Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 5. 2021 21:41

FPS u který nechodíš je v klidu. Naopak auto, alespoň co jsem já zkoušel, bylo úplně na *****, protože vidíš pohyb, ale necítíš. Takže si možná časem zvykneš, že ti nebude blbě, ale pocit z toho budeš mít furt špatnej a nebude to moc immersive.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 5. 2021 22:01

Auto strašně hází, takže fakt nevím, jak to může fungovat. Ale lidi si to pochvalují a většina už nikdy nechce hrát na monitoru.

-- 26. 5. 2021 23:03 --

Tohle je hodně bumpy trať, ale prostě ve VR si to nedovedu představit, co by to muselo dělat, aby se ti to líbilo :D

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 5. 2021 10:53

Houpání vem čert, potřebuješ cítit akceleraci, brždění a odstředivou sílu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 5. 2021 12:00

Tak pak bych se toho nebál. To skákání mi přijde jako největší problém, protože sedíš na židli a obraz skáče.

Na to ostatní si zvykneš. Asi ne každý, ale jinak určitě.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 5. 2021 14:38

V nejhorším budu muset vzít i to křeslo k tomu, no. :mrgreen: :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 5. 2021 17:33

I bez křesla v pohodě.

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 5. 2021 18:13

Ze vam tady do te diskuze skacu - aby jste se nedivili. Co jsem slysel od znamych tak kazdy to ma nastaveno jinak. Nekdo muze hrat VR kolotoce a je mu to jedno, jini maji problem hrat solitare v sede.

Ja muzu hrat FPS maximalne ve stoje, kdyz sedim tak je mi blbe (pomalejsi hry jako Borderlands a Fallout celkem ok, ale Serious Sam VR napriklad ani houby). Na auta bych si radsi koupil nejaky zahnuty monitor.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 5. 2021 18:24

Tomu věřím a počítám s tím. Ale zase na auto fórech skoro každý, kdo zkusil, tak obvykle super. Tak nevím.

Lidi používají buď 3 monitory a nebo VR. Obojí potřebuje šílený výkon a 3 monitory ještě místo. Ten zahnutý může být dobrá alternativa. Jen tam zase asi nezapojím konzole, pokud to bude hodně wide. Složitý...

-- 27. 5. 2021 19:25 --

+ čím vyšší frekvence, tím prý lépe, proto bych bral Index. Nový Vive má být také super. Ale to jsou všechno obrovské displeje.

Asi koupím jen Switch Pro a bude :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 5. 2021 18:40

tdjohn píše:Asi koupím jen Switch Pro a bude :D


Konecne tu pises nejakej rozumnej nazor. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 5. 2021 22:49

:D Tak Switch vypadá dobře, jen mi přišlo divný vydat nejslabší konzoli za nejvyšší cenu. Ale to Pro má mít Oled a 4K, tak to zní parádně. Nějaký ty jejich fláky bych na tom zahrál.

Jinak Stalker je teď v akci. Má to cenu? Jsem nedávno četl, že pořád je to nejlepší hra v tom žánru. Je to o 70 % dolů, tak je asi i jedno, jestli bych to někdy zapnul.

-- 27. 5. 2021 23:52 --

Jasně, to je ten jejich OW sale. Škoda, že už takové věci nehraju :D

-- 28. 5. 2021 00:30 --

V akci je i tohle, tak už se instaluje :D

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 5. 2021 23:57

Je to celkem hardcore :D Kdo má rád jízdu ve městě, tak masakr, protože to fakt simuluje celou jízdu. Kam se hrabe Cobra 11...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 5. 2021 10:23

tdjohn píše::D Tak Switch vypadá dobře, jen mi přišlo divný vydat nejslabší konzoli za nejvyšší cenu. Ale to Pro má mít Oled a 4K, tak to zní parádně. Nějaký ty jejich fláky bych na tom zahrál.

To neni, kdyz to beres tak, ze kupujes 2v1 konzoli a handheld.

Od Pro chci jenom lepsi baterku a vic velkych her. Posledni dobou vychazeji jen bud remaky nebo remastery, coz je na jednu stranu fajn, protoze se dostanu k vecem ktery jsem nehral/nemel jsem cas hrat, ale na druhou stranu v podstate nic jinyho nejsou schopni udelat. Kde je sakra nejaka Castlevania nebo Metroid? Ale treba poslednich par mesicu jen vyvojari cekali na oznameni Pro, tak nam snad neco ukazou.

V posledni dobe me jen mile prekvalio to ze portnou Zombies. Ta hra je pecka, kdyz jsem byl malej tak jsem to doma mastil na Sega Genesis, takze pro mne je to day one koupe. Sice jsem sehnal original na SNES ale aspon nemusim porad prehazovat kabely za televizi jak nejakej pleb, kdyz si to chci zahrat. :D

"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 5. 2021 10:56

Chápu. Nintendo nikdy nezklamalo, takže ta vyšší cena tam nebyl problém. Jen jak jsem zvyklý na nějaký komfort, tak Nintendo si moc jede to svoje. 3DS pro mě byla úžasná konzole třeba. Jenže na HH nemám vůbec čas, protože už asi 6 let ani do práce nechodím, tak není kde hrát. A doma prostě nemá smysl hrát na malém HH.

Jak ale píšeš, Nintendo a Sony má stejný problém. Prodají cokoli vydají, ale už na vše kašlou. Třeba PS4 byl pro mě spíše fail, protože nic pořádného nevydali. A komu to vadilo? Nikomu, prodává se to pořád. Nintendo to má úplně stejně.

Různý porty a remaky mám rád, ale musí tam být vidět ta péče. Tohle jsem nehrál :D

Snad jim teda MS zatopí, ať začnou něco dělat. Ale zatím to nevypadá. Přitom Game pass je pro méně majetné lidi (nebo děti) neskutčná pecka.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 5. 2021 15:30

Když si zahraješ na switchi remake něčeho z velkých platforem, tak pak si to stejně chceš zahrát v plný kvalitě, a ne těch 720p30, ne? Alespoň já bych to tak měl :-D
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 5. 2021 18:03

Remake třeba 30 let starých věcí nebude mít problém s výkonem. A těch věcí je hromada. Mají tam i třeba Galaxy, které nikde jinde nevyšlo, ale ta kvalita prý nic moc.

A právě čekám, že Pro bude ty běžné hry umět i nějak vylepšovat třeba.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků