Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 28. 3. 2013 15:58

Tak se nám ve městě zřítil sklep v multikině cinema city.. Pět zraněných, zatím žádné info.. Hm hm, a pak, aby člověk chodil do kina.. Naštěstí chodím raději přes celé město do cinestaru, tak snad alespoň tam je to ok..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod holubek002 31. 3. 2013 10:03

Snow. Wat r u doing? Snow! Stahp!
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 31. 3. 2013 16:24

http://www.stream.cz/peklonataliri/802938-peklo-na-taliri-velikonoce-po-cesko-nemecku

Ale tak ku*vafix pi*da je*at m*dat!!! Ať mi do ^$#&@|^$ už nikdo KU*VA netvrdí, že tohle je OK?!?

Obrázek
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod USER47 31. 3. 2013 16:26

Znárodnit všechny supermarkety a ke každému výrobku nastavit cenu odhlasovanou ve všelidovém referendu!!!!!
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 31. 3. 2013 16:27

Spíš bychom sami měli přestat být kreténi a nekupovat sračky s nápisem "akce"...

Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 3. 2013 16:43

Zvláštní, že díly o nekvalitních potravinách tady nevyvolaly tolik reakcí, jako díl o rozdílu v cenách... Pokud máte pocit, že je to v Německu, UK apod. o tolik lepší, tak se tam odstěhujte a neřešte kraviny. Jsou to jiný trhy, jinak se tam tvoří ceny, jsou tam jiní zákazníci. To je celý. Tady se mimo jiné nasazuje cena, aby pak mohlo být zboží v akci -26 %, tam nic takovýho nepotřebujou, protože němci jsou ochotní kupovat i zboží mimo akce atd. atd. Už jsem to komentoval v politickém tématu...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 3. 2013 16:47

Hlavně jak psal i SCobre, je každého věc, co kupuje. Ať si třeba koupí cigarety za pět tisíc a pak jí jen "salámy" v akci. Je to jeho věc. Kvalitní obchody už z principu trhu existovat budou, pokud po nich bude poptávka.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 31. 3. 2013 16:48

Dunno, zboží v akci je tady stále dražší než zboží mimo akci v německu. A kvalita je samozřejmě taky jinde, protože český zákazník ochotně kupuje kentusy.

Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 3. 2013 17:14

Vzhledem k tomu, že v regálu kolikrát nic jiného než kentusy ani není... Nebo jste za poslední roky narazili na opravdu dobrá rajčata? To jenom jako příklad aby bylo jasno.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 31. 3. 2013 17:19

jsem dneska chtela jet k babicce ,, auto jsem nasla az po dukladnem patrani ,, ale vyhrabavat se mi ho uz nechtelo ,, vsichni co se jmenuji martin dukladne se profackovat a priste hlidat lepe kone
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 3. 2013 17:19

Jako příklad čeho? Tak si založ firmu na dodávky pěkných rajčat až do domu a uvidíš, jestli je o ně takový zájem. Třeba budeš v balíku.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 3. 2013 17:45

N.Marko: Narazili, ale ne v supermarketu ;-) Nemůžeš čekat, že rajče dovezené ze Španělska bude tak kvalitní (musí taky přežít tu cestu), jako rajče vypěstované tady... A rajče vypěstované tady, je drahé.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mrak 31. 3. 2013 18:08

Ali: Myslím, že ta facka k tomu, abych si pohlídal koně, mi nepomůže :D Nemluvě o tom, že u nás je hezky :)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 31. 3. 2013 18:28

Udelal jsem si mensi vylet na pobrezi do Brightonu. Necitim nohy a mam totalne zmrzly ruce.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 31. 3. 2013 20:25

Nový papež František je sympatický že se chová skromně a hlásá pokoru a chudobu - ale jeho podřízeným se to nechce líbit: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... upove.html

Co si myslí ? Vždyť Ježíš byl obyčejný tesař, vyzýval k lidskosti a pokoře, že si mají lidé pomáhat... A dokonce tuším řekl něco takového že dříve projde velbloud uchem jehly, nežli boháč do Ráje... Jasně církevním hodnostářům se nelíbí že by přišli o své prebendy a majetky... Ale já si myslím že papež má pravdu. Ostatně něco podobného hlásal kdysi i Jan Hus. A já si myslím že kdyby se lidi chovali podle toho co je v desateru (nevěřící si můžou vypustit ty přikázání o Bohu) tak by bylo moc pěkně na světě... Omlouvám se že s tím otravuju ale Velikonoce opravdu nejsou původně o tom že se malujou vajíčka - a holkám zadky pomlázkou... :-P
PoliceCollector
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka