Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Trey 9. 8. 2009 22:21

Tak poměr sil u kuřáku a nekuřáku se nám vyrovnává.

Diskutejem na stránce manutd s jedním fanouškem Chelsea o dnešním zápase.
Trey
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chemist 9. 8. 2009 22:21

Hm. Tak to leze do peněz. Ty utrácíš zase za něco jinýho, například nabušené počítače. Kdybych se měl řídit tímhle postupem, tři roky nenosím kontaktní čočky a šetřím na laserovou operaci.

A možná radši budu prokouřenej skrček, než nasteroidovanej ulízanec :-D

// Mno nic, jdu spát, ráno samozřejmě zase do práce.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 8. 2009 22:54

Hm, takovej dotázek. Co je horší? Kouřit a dejchat ten humus venku z ovzduší, nebo jen dejchat ten humus z ovzduší? Já dejchám jen to venku a bohužel naši kouří, takže asi natáhnu bačkory dřív jako oni (pasivní je pasivní :-! ). Podle mě je horší, když máš obojí, než jen to jedno a ovzduší se v dnešní době snaží znečišťovat míň. Tj věc názoru. Naštěstí bydlím v malým městečku, horší bude, až budu v Plzni :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 8. 2009 22:56

No vskutku jste se tady dneska rozjeli, závisláci...občasník Marcel od Zvonu, pitomci..., teď si musím dát taky jednu kusofku, to jsou , ale blbí nápady, ach jo.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Darwel 9. 8. 2009 23:15

"Tyjo, blbí závisláci, musím si kvůli nim dát taky kusovku, to jsou ale šmejdi..."
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Sattero 9. 8. 2009 23:42

Příšel sem z piv... A řeknu vám, uběhlo to nějak rychle, výprava obsadila jen 2 hospody a jelikož tam byly partnerky kamarádů, tak se muselo chovat slušně (jinak ohrnovaly nosánky) a furt se někam pospíchalo, nejčastěji do KFC a McD...

Sem měl tentokrát chuť se odpojit a vožrat se sám a škoda, že sem to neudělal :D
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 9. 8. 2009 23:51

Sattero píše:(jinak ohrnovaly nosánky)

Tohle je tak děsivě debilní vlastnost... "Slyším více sprostých slov než 1/den, asi umřu/upadnou mi uši/zkazím se"...

Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Sattero 9. 8. 2009 23:59

na mě pomalu Darwele, sem po pivech a nějak sem to nepochopil...
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 10. 8. 2009 00:08

Darwel píše:Na okruh nás (security) vozí autobus. A když z něho vyskáče 40 lidi, kteří si v okamžiku, kdy z něho vylezou, vztekle zapálí... První skupina lidí, kterou jsem viděl, jak zakouří otevřený prostor. :mrgreen: Nehledě na to, že se při tom zase probírají všechny možné věci - a stát jako jediný nekuřák někde mimo a čekat, než všichni dokouří. Pf.

Ty seš sra*ka. :-[

A to jsem tu původně jen chtěl napsat, že jsem viděl dobrý film... Jmenovalo se to "Ve jménu otce" a překvapivě to vysílala TV Prima.
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 10. 8. 2009 05:50

Uplně off, včera zas v práci + večer fotbalovej zápas, dneska budíček v pět a mazal jsem na bus abych se dostal domu, teď se sbalím a za hodinu zas směr bus, makat a večer směr Vyškov připravovat festival Rock Shock ... jééé
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Darwel 10. 8. 2009 06:30

Sattero píše:na mě pomalu Darwele, sem po pivech a nějak sem to nepochopil...

Holky. Sprostá slova. Ohrnování nosánků. Sux. :mrgreen:

Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Daemon666 10. 8. 2009 07:01

Coft píše:
Daemon666 píše:Skocim si s kamosema na tri kousky, kdyz uz mam ten svatek :D

Ty si taky Roman? Tak to vítej do klubu, přeju všechno nejlepší k svátku :-))

Diky :-) Tobe taky vse nej "i kdyz opozdene" :-)

Na 9h se razi na veterinu s Abby. Jde pod narkozu a budou se trhat zoubky...
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 8. 2009 08:14

Chemist píše:Takhle, on to v Německu pomalu ani nikdo neřeší. Úzkoprsost český společnosti je v tomhle ohledu neskutečná...
Češi umějí na všechno nadávat, na cigarety, na trávu, na mekáč a hamburgery... a stejně za rohem všechno dohromady požívají...

Zajímavá česká vlastnost je taky "proč bych to nemohl dělat já, když to dělaj všichni okolo." nebo "Když to neudělám já, udělá to někdo jinej" (obvykle ve smyslu něco ukráts nebo zničit) ;-)
Naposledy upravil SCobra dne 10. 8. 2009 08:59, celkově upraveno 1
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod ben.wallace 10. 8. 2009 08:42

du na wc
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 10. 8. 2009 09:16

SCobra píše:
Chemist píše:Takhle, on to v Německu pomalu ani nikdo neřeší. Úzkoprsost český společnosti je v tomhle ohledu neskutečná...
Češi umějí na všechno nadávat, na cigarety, na trávu, na mekáč a hamburgery... a stejně za rohem všechno dohromady požívají...

Zajímavá česká vlastnost je taky "proč bych to nemohl dělat já, když to dělaj všichni okolo." nebo "Když to neudělám já, udělá to někdo jinej" (obvykle ve smyslu něco ukráts nebo zničit) ;-)

-||-

Hrozně se mi líbí, jak se někdo bojí být jiný, protože by pak přece nebyl "jako oni" a to byby lo děsivé. Tak radši začnou kouřit nebo chlastat, nebo brát drogy, cokoliv.
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Předchozí stránkaDalší stránka