Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 28. 10. 2021 15:44

Počkej... nejsem.

Vidíš, Tenet jsem vlastně taky chtěl, ale nějak jsem to nakonec minul.
Jo a ještě jsem zapomněl zmínit 205 Kč tvl. Jako fakt mi to na delší dobu stačilo.
65'' (75'' by bylo lepší) na kratší vzdálenost ok, 5.1 mám doma taky (atmos jsem nepoznal, kromě toho, že jsem uvažoval, jestli si příště nevzit ucpávky do uší. Ale já popravdě moc nevnímám ani normální 5.1), můžu se polohovat jak chci a v ideálním případě kolem mě nikdo nesmrká, nekřupe a *****í mi byt po mixu různých občerstvení. A jako bonus si to můžu zastavit nebo vrátit, kdykoliv chci. Pokud je to "společenská událost"(ale pokud si chci s někým pokecat, proč jít zrovna do kina?), tak ok, ale ryze kvůli filmu už to pro mě nemá moc smysl.

Ale Duny jako takové nelituju, to větší plátno (imax asi ideál) se vyplatí. Imho celkem podobné Blade runneru, akorát s jinou paletou barev, ale vyloženě ikonický záběr jako v Sicariu si nepamatuju. A hlavně jsem to chtěl taky trochu podpořit, ať nevznikají jen samé CGI komiksovky (jako by to těch 50,- zachránilo :D )
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 10. 2021 20:06

Kino mi přijde jako hrozný retro. Naposledy jsem byl v roce 2011 na Drive a i tenkrát to bylo po dlouhý době. A jako zvuky žraní a šustění, to byla jedna věc. Ale že to na tom obřím plátně jelo na těch 24 fps a nebylo to koukatelný, to bylo horší.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 10. 2021 20:53

Hobit pro tebe v tom pripade musely byt vizualni orgie. :D

Holoubek - Ja souhlasim. 5.1 je k filmum celkem k nicemu, protoze vsechno se stejne deje pred tebou. Pred Covidem jsem byl v kine tak 2x do mesice. Ted mi to taky moc smysl nedava. Hlavne neni poradne na co. Mozna na Spidermana si zajdu, ale to je z nadchazejicich filmu asi tak vse.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 10. 2021 22:38

Hobit je v 48, ne?

Tehdy jsem přes Smooth Video Project upscaloval na 75 FPS, dneska to dělá telka do 120. A kino se svým Powerpointem mi může...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 10. 2021 22:48

Tak kdyz chces aby ti kazdej film vypadal jak bolivijska telenovela tak asi jo no... :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 10. 2021 01:06

No spíš jak realita :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 10. 2021 22:27

Tohle na konzolích za Euro rozhodně nekoupíte :D Doporučuju, strašná pecka!

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 10. 2021 10:23

A ještě jsem neodolal, jsem se na to díval už dlouho. Je to trochu crazy, ale super!



-- 30. 10. 2021 11:54 --

:D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 10. 2021 23:01

A na to potrebujes tu 3090? :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 31. 10. 2021 09:18

Sekání mě taky štvalo. Na tom velkém plátně je to hodně vidět. Ale upřímně jsem si toho tentokrát nevšiml...
Jsem se chtěl právě zeptat, jestli ještě používáš VSP :-)

Moje aktuální tv dopočítávat neumí :-( Takže jsem si možná zvyknul. Ale naposledy jsem vidět Gemini man v nativních 60 fps a vysoké fps nic moc teda...

Lojza: Jo, do 5.1 (mám teda 5.0, ale zase to nejsou žádné chrastítka) už bych znovu nešel a vzal asi jen soundbar (bez nějakých nesmyslných prostorových featur). Zaprvé 80 % zvuků jde celkem logicky stejně od televize (u her v podstatě taky) a zadruhé, pokud se na to vyložené nesoustředím, tak okolní ruchy stejně moc nevnímám. A když už si všimnu, tak mě to z filmu spíše vytrhne (třeba zabouchnutí dveří "za mnou" apod.(podobně jako nesmyslně létající předměty v době 3D)). Alespoň o nějakém větším vtáhnutím do dějě u mě nemůže být řeč.

Za tohle jsi utratil ty desítky tisíc? :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 10. 2021 11:16

Lo!Zza píše:A na to potrebujes tu 3090? :D

holubek002 píše:Za tohle jsi utratil ty desítky tisíc? :D

:D

Tohle bylo z Halloween sale. Vše ostatní už mám, tak vždy hledám novou inspiraci. Na začátku roku jsem měl na Steam 2 hry a teď skoro 200.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 10. 2021 11:55

holubek: SVP už není potřeba s televizí. A stejně největší ***** je interpolace z 60 na 120 u her :-) Naposledy jsem SVP řešil na mobil, ale tam neexistuje. I na tom malým displeji mě to sekání sralo :-D

5.0 je nejlepší u her, kde jste třeba v nějaký skupině NPC a oni s vámi mluví. Pak je to hodně realistický.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 10. 2021 13:53

To je jasný, sekání je na *****. Jsem rád, že i na konzolích už je 120. Z hlediska únavy očí je to také obrovská změna.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 31. 10. 2021 13:57

tdjohn: A stíháš něco z toho vůbec hrát?

Co máš za typ, že umí až do 120 Hz? Ne, že bych hned běžel vyměnit tv, jen tak pro info, po čem se pak dívat. Byla doba, kdy to uměla skoro každá (hlavně byly asi lepší panely kvůli 3D) a pak (možná ještě stále), kdy z levnějších skoro žádná...
Nezávidím ti :D Nemáš to ještě zkombinované s netopýřím sluchem? To už bys měl opravdu těžký život :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 10. 2021 15:25

Jsem se musel trochu na Steam zabydlet a to nejde, když máš 3 hry. Hraju všechna auta a různé zajímavosti jen občas. Zatím spokojenost, protože nejlepší auta jsem zažil jen na PC. A třeba Project Cars a Assetto Corsa je taky lepší na PC. Prostě kdybych musel hrát jen na PC, tak mám dost her.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků