Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Thowt1 20. 8. 2010 18:21

:shock: tak to som nevedel, tak to gratulujem :tleskani
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 20. 8. 2010 18:23

Díky. Myslel jsem, že o tom víš :-) Jen pro doplnění - tentokráte nám čáp přinesl holčičku.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 20. 8. 2010 18:25

Obrovská gratulace Davee! To jsem si úplně vybloknul, že jste čekali další, to je paráda!
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 20. 8. 2010 18:26

No, teď přemýšlím, na co vlastně ten Facebook mám, když o tom nikdo neví :-D Ale taktéž díky za gratulace. Teď už zbývají jen ta dvojčata :-D
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 20. 8. 2010 18:29

profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 20. 8. 2010 18:35

Thowt: Znám, znám - předfilm k Vzhůru do oblak. Miluju Pixar!
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 8. 2010 19:14

davee píše:Safra, člověk sem po nějaké době dorazí a tady jsou samé nové tváře! :-) Tož nazdar fšici i ti, co vás ještě neznám! :-)


Kdo je např. nová tvář?

Jinak taktéž gratuluju k mimču.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 20. 8. 2010 19:23

A hele ho! Nazdar, Davee. :D

Gratulace k miminku.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 8. 2010 19:39

Mrak píše:Přemýšlím o založení účtu, poradíte, co je nejlepší? :D Co potřebuju.. Co nejmenší poplatky, nepotřebuju vybírat do mínusu, chci platit do zahraničí (např. Steam, převáděť na Paypal apod.), IB určitě...

Zadarmo je nejlepší asi účet od Poštovky. Problém je, že prakticky nemají bankomaty... Nicméně pokud budeš platit kartou, může ti to být jedno :-) Jestli se nechceš vzdát hotovosti, je asi nejlepší připlatit si u Spořky...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 20. 8. 2010 19:57

Ještě uvidím :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 8. 2010 20:07

Já jsem si třeba v poslední době na placení kartou v obchodech celkem zvyknul :-) Taky se mi do toho moc nechtělo...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 20. 8. 2010 20:15

Tak já to nemám rád, protože to občas nehorázně zdržuje.. Pochopím, když má člověk velkej nákup a drahej.. Ale když si jde třeba jen pro rohlíky a něco malýho na zub a platí kartou... To bych se *****...
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 8. 2010 20:20

Tak to je jasný :-) Ale tuhle tam nějaká bába vysypala pytlík drobnejch a ať si to pokladní vybere... No na zabití, zlatá platba kartou :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 20. 8. 2010 20:56

To je prašť jako uhoď :)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 8. 2010 21:01

Právě jsem viděl video z maxed out Crysis Warhead a vypadalo to docela hnusně (mně by to samozřejmě stačilo, ale one of the best looking games? To mi nějak nepřijde), co že na tom ten Weight vidí?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků