Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 8. 2015 20:01

Jasný, pak sis vzal předepsané léky a zjistil jsi, že to byl jen blud :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 11. 8. 2015 20:09

Není to blud.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sattero 11. 8. 2015 20:46

Video, jinak se to nestalo.
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 8. 2015 20:53

Komu? Hitlery Clinton?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Darwel 11. 8. 2015 21:36

Obrázek
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 8. 2015 21:47

Obrázek
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Sattero 11. 8. 2015 21:56

Přemýšlím, že si udělám radost a koupím si double LP Ultraviolence od Lany Del Ray. To album je prostě pecka.
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 8. 2015 08:07

PoliceCollector píše:Budu dělat jedné političce asistenta. :D :P A jestli se tam udržím tak si budu plnit všechny sny....konečně ! Tak snad to půjde !

Tohle je lepší než fast food ! :D JUP JUP JUP !

A to ji ta tvoje obcasna melancholie nevadila?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 12. 8. 2015 19:24

Sattero píše:Přemýšlím, že si udělám radost a koupím si double LP Ultraviolence od Lany Del Ray. To album je prostě pecka.

Já zase čekám, až se objeví nové album od The Gazette. Furt nic a to to vyšlo před 2 měsíci :-(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod inexplicit 13. 8. 2015 15:05

jezek píše:
Sattero píše:Přemýšlím, že si udělám radost a koupím si double LP Ultraviolence od Lany Del Ray. To album je prostě pecka.

Já zase čekám, až se objeví nové album od The Gazette. Furt nic a to to vyšlo před 2 měsíci :-(

...to asi nemyslis tohle hm? http://project-darkage.jp/release/
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Sattero 13. 8. 2015 16:44

Ha, po letech jsem si spustil World of WarCraft. Pořád stejně zábavné a nudné zároveň. Akorát ta "starter edition" stojí za houbelec, když je to jen po lvl 20...
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 14. 8. 2015 09:24

inexplicit píše:
jezek píše:

...to asi nemyslis tohle hm? http://project-darkage.jp/release/

Myslím. Proč jsme ale měl zafixováno, že vychází v červnu... Díky za info.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 8. 2015 15:32

Pro info: http://aeronet.cz/news/analyza-windows- ... h-a-hlasu/ Do vyřešení update odkládám :-/
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Mrak 16. 8. 2015 15:37

To jako vážně ty vole... Ach jo.. Lidi řeší hovadinu neskutečnou.. Za prvé, miliarda věcí se dá vypnout. Za druhé, dnešní chytré telefony tohle dělaj v základu a nikdo se nad tím nepozastavuje, jen ho zapnou, přihlásí se a neřeší žádné nastavení. Takže stěžovat si na tohle je fakt kravina. A to nemluvě o tom, že lidi na sebe na sociálních sítích vyblejou mnohem víc, než tady kdy MS sesbírá. A v budoucnu to bude ještě horší. Fakt nechápu.. Proč to neřeší lidi u telefonů, že to je zapnuté, pokud nezasáhnou, ale u systému se můžou *****? Přitom spoustu toho se vypíná hned po instalaci systému. No tohle mi fakt sere, že si neuvědomují, že jejich internetová stopa sahá dál, než tady nějaké odesílání. Je to hrozně zveličené.
Stačí, jak člověk vyhledává na google atd. Všechno někam jede.. A když hledáš něco pod účtem, tak se pak jen divíš, jaké reklamy na Tebe cíleně jdou. Pro příklad.. Anonymita v dnešní době neexistuje moc. :D
A doporučuju takovej názor zkouknout. Pro pohled z jiné strany.
https://www.youtube.com/watch?v=CgTJV7yzxnQ
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 8. 2015 16:47

Mrak: Jasně, to co říkáš je pravda, ale tohle má i trochu jinou dimenzi a i o ní je v článku řeč - Widle se používají i jako pracovní nástroj, takže tímto mohou být zneužité pro průmyslovou špionáž atd. To taky není sranda.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka