Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 2. 2011 12:21

Dneska v noci jsem malem dostal infarkt. To si takhle lezim, usinam a protoze bylo venku fajn mel jsem otevrene okno. najednou uslysim nejaky skrabani a koukam, ze oknem se dovnitr dobyva nejakej stin. (okno mam u postele). Lekl jsem se jako svine. Nakonec se z toho vyklubala jen podelana kocka, co se snazila dostat dovnitr.

Nejlepsi na tom bylo, ze jsem behem te vteriny dokazal vymyslet asi tisic veci, co by to mohlo byt. Mel bych prestat koukat na horory.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 5. 2. 2011 12:33

Jednou bylo pěkně a měl sem otevřený balkon.Bydlím ve 4 patře.Panelák má 12 pater.Vypnul sem PC a lehnu si.V tu chvíli mě skočí do pokoje černá kočka,jak tak ležím na posteli,tak sem vyskočil jak kdyby mě někdo kopl do zad a v tu ránu sem byl u balkonu,ani nevím jak.Kočka utekla.Já se opravdu lekl jak prase.To se stalo loni v létě.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 2. 2011 14:48

Tak pánové, řepa je dole. Teď vypadám jak brácha Brada Pitta :nenapadne
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 6. 2. 2011 00:10

rozmyslam, ako zo slovevesa má, teda neurčitok mať (niečo), vytvorit slovesné podstatné meno (teda cosi ako "matie"), pricom slovo vlastnictvo neprichadza do uvahy :hm
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 2. 2011 22:59

Zemřel Pavel Vondruška :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 6. 2. 2011 23:34

To je dneska den,nejřív se málem zabije Kubica(ne že bych mu fandil ve formuli,ale tohle nepřeju fkat nikomu),pak se dozvim že umřel Gary Moore a teď ještě Vonduška,je smutný jak teď přichází to období kdy Cimrmanalogové pomalu začínají odcházet do Českého nebe.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 7. 2. 2011 00:04

Mám tu čest, že jsem viděl představení s Vondruškou cca před 2 lety. Vážím si toho. Byl to skvělý herec ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 2. 2011 00:08

Skoda no..
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 7. 2. 2011 22:32

Mě umřela jedna hodná známá, měla docela důležitou funkci v čs. sportu, škoda ji, strašně hodná paní to byla...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 2. 2011 22:55

RIP (když tak máš rád tu Ameriku)

Zrovna jsem přešel do poslední kapitoly v DS2, uploadnul pár fotek naší prďky a teď jdu spát ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrkev8 8. 2. 2011 08:09

Trey píše:To je dneska den,nejřív se málem zabije Kubica(ne že bych mu fandil ve formuli,ale tohle nepřeju fkat nikomu),pak se dozvim že umřel Gary Moore a teď ještě Vonduška,je smutný jak teď přichází to období kdy Cimrmanalogové pomalu začínají odcházet do Českého nebe.


Jo, souhlas. Mě ta zpráva o Pavlu Vondruškovi úplně rozhodila. :-( Nejdřív Smoljak, teď Vondruška... No nelíbí se mi to ani za mák! :pozor
Mrkev8
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 8. 2. 2011 12:55

Prosim Vás, kdo používá Twitter, ozvěte se mi na ICQ 233-313-688. Založil jsem tam profil a potřebuju se zeptat na nejzákladnější věci, jak to pracuje. Díky :-D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 8. 2. 2011 17:00

prosim vas, ako vam ide google translator? normalne mi preklada vsetko za pochodu, ale dnes sa mu akosi nechce a prelozi az po odenterovani :hm

includes: aky tam mas nick? som ta tam nenasiel :-))

-- 8. 2. 2011 17:06 --

tak uz to facha... zaujimave, ide to, ked je koncovka .com, a nejde s .sk, pritom stranka vypada rovnako v oboch pripadoch, teda i ked je .com, tak je pisana v slovencine :hm blbý google
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 9. 2. 2011 00:47

Thowt: Já nepoužívám Twitter, jak si na to přišel? :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 9. 2. 2011 14:50

aha, tak to si nezakladal sebe, ten profil :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků