Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ben.wallace 3. 8. 2009 16:44

Sattero píše:Jím plněnou papriku (nebo spíš dojedl), dívám se Mash (nebo spíš dodíval) a hraju Oblivion (nebo spíš s pauzičkou) :D

fuj tu papriku sem mel vcera a mel sem fakt dost .......jeste k tomu plnenou nakou sekanou s ryzi a omacka rajska stim masem a knedlik
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 8. 2009 17:03

Balkán na Vás, zmlsaný huby, rumunskej(jak daleko doběhne pes přes Romaniu?) nebo blgarskou samaru...ještě 3 dny budu vymetat zbytky...do Almužny.Je paprička tu bych si dal, jen kdyby mňa ji někdo naservíroval se šesti...Starec Marcel od Zvonu. Ale prosil bych na smetaně, no stačili by i čufty, nebo sekačka svíčková...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod ben.wallace 3. 8. 2009 18:24

Marcel Kudlvasr píše:Balkán na Vás, zmlsaný huby, rumunskej(jak daleko doběhne pes přes Romaniu?) nebo blgarskou samaru...ještě 3 dny budu vymetat zbytky...do Almužny.Je paprička tu bych si dal, jen kdyby mňa ji někdo naservíroval se šesti...Starec Marcel od Zvonu. Ale prosil bych na smetaně, no stačili by i čufty, nebo sekačka svíčková...

:lol: :lol: :lol: .....nastesti neska sem mel pred chvili kung pao a bylo fakt vyborny
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 3. 8. 2009 18:30

Nemáte nějaký nápad jak vydělat do konce prázdnin trochu peněz ? Makám jak šroubek a stejně mám - NIC... Odchází mi notes, budu potřebovat novej a nevím kde na něj vzít.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 3. 8. 2009 18:53

A co děláš, když nemáš nic? Čemu říkáš "nic"?

Nicméně já teď soucítím se všemi, kterým o prázdninám něco dělají v baráku. My jsme se dneska dali do opravy oken, bordel všude, prach všude, hluk všude a to jsme dnes jen bourali luxfery, bleh ... jo a desátýho se do toho ještě přidá babička o patro níže, ti zase budou dělat novou koupelnu, paráda, ještě že desátého vypadnu z baráku, doufám, že na dlouho ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 8. 2009 19:08

PC: Úplně stejně je na tom skoro každej, kdo pracuje :-) Holt budeš muset vzít nový NB na úvěr no...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod kurcatovium 3. 8. 2009 19:34

luxfery jsou pěkný svinstvo... :-)
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod papucek 3. 8. 2009 19:53

SCobra píše:PC: Úplně stejně je na tom skoro každej, kdo pracuje :-) Holt budeš muset vzít nový NB na úvěr no...
JJ,moje rec...stacila jedna mala dovolena,nejake mensi nakupy a konto zeje prazdnotou ;-)
Ted parim:
papucek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 3. 8. 2009 20:16

Tak já vydělám tisíc korun za týden. To není moc co...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Trey 3. 8. 2009 20:20

Kámoš dostává za jedny letáky(ale je jich hormada) 400 kč,zajtra pude po třetí a až dostane prachy tak už to bude 1200 kč dohromady a pak s tím sekne protože to dělá z donucení rodičů.
Trey
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 3. 8. 2009 20:36

PC: A co děláš? Sázíš na koně?

Trey: Náhodou, takovýhle brigádky nejsou špatný, kamarádka dělá něco podobného, týdně tomu obětuje dvě hodiny a za měsíc má šestnáct stovek ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod holubek002 3. 8. 2009 20:57

A ja jsem ted bez brigady, protoze neni co delat :-/ Snad do konce prazdnin jeste neco bude :oboze
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Coft 3. 8. 2009 21:05

Dorazil jsem z polikliniky, kde jsme nechali kámoše, protože se složil na koupálku, tak jsme ho tam odnesli, samozřejmě že trochu nalitý, ale jenom v náladě. Ten kluk má nějakou nervovou poruchu a zírta za ním razíme, už se probral. Jdu se vysprchovat a pak si zahrát LUxor3.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 3. 8. 2009 21:33

Kdo to kdy viděl koupat se nalitej ... :hm

O tý neděli v půl 4 ráno v rybníce jsem nic neříkal ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 8. 2009 21:38

includes píše:Kdo to kdy viděl koupat se nalitej ... :hm

O tý neděli v půl 4 ráno v rybníce jsem nic neříkal ...

cože? :D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Předchozí stránkaDalší stránka