Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 4. 11. 2015 22:12

Ty žóva, Bentley Continental R coupé. Já jsem sice britofil a tyhle auta se mi líbí, ale víte jak to u těhle superluxusních Britů je - pokud se ptáte kolik to žere, nemůžete si to dovolit. Nemluvě o servisu.

Zpátky na zem.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 11. 2015 22:22

Britofil? Od kdy proboha? Já myslel, že jsi evangelista svaté demokracie americké?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 11. 2015 22:37

PC dokáže pobavit. :D
myšpulín
First Blood

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 5. 11. 2015 00:11

To jsou dvě spojené nádoby, až na to že USA jsou v současnosti svobodnější nežli Británie. městě ? Británie kterou miluji už neexistuje a USA nejsou tak super jak sem si myslel.(Až na Jih a bývalou Konfederaci. Tam prý je to PURE AMERICA.)

Ale ideály svobody, demokracie a právo na zbraň budu šířit dál.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 11. 2015 10:20

Británie kterou miluješ nikdy neexistovala, protože jde o tvůj mokrý sen a o Americe tu byla řeč už mockrát. Jdi na pole sklízet bavlnu, když tak moc miluješ ty pravé Amíky z jihu...
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 5. 11. 2015 12:37

holubek002 píše: Co se domluvit s instruktorem na nejakych jizdach navic misto techle nesmyslu?

Ty po něm chceš vlastní invenci? Jak dlouho znáš PCho? :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 11. 2015 12:50

Kupovali jste někdy jetý PC? Přemýšlím o něčem pro mladou k Vánocům. Co myslíte, tohle za dejme tomu za 2000 by asi nebyla špatná koupě, či? http://pc.bazos.cz/inzerat/53629738/Dvo ... doklad.php
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Mrak 7. 11. 2015 18:25

Do toho bych asi moc nešel. Ten výkon po letech je prostě znát, nebude to žádná sláva. A ještě takové topení. Jsem měl tyhle komponenty.. :-) Spíš se vyplatí ušetřit něco navíc a postavit třeba za 6k úplně novej.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod icotech852 7. 11. 2015 23:15

pokial jej staci pc za 2000Czk,staci ked pojdes ku predajcovi a nech ti predvedie ze pc nabehol a ide na tom spustit nejaka hra (koli grafickej).

Ak to chce len koli facebooku a podobne,tak postaci aj tablet :D
forsaken...
icotech852
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 7. 11. 2015 23:38

Existovala.
Symboly Británie jsou pro mě:
Její Veličenstvo Královna Alžběta II. a celá britská královská rodina.
Supermarine Spitfire a R.A.F. obecně.
Winston Churchill
Anglický bulldog.
Anglický venkovský dům obrostlý břečťanem.
Čaj o páté.
Marks and Spencer
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 7. 11. 2015 23:50

Hele, PC, našel jsem ti v jedné diskuzi kamaráda:
Jan.Emil píše:Mám na kontě dolary. US, dolary americké. Slušnou částku, Přizdisrale. Kdysi jsem je získal kšeftem. Tehdy měly cenu 27 Kč/ks. Rok 1994.

Později šly nahoru až ke čtyřiceti Kč. Bylo mi jasné, že dál už nepůjdou, že je čas vyměnit za Kč. Jenže neprodal jsem a víš proč? Protože přítel se neprodává. Dolar je jak akcie. Dolar je akcie amerického státu USA. Dnes se sesypali barbaři, nýmandi a lůzři. US se brání, což má vliv na cenu měny. Pořád je dobrá příležitost prodat dolar. Dolar půjde na 18 a možná že na 15

Přítel se neprodává, zvláště když je v nouzi NE. Mám dolary na kontě. Jednou půjdou nahoru, ale to je vedlejší.
This resemblance is uncanny... :lol:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 11. 2015 00:02

PoliceCollector píše:Existovala.
Symboly Británie jsou pro mě:
Její Veličenstvo Královna Alžběta II. a celá britská královská rodina.
Supermarine Spitfire a R.A.F. obecně.
Winston Churchill
Anglický bulldog.
Anglický venkovský dům obrostlý břečťanem.
Čaj o páté.
Marks and Spencer

... jako nechci být ošklivý, ale jestli tohle je pro tebe dostatečná směska symbolů, tak se nedivím, že tolik žereš Ameriku ;-) :roll:

Imho Marks & Spencer jedou furt, ale jako nic moc krám. Na můj vkus divný výběr zboží (máš vůbec tušení co prodávají?) a ceny taky trochu jinde.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 8. 11. 2015 00:06

Já tam chodím pro jídlo, v ČR mají často slevy.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 11. 2015 00:09

Aha... no, dovedu si představit, jak asi vypadá Česká mutace M&S...
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 11. 2015 00:55

Pro mě je to jedinej krám, kde kupuju hadry. Protože jinde sehnat rifle, který nemaj díry z výroby, se skoro nedá.

K tomu počítači, mladou jsem právě na hry naučil, takže nějakou grafiku by to chtělo. Asi by stačilo, když tam pojedou vykopávky, ale tak kdyby to zvládlo i L4D2, špatný by to nebylo. Za 6k možná postavím něco novýho, co bude ale stejně nevýkonný, jako ten bazoš za 2k.

Ještě tu mám možnost za odvoz PC od kámoše, je tam nějakej jednojádrovej Celeron, ale není k tomu grafika. Neválej se Vám doma někomu nějaký starý grafiky ještě na AGP? Ono když pojede první Mafie, stejně jí to asi bude stačit :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Předchozí stránkaDalší stránka