Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 8. 2013 16:56

:D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 8. 2013 18:00

Proč bych si měl vytvářet jinej účet ?
Proč by mě měl někdo banovat ?
Omlouvám se, jsem momentálně nemocný, nejspíš to s tím souviselo.
Už jsem zase v relativní pohodě.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 26. 8. 2013 18:06

PoliceCollector píše:Omlouvám se, jsem mentálně nemocný, nejspíš to s tím souviselo.

My víme.
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 8. 2013 20:50

To je presnejsi :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 8. 2013 20:54

Lo!Zza píše:
SCobra píše:On si vytvoří nový účet, takže je to asi jedno :)

To muze kazdy...na co teda ty bany jsou?

Na to, že banovat jde jedním klikem, ale vytvořit nový účet chvíli trvá a modi mají většinou více trpělivosti ;-)
Sasakr píše:Nebanovat. Svoboda slova pro všechny.

Svoboda slova ano, ale idiocie by se měla korigovat ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 8. 2013 22:40

Nejsem idiot, jen idealista. Mám momentálně, nějakou krizi, tak pardon za ty mimoňské posty.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 26. 8. 2013 22:47

A copak? Měl jsi rýmičku?
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 8. 2013 04:39

Jdu spát.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 8. 2013 06:13

Drejkaa: Na to pozor, to je nejhorší mužská nemoc :mrgreen:
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 27. 8. 2013 07:55

To pozor. Zrovna minule sem někde četl, že muži ty rýmy mají opravdu mnohem horší než ženy, protože mají o dost víc citlivější teplotní receptory v mozku nebo tak něco. :D
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 8. 2013 07:56

Ale však to je pořád to stejné, co je napsáno výše ;-)

PoliceCollector píše:Nejsem idiot, jen idealista. Mám momentálně, nějakou krizi, tak pardon za ty mimoňské posty.

Promoň, ale ten názor ohledně scivilizivání primitivních indiánských kultur není názor idealisty, ale idiota (ano, to slovo působí to trochu podobně, ale fakt není). Naprostá většina akademických mozků by Tě za to nakopala a ne do zadku ale zepředu, aby ses náhodou nerozmnožil.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 8. 2013 08:43

Zouki7: Já to taky četl. Když mám rýmu, tak jsem akorát *****, opravdu to není nic příjemného a sere mi to. Ale dokud si člověk nevyzkouší žít obě pohlaví, nepochopí. :D A to nemyslím trans apod. Ale přesunout osobnost z mužského do zženského těla a obráceně třeba. :D
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 8. 2013 09:08

zouki7 píše:To pozor. Zrovna minule sem někde četl, že muži ty rýmy mají opravdu mnohem horší než ženy, protože mají o dost víc citlivější teplotní receptory v mozku nebo tak něco. :D

Obrázek
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 8. 2013 15:27

Mě už kdysi jedna akademická entita kvůli índiánům vynadala do rasistů a to jen kvůli použití termínu neevropská civilizace. Já jsem tudle čet že indiáni z pralesa obtěžujou lidi co bydlí u řeky a jsou agresivní a taky unáší děti a ženy, protože to je součást jejich kultury. Asi mi už hrabe, ale k čemu to je být necivilizovaný ? Jaký to má smysl uprostřed vyspělé doby žít na úrovni pravěku ? Proč vědci hájí tyto necivilizované kmeny ? Protože na nich mohou získávat granty na svůj výzkum. Zkoumají jejich kulturu a ani je nenapadne říct jim že svět se změnil a že místo toho abyc chodili nahatí po lese se mohou přestěhovat do města, místo chýše nebo hnízda bydlet v domě s ústředním topením a nakupovat v supermarketu místo toho aby lovili...A taky chodit do práce a platit daně. A věřit místo toho že kámen je váš dědeček v Ježíše. Ovšem to by je pak nemohly akademické entity zkoumat a psát knihy ve stylu:
Indiáni Čukča-Čukča, z jižní Ameriky, žijící poblíže říčky Panamará, mluví nářečím Bu-čur které pochází z ujtagropinské jazykové skupiny. Vytváří malé klanové skupiny v nichž je běžná polygamie. Jsou to lovci a sběrači. Průměrný věk je asi 35let. Mladý bojovník musí jít do pralesa a tam ulovit královskou anakondu. Čukča-Čukča neznají sůl ani oheň, potravu jedí výhradně syrovou. Nemají ani písmo a jsou přesvědčeni že svět stvořil velký Pištěl... Tento projekt byl sponzorován EU....

No jéje, proč by vědecká obec nepodporovala necivilizovanost ubohých Čukča-čukčů ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 8. 2013 15:29

A věřit místo toho že kámen je váš dědeček v Ježíše.
No to by si pomohli :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků