Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 9. 2016 23:42

Teď novej byt na oslavu teprve čeká. Asi záleží, jestli je barák z papundeklu nebo něčeho normálního.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 9. 2016 00:58

Z normálního se nestaví, protože by to nikdo nekoupil :D Ale jde i o okna. Prostě někde úplně jinde slaví a všechno člověk slyší přes okno.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 11. 9. 2016 08:02

Ahoj zbylá Doupata, zdravím všechny, co semka još dolezou, já vím Ten ČAS, prej?! Z nedostatku vůbec nějakých singl RPG a STG, drtím Sařešinky Ságy AAAA i k tomu Fujky fallout 4 jsem se vrátil do Třetice, kdy s tím praštím do kouta?! Díky mý skleroze -HOSIPu...se još bavím..., hraje? to ještě někdo, nebo To snad Hrát začne?, kdy byl poslední Patch, jestli se zase někde zaseknu, poradí mi Někdo? Já vím, jsou řešený na ,,WIKI,,ale v englišu, hehe...massabob Máca,...:jes sér, nou sér, neser a gejm ouvrr, hej. Předem Very Moucha za help, Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 9. 2016 09:01

Marcel: RPG jsou mimo mě.

Tdjohn: no já jsem teď v bytě, kde prakticky o ostatních bytech nevím. A tak doufám, že nevědí ani o mně a s hlukem se moc nekrotím. Za to v minulým. Zezdola mě budily ráno zasraný děti a v noci nade mnou někdo neustále chrochtal.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 9. 2016 09:38

To já také měl. Až pak jsem zjistil, že tam nikdo není :D Záleží na materiálu. Z čeho jsou stěny? Z čeho stropy? Novostavby budou mít alespoň lepší izolaci, ale materiál bude často pořád *****. Nějaký nižší frekvence nemáš šanci dost dobře odhlučnit, takže debila musíš nenápadně "odstranit".

Ale jinak zkušenosti mám podobný. Když to není pod, je to nad, když to není ani to, je to vedle a když ne, tak nějací dementi slavěj venku! :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 9. 2016 09:47

Marcel: Zaklínač 3 třeba. Co taky jiného. Jo a taky Deus Ex - ten novej.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 9. 2016 14:16

tdjohn píše:Obrázek

To je dost, ze jsi se taky konecne ukazal :-)

Kdyz si vzpomenu, co vsechno jsme na bytech delali, tak bych se mnou bydlet nechtel :D Ale ted uz bych si to nedovolil...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 9. 2016 14:22

Nejsem sám, podle místních ohlasů :D
jezek píše:
tdjohn píše:Proti gustu. Ale prý ovce je velmi zajímavá...

Jehňátko je mňam, ale ovce jsou už tuhé. Stejně tak kůzle je super... S kozama si jde tak nanejvýš pohrát :D

Sattero píše:To jsem měl minulej tejden. Není zlá, jen se musí umět, jinak to jde ztuha.


To je mi jasný, co asi běžní lidé dělají. Ohleduplnost jim nic neříká :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 9. 2016 14:15

Hai Marko, No 3, je taky huž,,stařešinka,, a Trojka již nicmoc, a dalitam ,,MUSY,,!? a Ty já moc ne- mus, hej.No stejně to skončilo,dohrál jsem 2x, ponechám si staré Deusy v upomene a nemám rááád strím ani batlnet, jsou to hovada, a mor na moj nervní híd, mám origoše, hej , doo toho još win 10 = hotovej průser! vytočenej Máca od Zvonu. Díky za Help a infa o Falloutu 4.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 9. 2016 17:15

Teda... tak tohle nedávalo vůbec žádný smysl. Ale to od Marcela jen málokdy :D
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 9. 2016 18:16

:D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 9. 2016 19:44

Ale no tak Chlapci?! Jasně, že to má smysl, stýská se mi po hrách ve škatuli, k ní si napsal kód, hrál si, nema probléma...Z 3 na Z1 + 2, nemá a tahle Sága končí opět 3 - tím pokračováním, jako spousta jiných...kupoval jsem v JRC doprodeji a DOOMA(+ dalšíh 10 her,, šly jjen Dvě, hehe) jsem si díky BatleNetu a St, još nezáhrál: nestačí jim origoš Hrra + Kod, a v englišu sa s kokotem - robotem nedomluvíš, né s mojí massabobštinou. Win 10 je moc vybíravej i u Orig. Her, jejich dlouhej seznam...neobtěžují se o kompaktibilitu,např. Stalker 1 funguje, 2 + 3 ani náhodou, F 3, to samý: hlášky, nepodporovaný systém, To není orig DVD, to není správné heslo - kod, jedná se o Hry z JRC, hej...atd.:od roku cca 2011.Tož Marko ako?, stále Špánia viecha? Máca.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 9. 2016 20:16

Blbost, každá hra jde rozchodit, jen to chce někdy trochu laborování. Ale bez angličtiny se těžko dostaneš k nějakým normálním návodům, no.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 9. 2016 20:30

Jó, zástupy lidí by mohly povídat, jak je to s Windows 10 ok...

:D Mně to stačilo s 8.1, kde jsem si zahrál tak každou druhou hru. Konzole jsou konzole...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 9. 2016 13:50

Sasakre, sakriš nezlob STarce od ATARI, hej, hrál jsem jich a dohrál i v englišu hodně, ale co je moc je příliš, hehe....Apropó, Ty jsi Fallouta 4 dohrál, tož poudej a povídej, jsem jedno slecho, např. mi vypadlo z Hosip Hídu/mám na něj papíry a bejval do plný penze i PÍČ-a...Jak se zapojujou, dráty od POWER Energy ZDROJ k MEZI IZOLÁTORY? TO MI POVÍDEJ, POVÍDEJ K vodárně a pod:( pro TEN Beam + Trifid_!). Díky předem, věděl jsem, ale huž zabudka(či někdo jinej...(předem děkuji...Helfne mně To i jinde...). Sklerotik Máca od Zvonu.P.Z. jak se protlačím Katrem, Menu v Batlenetu přes Robota - kokota po zadání orig. kodu do hry, haj Very Moucha...
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 14. 9. 2016 15:24, celkově upraveno 1
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků