Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 9. 2016 23:27

Ale tak za to si můžeš tak trochu sám, bohužel.
Joo, netvrdím, že ta skříň je špatná. (Můj styl to není, ale to je individuální u každého), jen by šlo sehnat jinčí, kvalitní a levnější. Jsi zmínil qi nabíječku. Máš něco, u čeho to využiješ? Já třeba jo, ale bezdrátové nabíjení zas tak rozšířené není. A LED? hovadina na n-tou. To letí v pubertě, ne v dospělosti, imho.. :-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 25. 9. 2016 09:26

Moje skříň LED, sklo ani nabíječku nemá. A ano; mám telefon s indukčním nabíjením.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 9. 2016 09:34

Měl jsem přes dva roky i5, které mělo 4 Ghz turbo na 4 jádra a BF4 to při velkých akcích nedávalo. Takže spíše je problém v tom, že Intel vydává nové procesory, které jsou jen o málo lepší, ale za to dvakrát dražší :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 9. 2016 09:36

PoliceCollector píše:Moje skříň LED, sklo ani nabíječku nemá. A ano; mám telefon s indukčním nabíjením.

Ok, tak je zbytečné to zmiňovat :D

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 9. 2016 11:35

A co ta práce? Přece není možné, aby někdo zaměstnal pana PC za víc než minimálku, ne? Tady něco nehraje! :D

-- 25. 9. 2016 12:52 --

Když se na to ale dívám, tak 6800K je první použitelné procesor, ale za prvé je drahý a za druhé to zase taková pecka není. Už by to chtělo nějakou konkurenci :D

PC teda už něco doma má? Nebo jen bednu, z které teď bude žít rok, protože všude bude posílat fotky prázdné bedny?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 9. 2016 13:16

Nepsal tam nahodou neco o tom, ze mu na tu sestavu daji rodice? Takze IMHO zase smula. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 9. 2016 13:29

Tomu bych už věřil. Nebo až bude dědit :D
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 25. 9. 2016 16:30

PoliceCollector píše:Obávám se ze kineczek mě má plný zuby a ostatní též.
Však neboj. Peníze KineCZkovi určitě *****í a pokud bys za složení zaplatil adekvátní částku tak by s tím sotva měl problém. (Už jenom kvůli tomu, že by tu sestavu mohl nafotit a osobně se s tebou setkat a napsat o tom na živěcí forum, jenom za to by to KineCZkovi stálo, to ti garantuju.)

Ale to ty neuděláš. Ani nesložíš tu bednu. Ani nikdy nic nekoupíš. Ani nám nikdy nevyfotíš nic než nějakou pofidérní bednu. Nic. Void. Nula.

Víš proč tě má KineCZek a všichni ostatní plný zuby, proč matláš vlákno po vlákně (včetně tohohle, tady už s tebou stejně jenom hrajem tu tvou retardovanou hru) žádostí o rady, které ignoruješ a ptáš se po dalších radách, které ignoruješ taky načež uděláš nějakou totální blbost. (AKG Y50 a vlastně kterékoliv vlákno o sluchátkách co si vybíráš na avmanii)

Protože jseš gigantickej. Masivní. Strašně hrozně moc hutnej. Žilnatej. Pulzující. Vocas.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod icotech852 25. 9. 2016 18:19

:D ^^ - to bola reakcia na tu zaverecnu vetu,inak nic v zlom.
forsaken...
icotech852
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 25. 9. 2016 19:02

Y50 jsou sluchátka roku a red dot award winner. Vesměs je napříč webem chválí.
Koupil jsem zdroj ! Takže si to kupuji po částech.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 9. 2016 19:39

icotech852 píše::D ^^ - to bola reakcia na tu zaverecnu vetu,inak nic v zlom.

Na ten závěr jsem spíš měl reakci asi takovou: :D :D :D :D :D :D

Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 25. 9. 2016 20:07

Pracuju - a to je to hlavní. Smutné je ze jsem furt chudicky; takze vse je porad takovy na dlouhou trat; ale co. S mnohym jsem smireny.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 9. 2016 20:13

Kdyby ses dobře učil, tak jsi mohl mít normální práci a holku k tomu :D

Ale líbí se mi, že v 37 máš cíle jako najít vůbec práci. To je docela husté.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 9. 2016 07:28

já pracuju léta. ale furt za málo. ale lepši něco nez nic.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 26. 9. 2016 10:19

Tyhle kecy znám úplně odevšad a nebaví mně je poslouchat. Já třeba umím *****, mám ***** vystudované a všeobecně neumím moc dodržet termíny. A když jsem na Ostravsku hledal práci, do 3 týdnů jsme měl několik nabídek za víc, než za kolik dělám teď.
Takže nevymlouvat a začít něco dělat!
(Ani nevím, proč to píšu, stejně to bude PC zase ignorovat a za dalších 10 let bude psát: "Smutné je ze jsem furt chudicky; takze vse je porad takovy na dlouhou trat; ale co. Poraďte mi, jestli je tohle dobrá koupě." "Není!" "Tak jsem si to koupil a nic mi na tom nejede.Proč nemám ženskou.")
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka