Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 6. 2017 15:15

Coz jsem taky musel udelat...

Nejsou nikde ve svete. Udajne kvuli tezbe bitcoinu.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 6. 2017 21:33

Resp. těžbě jinejch coinů (dneska vytěžit bitcoin je už nemožný) :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 6. 2017 22:28

Sledujete někdo MS? Pro mě zatím nejlepší E3 převáděčka. Fakt se jim to povedlo.

-- 12. 6. 2017 00:22 --

No, možná jsem se trochu unáhlil. Začátek super, ale pak šílená nuda. Hlavně tuny exkluzivit, které stejně nikdo hrát nebude. Xbox prostě bude pořád králem na auta a nově na Minecraft. Jinak to moc nevidím :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 6. 2017 17:03

Se mi líbí, jak Nintendo nám pořád cpe ten svůj vysněný svět, kde si s sebou vemeš tu jejich konzoli a fotbalový míč :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 6. 2017 18:26

Nintendo jako vzdy vyhralo E3. Ubisoft melo super trailery ale ty hry budou beztak vsechno sracky (toho Asassina stejne ale koupim).
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 6. 2017 18:46

Jsem to jenom já, a nebo je Doupě opravdu úplně v pr*eli?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 6. 2017 19:33

To Nintendo jsem nedokoukal, ale nevypadalo to zle. Jsem zvědavý, co si přečtu.

Doupě bylo vždy mrtvé. Proto jsem se registroval pár let po tom, co jsem to tu jen četl :D Prostě fóra obecně jsou asi mrtvá a sem stejně nechodilo moc pisatelů. A to málo to dělá za prachy a slávu. Takže tu nezbyde skoro nikdo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 18. 6. 2017 07:03

Pánové, musím se vám přiznat. Včera jsem se vypravil do Olympie v Brně, znáte to, nakupování hovadin, hadrů... a hele, nesu si v podpaží PS4. Já ty implusivní nákupy prostě miluju :D

V Sony/LG po cestě z nákupů totiž koukám, že tan kluci mají PS4 Slim 500 GB ještě za 5555 Kč. Teda aspoň podle nápisu na jedné krabici, ovšem všude jinde už to měli klasicky za sedmičku (jsem to minul jak se ta Sony akce rozjela a všude to hned zmizelo). Ale tady to měli, takže... i s druhým ovladačem v tašce a šup domů pařit Last of Us + mám v zásobě ještě Horizon Zero Dawn. A jako pecka, jsem z toho nadšenej :-)

Sice asi budu žrát týden před výplatou suchý rohlíky, ale stálo to za to :D
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 6. 2017 10:04

Pecka, vítej v klubu!

Známe to :D No nekup to za tu cenu!

TLOU je poklad. Zatím jsem to nedohrál, ale ta hra je na mě moc hutná. To se prostě nedá hrát jako ostatní věci.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 4. 10. 2017 22:13

Timto prohlasuji forum.doupe.cz za definitivne mrtve. Bylo to fajn. Gudlak.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 5. 10. 2017 15:39

Jo, je tu mrtvo, asi všici dospěli a nemaj čas už. Hrajou a zároveň se staraj o famílii :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 10. 2017 16:23

Jo, no, jsou to loseři :D Já tu budu pořád!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 10. 2017 15:57

tdjohn píše:Já tu budu pořád!


Mozna kvuli tomu taky prestali chodit. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 6. 10. 2017 18:20

Já čtu tak jako občas smětiště, jinak toho moc nečtu, sem tam handheldy, když už mám nintendo, ale jinak ne. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 10. 2017 22:28

A já tu občas mažu spam a u toho těch pár příspěvků proklikám :)

Ale jo, jsme tu všichni míň a míň, ale bylo to tu fajn :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků