Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 7. 8. 2009 07:30

Hlavně je to suzina a co je od nich, to schvaluju!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod spajza X 7. 8. 2009 07:32

kaacko rulez ! :D

inak ten DarkSoul skusim.. ja pouzivam ten uplne stary modry,, len je jakosi moc modry :D

// hmm celkom dobre ! len sa jakosi "nerozsvecuju" nove prispevky,, alebo mi nieco uslo.. necham uvidime :)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Mrak 7. 8. 2009 07:59

Zdá se mi méně přehledný, taky nevidím nové příspěvky (dal bych nějakou barvu, která v tej oranžovo - černej tmě vynikne, třeba modrou :mrgreen: ), kde jsou nějaké. Jinak používám ten normál modrej, ne starej, ale ta střední třída :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 7. 8. 2009 08:00

Jo, jsou žlutější, než témata bez nových. Ale už jsem si toho taky všimnul, že to moc není poznat.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Filo0 7. 8. 2009 08:01

spajza X píše:Filo0, novy pekac ?? hned bych z toho dal dole tu ohavnu kapotaz.. takto motorka je imo najkrajsia "hola" inak gratulujem...

real picture nemas? to je jako v hentakom dobrom stave ?? :D

Real picture z mojho mobilu bude vyzerat asi :-! ...takže asi tak :D ale tak mne to bohato dostačuje :D oproti tomu čo som mal to je raketa :-D ale nejak to neprehanam O:-) už mam kufor vzadu :D a možem ist dalekooo, skor ide o to pohodlie :D na tom starom keeway som mal pocit že sedim na latrine :-D :-P padla mi do oka hned na prvy pohlad :love: pre mna je uspech ked dokazem na nej predbehnut kamion na dialnici :D a na to mi bohato stači 8-)
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
220 CDi, 170PS, 400Nm - W204 navždy bokom <3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Filo0
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 7. 8. 2009 08:12

Ma taky rovnejsi posed, natom sa da vydrzat dost dlho.. hold co je sportove je vacsinou nepohodlne ale drsne a zazivne :)) aj nato sa da zvyknut..
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Filo0 7. 8. 2009 08:18

No hej :D akurat ze som prvy raz tak vyletel z krizovatky :D este zo starej som mal zvyk to vytocit aby sa to vobec pohlo :D a tu som vytocil a ejhle :D letim 80 cez krizovatku :D
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
220 CDi, 170PS, 400Nm - W204 navždy bokom <3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Filo0
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 7. 8. 2009 08:29

Měníme okna, za chvíli přijde zedník zaplácávat ty nedodělky okolo nich ...

Ad Dark Soul: Nelíbí se mi, vím, že tento skin (nebo podobný) používali Majkl, Chris apod. na V31.cz (takové "jejich" forum) a nějak mi ten skin prostě nesedl ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 7. 8. 2009 08:37

Vault31 snad ještě pořád jede, ne? Tohle si ale vyžádali jiní.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod ben.wallace 7. 8. 2009 15:37

odpocivam.....bolej me zada jak neco
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 7. 8. 2009 16:41

Ten novy skin je na prd :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 8. 2009 19:24

Sem doma z prace...ztrhanej jak svina, jeste ze je zitra vikend. Dam si Sushi, sprchu a pak to vidim na odpocinek u PS3 s lahvacem. Nebo kdyby Spajza chtel pokrocit v RE5...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Coft 7. 8. 2009 20:31

Poslouchám Alestorm, kdo by kdy řekl že takhle mladý kluci ze Skotska budou hrát Pirate Metal :-). Udělali na mě dojem.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod Chemist 7. 8. 2009 22:37

Čau děcka, fotřík dorazil z práce!
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Trey 7. 8. 2009 22:53

Chemist píše:Čau děcka, fotřík dorazil z práce!

Nevotravuj a naval kapesný. :pozor
Trey
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka