Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 1. 2014 00:03

Mám víc figurek, než na kolika mě baví utírat prach, proto jsou všechny zase zpátky v krabičkách :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Drejkaa 24. 1. 2014 00:08

Jdu spát :-P
Drejkaa
First Blood

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 24. 1. 2014 00:15

SCobra píše:Mám víc figurek, než na kolika mě baví utírat prach, proto jsou všechny zase zpátky v krabičkách :D

ukaz :)
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 24. 1. 2014 00:30

Jé Ali-Moni lepí modýlky :) Vidím F-15E Strike Eagle, Space Battleship Yamato a něco co vypadá jako hodně divná F-16 s rozšklebeným čumákem - dokonce 2x.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 24. 1. 2014 02:35

to je Cosmo Zero 1 a Cosmo Zero 2 z Space Battleship Yamato :)

a momentalne stavim tohle :
klik:
Obrázek
Naposledy upravil Alianna Hitomi dne 24. 1. 2014 14:05, celkově upraveno 1
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 1. 2014 07:09

Nemám nic, vše, co jsem kdy měl, zničila sestra před několika lety :-/ Navíc, jak se tu řeklo, práší se na to a zrovna letadla, lodě apod. se blbě čistí :-) A zatím jsem se k tomu nevrátil, ani k plastovým a ani k papírovým modelům i když jich mám na slepení dost. :D
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 1. 2014 09:28

Taky taky...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod holubek002 24. 1. 2014 12:53

Shodou okolnosti jsem taky uklizel a taky dosla rada na kramy, ktere byly zhora spis uz jenom sede :D
Obrázek
Dalsich dvacet v krabici...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 24. 1. 2014 22:46

Jéje, další modelelář, ten Ju-290 Seeadler je teda povedený !!!! I když i ten zbytek.

Pěknej transformer, teda Gundam...

Tak Cosmo Zero, to jsem neznal.

Já jich mám v krabici určitě několik stovek, kdy to postavím netuším :)

Toho SuperBuga mám taky.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 1. 2014 17:43

Byvaly. Modelaril jsem hlavne, kdyz mi bylo tak kolem deseti let (kdyz mi se to roky hrozne spatne urcuji). Pak cca deset let nic a pred par lety jsem se potreboval nejak odreagovat a znova se do toho pustil (ty ctyri na fotce). Posledni, nejvetsi, nejdrazsi a nejlepsi je ten Ju-290. Jeste tu mam Me 110, ale kdo vi, jestli se k tomu jeste nekdy dostanu :-)
To je frajer...

holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 1. 2014 17:57

Psal jsi že máš ještě v krabici dvacet kousků :) Bf 110 určitě udělej, krásné letadlo, sice moc skopčáky nemusím ale Zerstörer se mi vždycky líbil, má nádherné dravé linie a často nosil na čumáku různé nosearty (samozřejmě německé, takže ne nahé holky) ,ale třeba vlčí hlavu, žraločí tlamu (Haifish), vosu (Wespen), Draka atd... Jediné co je u Bf 110 na pikaču je maskování toho obřího skleníku,ale tak na to se dají koupit masky od Eduardu. Já si nedávno pořídil tři Bf 110 1/72 právě od Eduardu, Bf 110E, Bf 110G-2 a Bf 110G-4. Měl jsem dokonce dvaatřicetinovou Bf 110C-6, ale tu jsem čenžnul za Spitfira a Spitfira nakonec za Mustanga :)
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 1. 2014 18:10

holubek: Mám to podobně, modelařil jsem na základce, pak ještě občas na střední, ale teď už vůbec. Nicméně poslední dobou mám čím dál větší chuť něco vytáhnout a dodělat (mám tu rozdělané asi 4 modely. :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mrak 26. 1. 2014 18:12

Já to mám v minulosti stejně, ale s tou chutí teď něco vytáhnout, k tomu jsem se nedokopal ještě :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 1. 2014 18:21

Problém je, že vytahovat to na hodinu nemá cenu, to chce na celý den nebo na celé odpoledne několikrát za sebou a na to prostě nemám čas :) Navíc mi zlobí kompresor...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 1. 2014 18:24

PoliceCollector píše:Psal jsi že máš ještě v krabici dvacet kousků :)

To jsou prave ty z obdobi prvniho stupne ZS. Ale to cislo je taky jen tak strelene. Kolik jich je presne, nevim. Donedavna jsem si navic myslel, ze uz jsou davno vyhozene, ale pry jsou nekde v krabici. Jeste jsem se nestihl presvedcit, zda je tomu tak :-)
Steteckuju, nemaskuju ;-)

Kompresor... To uz je jiny level :D
To je frajer...

holubek002
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka