Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Chemist 22. 11. 2009 14:18

Majorus píše:Co to povídáš za nesmysly? Proč by měla cvičit špatně, když máš dneska všude miliony návodů a trenéry přímo v posilovně, kteří poradí a ukážou správnou techniku? Pokud chceš přibírat tuk, tak si klidně chemiku kupuj všechny možné blbosti, ale neraď to ostatním ;)

Ano, ono je optimální nabrat svalovou hmotu a pak vypadat jak *****á kachna. Sorry, ale po měsíci v posilce jsem tak vypadal. A Ali nevypadá na holku, co potřebuje být namakaná.
Chce-li zhubnout, pak rozhodně neraď, ať nabírá svaly, voe.
Běžeckej trénink, plavání, kolo, ale rozhodně ne nějaký zbytečný natáhání svalů. Ničí se tak zbytečně tělo a po padesátce to tělo vypadá jako u Arnolda :-D

Jestli chceš ze svýho tuku udělat svalovej polštář, tak si tak klidně dělej. ;-)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Thowt1 22. 11. 2009 14:21

Alianna: no tak praca neni pohyb praca akurat tak nici cloveka a zdravie, pokial to nie je praca vyvazena a pestra. dlhodoba a repetitivna je dost skodliva. no dost... na nieco sa zomret musi a tomuto sa clovek beztak nevyhne :hm
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 22. 11. 2009 14:26

jo zada mi to nici docela a po smene vetsinou ruce necitim
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 22. 11. 2009 14:28

Chemist: no tak to nesuhlasim toco opisujes nastava len ked to clovek prehana. ak cvici rozumne /ako ja :D / tak mu to len prospieva. a i vacsina holiek co sa pride semtam ponatahovat do posilky su neuveritelne ***** tak nekecaj, maju spevnene stehna, pevne zadky atd :-D su pruznejsie, mrstnejsie, sviezejsie, zdravsie a mavaju lepsiu naladu :lol:

a vobec mne cvicenie hodne dost pomohlo na zdravotny stav, bolesti chrbata uz prakticky vobec nemam a celkovo som na tom lepsie...
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod Heady569 22. 11. 2009 14:51

šemíku šemíku... je rozdíl v efektu posilování u chlapa a ženský... ženský posilujou úplně jinak, nejdou na sílu a konkrétní svalstvo.... zpevňujou a spalujou....
majore, ženská než nabere svalovou hmotu, chce to sakra práce....
zpevnit a spálit to, to je rozdíl
D3vilR4ge
Heady569
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 22. 11. 2009 14:59

Je mi zajímavě ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod W135 22. 11. 2009 15:08

Zdravím,
zřejmě to do tohoto téma nepatří, ale nevím kam jinam to napsat. Hledám jednu hru, ale bohužel nevím její název :-) Hra vypadá asi takto: Je to střílečka, kde na začátku hry dostanu náhodně nějakou postavu (ninja, bojovník, robot, atd...) a jdu do 2D arény (v aréně jsou poschodí, žebříky, atd...) ... ve hře bojuji proti ostatním nepřátelům a také proti vetřelcům. Když mě zabijí (vetřelci nebo protihráči), tak se vrátím zpět do hry, ale s jinou postavou (samozřejmě mám omezený počet životů) ... nikdy ale nemohu začínat jako vetřelec, ale mohu pomocí speciální zbraně se s ním vyměnit... hra má celkem dost zbraní a bonusů. Když zabiji všechny v aréně, tak jdu do další arény (dalšího kola) kde budu mít ještě více nepřátel... jsou tam i bonusová kola, kde bojuji proti ohnivým létacím červům, atd... zbraně mohou používat jen lidé, roboti jen některé (ale roboti mají v základní výbavě řezací kotouče), vetřelci nemají zbraně, ale drápy a každý dotek s vetřelcem zabijí ... jsou tam i larvy vetřelců, ty pokud se přisají na člověka, tak se změní v dalšího vetřelce :-)) tak jako ve filmu ... to je asi tak vše. Jak říkám, je to 2D hra (možná starší) a myslím, že v názvu má "x" (ale nevím to jistě) .... kdyby někdo věděl, tak sem prosím odpovězte ... díky moc ;-)
W135
First Blood

Odeslat příspěvekod Majorus 22. 11. 2009 15:20

Chemist píše:
Majorus píše:Co to povídáš za nesmysly? Proč by měla cvičit špatně, když máš dneska všude miliony návodů a trenéry přímo v posilovně, kteří poradí a ukážou správnou techniku? Pokud chceš přibírat tuk, tak si klidně chemiku kupuj všechny možné blbosti, ale neraď to ostatním ;)

Ano, ono je optimální nabrat svalovou hmotu a pak vypadat jak *****á kachna. Sorry, ale po měsíci v posilce jsem tak vypadal. A Ali nevypadá na holku, co potřebuje být namakaná.
Chce-li zhubnout, pak rozhodně neraď, ať nabírá svaly, voe.
Běžeckej trénink, plavání, kolo, ale rozhodně ne nějaký zbytečný natáhání svalů. Ničí se tak zbytečně tělo a po padesátce to tělo vypadá jako u Arnolda :-D

Jestli chceš ze svýho tuku udělat svalovej polštář, tak si tak klidně dělej. ;-)

Chemiku, nejdřív si o těhle věcech něco zjisti. A pokud si po měsící vypadal jak *****á kachna, tak si dělal něco opravdu, ale opravdu špatně. Protože po měsící naprosto brutální dřiny a při nejlepších genetických předpokladech můžeš dát nahoru tak max 1 až 2 kila svalů. Ale to bys musel jet ty nejtěžší tréninky a perfektně dodržovat stravu.

to za á) a za bé) je velký rozdíl meti tím, jestli přibereš kilo svalů a klilo tuku. Proto by vypadala líp. I když stíhlejší.

c) Arnodla? Děláš si srandu? Ten začal mít trochu jiné starosti, takže se tomu nedivím. Podívej se na jiné lidi (nemusíš kulturisty), jak vypadjí v 50-ti, když cvičili celý život (v posilovně i mimo) a pak něco povídej.
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 11. 2009 15:23

Já jsem tak nevypadal ani po třech měsících... :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Heady569 22. 11. 2009 15:38

Majorus píše: Protože po měsící naprosto brutální dřiny a při nejlepších genetických předpokladech můžeš dát nahoru tak max 1 až 2 kila svalů. Ale to bys musel jet ty nejtěžší tréninky a perfektně dodržovat stravu.

Není pravda.
D3vilR4ge
Heady569
Rampage

Odeslat příspěvekod Majorus 22. 11. 2009 15:51

Jak není pravda? Ty si snad myslíš, že jde víc? Pokud míň, tak souhlasím.
Můj Twitter-> Majorus_hw

Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Majorus 22. 11. 2009 15:59

Pro člověka co nikdy předtím neposiloval aktivně (Chemist) je přibrat víc jak 2 kila aktivní svalové hmoty za měsíc nemožné. A to by musel opravdu perfektně dodržovat stravu a jet max tréninky. Ničím co napíšeš tohle nezměníš. Tak to prostě je.
Můj Twitter-> Majorus_hw

Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Sattero 22. 11. 2009 16:43

Zaposlouchal sem se do Mazzy Star - Into Dust, perfektní song :)
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 22. 11. 2009 16:49

Právě jsem se po přečtení zprávy kamarádky na FB složil smíchy :D

" Nevíte někdo jak se moje šerpa dostala na rameno tý sochy co stojí před kulturákem??:D:D"
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Heady569 22. 11. 2009 16:50

To, co jsi napsal a to, co jsem odcitoval není pravda :). Jo, pokud chodíš do posilky a něco tam zvedáš, budiž :).
Ale pokud přesně víš co děláš a víš jak to děláš, bez problémů nabereš za měsíc 5 kilo. To je fakt. Něco o tom vím - z mejch vlastních a otcových 20tiletých trenérských zkušeností :).
D3vilR4ge
Heady569
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka