Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod selfade 15. 8. 2008 15:06

spajza X -- podla mna HD201 urcite hraju horsie ako KPP a co sa tyka pohodlia nosenia su tiez neni lepsie.. tieto dvoje sluchatka podaju zvuk uplne rozdielne..

inak s tymi spuntami suhlasim.. dlho som na cestovanie aj na doma pouzival PX100 ale nakonec to riesim tak,ze spunty na von a HD555 na doma..
veci dake
selfade
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 15. 8. 2008 16:27

K Flacu: Mám hodně alb ve flacu a to ne kvůli portám, ale kvůli svým Alteám 3 a hlavně pro pozdější úpravy do mp3/ogg/jiných. Je nesmysl říkat, že pouštění flacu na lowendu je zbytečné, když nevidíte druhou stránku věci. MP3 je sice hezké, ale jakmile to chcete dát na CD a pustit na nějaké lepší sestavě, stojí za pytel. Nevadí mi velikost, ani že nevyužiju jejich potenciál. Pokud mám nějakou skladbu rád, radši ji budu mít ve flacu. Takže asi tolik k flacu.

Jak jde vidět, je to hodně subjektivní. Pro někoho jsou KPP přebasovaná, pro mě třeba tak akorát. To je podle toho, jakou hudbu posloucháte a co máte radši. Já mám rád třeba basovou linku u rocku, metalu, alternative, pak často poslouchám i mého bassového oblíbence Marcuse Millera.

Spajza to bere až moc extrémně. Nutně pomlouvat něco, co ti nesedne na hlavě, to je na návštěvu psychiatrie. Ano jsem student, tedy náctiletý student, ale naposloucháno mám opravdu hodně z poslechových studií. Nemyslím tedy, že bych byl takový idiot, jak tu lehce naznačuješ. Nemám tudíž 6 tisíc na sluchátka, i když bych si rád koupil kvalitní. Bohužel peníze musím investovat i jinde.

KPP jsou za svou cenu výborná sluchátka, stejně tak PX 100 od Sennů. Já zvolil Kossy, protože mi sedí na hlavě. Teď sem je měl několik hodin na hlavě a žádné bolení uší jsem nezaznamenal, což je výhoda. Této konstrukci jsem se vyhýbal stejně jako ty, kvůli bolesti uší po delším i kratší poslechu.

Berete to moc extrémně. Na jedné straně říkáte, že KPP jsou špatná sluchátka. Ukažte mi ale, která sluchátka za přibližně stejnou cenu jsou stejně dobrá dle mých požadavků - skladnost, dobrý zvuk, cena kolem 1000-1500Kč. Moc konkurentů nenajdete. Nejvíc se srovnává PX 100 a KPP. Kdo nemá rád basy, veme PX 100, kdo je naopak má rád, veme KPP. Opravdu nechápu, co tady proboha řešíte a proč píšete o sluchátkách za 6 tisíc, když se bavíme o KPP za !1! tisíc.

K uzavřeným sluchátkům (bufně). Mám je rád na domácí poslech z věže, ale na nošení dle mého nejsou. Zaprvé okolní ruchy jsou důležité. Už se mi párukrát stalo se špunty i "bufněmi", že mě málem zajel bus, protože jsem ho prostě neslyšel. Neříkejte "mě se to stát nemůže" nebo "máš se dívat". Todle jsou momenty, kdy se akorát nepodíváte nebo přehlídnete něco nebo se zaposloucháte. Přehlídnout se dá i vlak, takže poznámky jako "bus se nedá přehlédnout" taky neberu :) Asi se mám prostě rád a po zkušenostech nechci něco, co až moc izoluje od okolního ruchu, když jsem na cestách. Doma to naopak vítám a čím víc, tím líp. Taky si trochu potrpím na vzhled a nemám zrovna chuť vypadat jako včelka mája, co opuchla místo na ***** na hlavě ;) Vím, že to není hodnotný názor k výběru audia, ale naštěstí většina špuntů a sluchátek jako KPP vypadají dobře. Doma si na sebe dám klidně 2 repráky a nahoru namontuju mostík :) Vím, jsou to prkotiny, ale stejně podle nich taky člověk vybírá ač chce nebo nechce. Kdybych měl peníze, ukazuji všude svá Stax SR-404 Signature, třeba :) U KPP se mi líbí to "retro" :)

http://avmania.zive.cz/Titulni-strana/V ... fault.aspx - První místo PX 100 a druhé KPP, ale očividně jsou to vyrovnaná sluchátka, jak sám říkám. Je to více o preferencích = subjektivním názoru...

Ad: Poslední odstavec sem trochu nedomyslel, tak jsem doplnil :)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 15. 8. 2008 16:43

ee,ja som nic nenaznacoval,to si asi zle pochopil...len mam uz urcity standart a nazory,ktore nechcem nikomu vnucovat,ale tazko mi ich vyhovoris :D good luck.

Teraz som dosiel z mesta a rozmyslam co zadelit...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 15. 8. 2008 16:43

Porty mají bassů víc, ale ve většině nahrávek je to jenom ku prospěchu.
Unknown Pleasures
vizitix
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsan 15. 8. 2008 16:49

prijel jsem domu z brigady a jsem pekne unaveny.. ale bylo to dobry.. :)
DRUMANDBASS 4EVER!!
-= CHIPMUNK CLUB MEMBER=-
HUNG UP ON XBOX 360...
...zásnuby...:D
"já jsem tak vožralej, že nemam ani tužku!"
Im the killer that's right, killers don't die so easy!
davsan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 15. 8. 2008 16:53

OK tak som bol pozvany na CoD4 private match....tak sa tu majte :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 15. 8. 2008 16:56

Jedu si koupit Crysis a nějakou hru na wii, uvidím co tam budou mít
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 15. 8. 2008 17:05

Crysis bych si nekoupil ani za zlaté prase. Radši bych si koupil Transport Tycoon od sběratele za 3 litry :D
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 15. 8. 2008 17:13

tak mam asi 2,5 hofiny, kym mi dojde baterka v booku :-( tie svine zas vypli prud. to, ze tu je teraz najvacsia burka aku som kedy videl a padaju krupy velkosti jablcok, ma nezaujima :-)) ja chcem elektriku :-/
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 15. 8. 2008 17:21

Tady je vychřice jak sfiň...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 15. 8. 2008 17:26

u nas sa uz vyjasnilo :-) ale elektrina nejde furt :grr: uz len 2 hodiny a som off >:-(
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 15. 8. 2008 17:27

tady ne :-D
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 15. 8. 2008 17:30

Sattero píše:Crysis bych si nekoupil ani za zlaté prase. Radši bych si koupil Transport Tycoon od sběratele za 3 litry :D

On ma cenu 3k? :shock:

MajorOcelot píše:Tady je vychřice jak sfiň...

Tady taky. Nastesti proud jeste jde :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsan 15. 8. 2008 17:34

kde jste kde jste? doufam, ze to neprijde i k nam.. :-/
DRUMANDBASS 4EVER!!
-= CHIPMUNK CLUB MEMBER=-
HUNG UP ON XBOX 360...
...zásnuby...:D
"já jsem tak vožralej, že nemam ani tužku!"
Im the killer that's right, killers don't die so easy!
davsan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 15. 8. 2008 17:35

na Slovensku v Dolnom Srni :D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků