Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 10. 2016 17:55

Tak si můžeš dát novou Mafii :D

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 9. 10. 2016 21:18

Mafii nechci. Mě se nelíbila už ani dvojka, kvůli DLCéčkům a tahle navíc není ani dabovaná česky. Možná až bude za čas někde za pár stovek ve slevě.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod icotech852 9. 10. 2016 22:03

bugnuta je teda riadne.Mna v tomto smere prekvapil Mad max.Zbiera sa tam sice iba srot a stale dookola,ale na to ze je to hra podla filmu,tak pohoda.
forsaken...
icotech852
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 10. 10. 2016 12:56

Ty jo, dostal jsem kupon na gears of wars 4, aktivoval ho, přišel mi druhej kód ale hodí mě to na tu samou stránku a nic se neděje...a teď koukám ono to ještě ani nevyšlo ?! Nebo kde se to stahuje ?!

A pak mě ještě zajímá - jak se psalo že je Forza zadarmo, to je ten Apex, nebo Horizon, nebo jak to teda je ?!

Jinak teda moje sestava je samozřejmě starej drek, ale pokud hra bázuje na grafice (a hlavním tahounem je gpu tak se dějou podivuhodné věci) - třeba zaklínač teď jde hezky plynule se vším na max - akorát ve městě kde chybí ramka si to místy hrábne, ale pak to zase nabere druhej dech...

Už aby to bylo komplet... akorát je smutný že sem za tu gtx1070 dal tolik kolik dal, ale je to lepší nežli maxwell a rozhodně lepší nežli kouřící Atina... (Jako z toho sem byl kua zklamanej..., pak ať fans AMD melou něco o nesoudných Nvidácích, ale když ony ty nvidie fakt fachaj tak nějak líp...)
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 10. 2016 19:56

Intel a nVidia. Každý by je chtěl, ale nikdo na ně nemá :D Na hry bych také chtěl alespoň 1080. Na práci zase Intel, který by stál jak ne moc ojeté auto.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 10. 2016 09:22

Mrznu na Florenci :(
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 11. 10. 2016 11:20

PoliceCollector píše:Ty jo, dostal jsem kupon na gears of wars 4, aktivoval ho, přišel mi druhej kód ale hodí mě to na tu samou stránku a nic se neděje...a teď koukám ono to ještě ani nevyšlo ?! Nebo kde se to stahuje ?!

Máš to PC verzi nebo X1? A máš na kompu W10? Jinak opravdu jsou tam 2 kódy na stejnou hru.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 11. 10. 2016 16:47

Na PC, dyk píšu že jsem si koupil GTX1070...
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 10. 2016 19:39

N.Marko píše:Mrznu na Florenci :(

Nepřijde ti takhle na první pohled, že ty lidi tady jsou trochu debilní? Když jdu po ulici v Londýně, tak nemám probém, i když jsou daleko plnější. Tady lidi skoro nejsou, ale pořád není kudy jít. Když teda zrovna nikdo vidlácky nečumí, protože to taky miluju. Hlavně v MHD! :D
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 10. 2016 07:24

Hele ne. Na debila narazíš doslova všude. Doslova.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 10. 2016 20:57

Tak nevim. Tady jsou všude a tam v centru to bylo OK.

Ale už chápu, proč Mafie 3 neměla recenze :D Chudák ten, kdo jim na to skočil a koupil to. Nechápu, jak někdo může tohle pokazit.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 10. 2016 22:39

Okénko do Sasakrova života: šel jsem dnes se ženou nakupovat podprdy. Žena se se mnou nechtěla milovat v kabince a až v nekolikatem a vlastně posledním možném krámě jsme našli podprdu, která by pojala její bujné poprsí. A teď přijde zápletka. Po nákupu si dáváme kafe a já začínám nějak laborovat nad tím, kolik jsme zaplatili. Lovim z igelitky uctenku a vidím, že místo dvou nám namarkovali jen jednu podprdu. Stydím se, ale asi 2 minuty jsem se rozmýšlel. Pak jsem se z ničeho nic probral a šli jsme si nechat domarkovat nezaplacenou podprdu. Baba docela cumela :-D

Jo a taky se mi rozpadá vztah pač jsem kokot. Snad to zachráním, miluju jí.

Mějte se.
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sattero 17. 10. 2016 05:52

Vybírání podprdy a vůbec spodního prádla je jedna z mála situací, kdy mi nevadí být v obchodě s hadrama. :)

Se vztahem Ti tady asi nepomůžeme, ale budeme držet palce. Krizovky přicházejí a odcházejí běžně.
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 10. 2016 10:51

Hoši, ještě potřebuju poradit. Proč chtěj lidi mít děti? A teď se ptám na chlapy. Mně přijde, že smyslem muzskyho života je obstastnovat ženu. A žena ke svému štěstí zpravidla potřebuje dítě. Jenže já si říkám, že mít dítě jen proto, že to chce žena, je špatně. Já ho nechci, naopak si myslím, že to bude brzda v úsilí dělat ženu šťastnou vším ostatním. Jak to vidíte vy?
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sattero 17. 10. 2016 11:25

To na tebe dojde asi později a samo, teď nad tím uvažuješ moc s rozumem a teoriemi. Řekneme si za pár let. Mi by už třeba nevadilo zadělávat postupně na rodinu, jen zas k tomu teď není vhodná doba. Ale za pár let, proč ne.

Před ještě dvěma lety jsem o dětech nechtěl ani slyšet. ;)
Sattero
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka