Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 9. 2013 21:20

Ale jo, umím, coby ne, ale pak se to nedá číst :D

Ale vážně. Problém je v tom, že i přes dva roky psaní na stroji ve škole jsem se tohle prostě nedokázal naučit. Píšu docela rychle, ale musím vidět, kde mám ty paznehty.

Ovšem problém není ani tak v těch nenamalovaných znacích (to na svém netbooku nemám taky a kolik textů jsem už na něm sesmolil), problém je prostě to, že je nová a ještě jsem si nezvykl na tvar, protože je trochu prohnutá (mám rád ergonomické klavíry). To přejde.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 9. 2013 22:43

Já se přiznám, že sice píšu víceméně poslepu, ale na první "ustálení" ty znaky potřebuju :) Nicméně zvládám psát tak maximálně šesti prsty.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 9. 2013 07:29

To první položení dlaní na klávesnici pak rozhodne, jestli bude problém se psaním nebo ne. :-) A je na prd chodit mezi různými klávesnicemi. Jsem zvyklý na tu domácí, menší, příjemnější.. Logitech K360 bezdrátová. A pak v práci přijít k té klasické velké klávesnici, fuj :D
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod holubek002 4. 9. 2013 13:18

To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 9. 2013 14:12

Já nemám. :D Ale mám Nexus 7 první generaci. Chtěl bych druhou, ale další peníze a problémy s gps, ač to na tabletu skoro nepoužívám.. A starej bych asi neprodal za moc. :-)
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 9. 2013 14:14

No, a já ho kupoval za skoro 70 liber...
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod zouki7 4. 9. 2013 14:36

holubek002 píše:Jeste nekdo nema Kindle? http://www.amazon.de/gp/product/B007HCC ... ndlecat-21

Paráda. 8-D A jak je to s poštovnym? S Amazonem nemám zkušenosti... A bude to na mě kecat německy. :D
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 9. 2013 14:38

Jak to na tebe bude kecat je úplně buřt, protože menu je naprosto jednoduché a knihy budou v jazyce v jakém si je tam dáš. Akorát nevím, jak to je pak s přihlašováním na Kindle Store - jestli tě to automaticky hodí na germánský, nebo je všechno v Angličtině.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod holubek002 4. 9. 2013 14:45

S postovnym je to tak, ze nemecky amazon do CR neposila. Takze vyuzit nejakeho prostrednika nebo neco podobneho jako treba Shipito. Jinak nic nevim, nekupuju to. Mam uz cca 2,5 roku nejakou cinskou ctecku (Hanlin V3+ tusim) a porad funguje, takze mi prijde zbytecne to menit. Ale cena je to lakava :-)
To je frajer...

holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 9. 2013 09:53

Sem se rozhod že si za státnice udělám radost a koupím si něco pořádnýho. A tak uvažuju o tom že si koupím perkusní flintu ráže 0.70 (17mm). Na tu, i když je to takový kanón, není třeba zbrojní pas. Akorát že se to musí ládovat jako před dvěma sty lety. Prach, ucpávka, kule... No a pak si vyřídit lovecký lístek a hurá na jeleny - v říjnu !
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 9. 2013 10:21

Ty vole on uz zase blbne...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Drejkaa 6. 9. 2013 11:46

Třeba si ho nějaký myslivec splete s volem a zastřelí ho.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 9. 2013 12:11

Chudak myslivec...

Bych se asi pos...
To je frajer...

holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod zouki7 6. 9. 2013 12:48

holubek002 píše:holubek002

Stejný rukavice mám na kolo. :D

Btw, z tohohle mě bylo řádně šoufl. Na fullscreenu a 1080p sem to prožíval s nim. Hlavně konec videa, magor.
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 9. 2013 13:43

Hele já bych to bral pozitivně - PC si koupí flintu a pak v záchvatu EMO sebelítosti se zastřelí a my budeme mít klid. Je fakt, že mentálně nemocným lidem zbraně do rukou nepatří, ale na druhou stranu se alespoň takhle pročišťuje ten náš Darwinův rybníček.
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka