neoficiální.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 2. 2014 18:47

mirdasl píše:Pánové,je zde dosti lidí,co umí anglicky.Rád bych porozuměl tomu indiánovi,co sedí v pravo.Klidně v kostce.Díky
http://www.youtube.com/watch?v=m7oliFByirc

Vůbec nechápu, o co tam jde, ale ten vpravo chce, aby si ten vlevo zapamatoval jeho jméno :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod mirdasl 22. 2. 2014 20:29

Díky.Ale je nějakej *****,ne.. :mrgreen:
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka