Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 14. 2. 2017 06:51

Darwel píše:What?

Hry? Upgrady? Replacement rozbityho HW? Nic?

Nic.
GeneHawkins
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 2. 2017 11:10

PoliceCollector píše:Píšu na zyng.

Od kdy? Že jsem tě v redakčním systému ještě neviděl?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 2. 2017 11:15

Sasakr píše:Ty vole hra může být sebelepší, když neběží synchronizovaně s refreshem displeje, je tam tearing vždycky. A bude tím výraznější, čím nižší je framerate a rychlejší jsou horizontální změny obrazu.

Proto běží synchronizovaně. Fakt nechápu, že si někdo může myslet, že mít tearing na konzolích je normální. Prostě některé hry to mají, ale já už roky hraju jen ty, které ho nemají, protože mi vadí.

jezek píše:
PoliceCollector píše:Píšu na zyng.

Od kdy? Že jsem tě v redakčním systému ještě neviděl?

Není psaní jako psaní :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 15. 2. 2017 22:25

Ježek: No na blog na zyng, přece....
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 16. 2. 2017 08:50

Rok jsem vybíral sluchátka a nemohl se furt rozhodnout (a to jsem tady v ČR zkoušel všechny možný In-eary do 10 tisíc), až jsem nakonec vzal ze srandy z Číny, protože byly v akci za 25 USD z 40 USD. No a jaký to bylo překvapení, hrají skvěle, kupodivu líp než cokoliv kolem 2,5 tisíc tady - Tennmak Pro Dual. A teď zas byly v akci jiné a... tentokrát jsem vzal dvoje, akorát jedny za 90 USD - 1more triple driver. Nesnáším akce. Vždycky podlehnu.
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 2. 2017 10:04

PoliceCollector píše:Ježek: No na blog na zyng, přece....

To ale nepíšeš na/pro Zing, ale na blog, který je pod Zingem. Zing dává pro blogy pouze prostor, ale jak je v ustanovení, názory pisatelů nemají s redakcí nic společného. Jo kdyby tě Michal vybral tady, tak bych Tě v redakci přivítal: http://www.zing.cz/novinky/34687/zingcz ... -redaktory

-- 16. 2. 2017 10:12 --

Sattero píše:Rok jsem vybíral sluchátka a nemohl se furt rozhodnout (a to jsem tady v ČR zkoušel všechny možný In-eary do 10 tisíc), až jsem nakonec vzal ze srandy z Číny, protože byly v akci za 25 USD z 40 USD. No a jaký to bylo překvapení, hrají skvěle, kupodivu líp než cokoliv kolem 2,5 tisíc tady - Tennmak Pro Dual. A teď zas byly v akci jiné a... tentokrát jsem vzal dvoje, akorát jedny za 90 USD - 1more triple driver. Nesnáším akce. Vždycky podlehnu.

Kouknu co jsou zač. U Rocknationů mi praskl vodící drát co drží repráčky a nikde mi to nechtějí opravit ani za prachy. U Beatsů Solo 2 mám pořád problémy s koženým polstrováním, u Pioneeru SE-MJ751 mi nesedí zvuk... Někdy pak člověk narazí na sluchadla, která ho překvapí cenou i výkonem.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 16. 2. 2017 12:37

Zjistil jsem, že co se týče sluchátek, je u nás a celkově v Evropě (vyjma snad UK) trh naprosto katastrofální. Staré modely, předražené, neustále stejné značky. Jednou za čas se něco zajímavého objeví, jako třeba britské Trinity, před lety VSONIC, V-moda, THA, ale to je fakt jednou za sto let. Přitom Čínský trh se rozvíjí neuvěřitelně. Nejprve šmejdy, fake výrobky a před pár lety i vlastní produkce na základě Západní produkce, pak i vlastní konstrukce a designu. A jdou do toho obří firmy jako Xiaomi. Xiaomi si třeba nechává navrhovat část sluchátek právě od 1more (Pistony, Hybridy), pak jsou tu Dunu, Wizard, Tennmak, KZ, Bluedio, ... A cena je oproti Sennheiseru, AKG a dalším ne-li poloviční ve stejném segmentu. Jsem zvědavý na ty Triply.

Ale vůbec nevím jak je to v rámci "velkých" sluchátek, používám jenom in-eary.
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 16. 2. 2017 16:52

Já se ze zahraničí bojím nakupovat kvůli clu a DPH :(
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 2. 2017 17:43

Jako že když zaplatíš clo a DPH, tak ti to nepřijde? Nějak to nechápu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 16. 2. 2017 18:35

Neřešil jste někdo šaškárnu na Androidu, že při synchronizaci kontaktů z google účtu se všechno synchronizuje ok, akorát upravená jména zůstanou origo v telefonu? :mrgreen: Všechny poznámky, maily a kde jaké číčoviny se mi ke kontaktům zapíšou, ale jméno se prostě nezaktualizuje.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 16. 2. 2017 19:13

Ne, že to bude dražší než kolik říká cenovka. Takže třeba místo 2000 zaplatím 3500.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 2. 2017 21:54

Tak snad víš, odkud objednáváš, připočítáš si poštovné a pak podle ceny DPH, když to jde ze zemí mimo EU. Jediné, co se mění, je momentální kurz, ale to jsou korunové položky (pokud teda nekupuješ Forda Epedition).
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 2. 2017 20:32

Hrajete ještě? Mi přijde, že už to všichni tady zabalili :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 2. 2017 21:16

Hádám se s levičákama na bůčku místo toho, abych kosil emzáky. Stárnu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 2. 2017 21:20

To je normální. Já vždy byl na fórech víc než u her. Prostě každý to má jinak a tady je většina lidí podobná. Jen teda ne ti, kteří přijdou jednou za rok, aby napsali dohrané hry :D

Musíš to těm levičákům pořádně vysvětlit!
Obrázek
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků