Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Thowt1 4. 8. 2009 09:58

jezek: Zeno Clash
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 8. 2009 10:06

Půlku těch her neznám, ale Mass Effect je tak na 30 hodin se vším... Jestliže nebudeš jak já a nebudeš lézt na každou nevýznamnou planetku a do každé náhodné stanice, tak je to dvacet hodin. Což by mohlo jít, nemyslíš? :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod jezek 4. 8. 2009 10:26

No jo, ale já jsem jako Ty, ME je pro me tak na půl roku... :-(
2Thowt:Taky jsem uvažoval, ale je toho moc nerozehraného...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 8. 2009 10:29

Overlord (první!) je taky něco kolem 25-30 hodin, takže to též ne... A ostatní jsem nehrál :(
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod includes 4. 8. 2009 10:59

PC: Neříkám vůbec nic, já také na Mighty denně pil dva red bully, ale bylo to tím, že člověk se od rána nezastavil a k tomu ještě spal tři hodiny ... aby tě to nezabilo ... a nestěžuj si na peníze, třikrát redbull rovná se sto, až sto-pade v hajzlu ...

Vstal jsem ráno, sundaval záclony, vyndaval žaluzie ze starých oken ... a už mě to fakt nebaví :D Už aby to bylo vyměněno :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Majorus 4. 8. 2009 11:06

PC píše:Dooobré ráno doupátko, dnešní noc byla krátká, bolí mě hlava, chce se mi spáát ale musím jít do rachoty. Nevadí, dva,tři redbully to jistí...(Nebo jinej energy sajrajt...)

Místo sraček typu redbull (které fakt v krajním případě) si dej ledovou sprchu. To tě probere zaručeně. Aspoň mě to vždycky vzpruží...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 4. 8. 2009 11:11

Ertefol píše:Overlord (první!) je taky něco kolem 25-30 hodin, takže to též ne... A ostatní jsem nehrál :(

To je až tak dlouhé? No nic, odradil jsi mne.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 8. 2009 11:31

Jojo, byla to jedna z mých prvních recenzí a říkal jsem si, že týden na to je v pohodě. Pak jsem nadával jak špaček, že to po dvaceti hodinách nekončí :)
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod ben.wallace 4. 8. 2009 12:11

hhah idem hrat basket
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree

Odeslat příspěvekod danniel 4. 8. 2009 15:40

Tak tohle oznámení mě dneska hodně potěšilo:
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=33688&r=top
:tleskani
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chemist 4. 8. 2009 16:15

jezek: Jasná volba, sáhni po HL2: Episodách, na šest až osm hodin máš s jednou epizodou vystaráno.
Jinak zkus přemístit zájem a rozjet něco strategického, nemusíš u toho sedět ani hodin padesát a ani dvacet... :)

Jináč jsem se konečně po celým dnu v pohybu po městě vrátil dom, půjdu se vylejt a nažrat :)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 4. 8. 2009 16:45

Já Masnu dojel za dvacet hodin. Možná ani to ne a nadával jsem jako pavouk kterýmu vlezla kočka do pavučiny že to je krátký...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 8. 2009 18:02

PC: Protože jsi to odfláknul :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod includes 4. 8. 2009 18:53

Porazím na pivko a na plátno koukat na fotbal ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Coft 4. 8. 2009 19:54

Všechno mě bolí, dneska hodinu a půl v posilovně, připadal jsem si tam docela blbě, i když jsem tam byl s kámošem, já takovej špek mezi hubenýma ... to byl divnej zážitek :-D.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka