Student agency-work and travel USA

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mr_wawra 2. 1. 2008 15:19

Kdyz myslis, ze to je v tomhle vohledu v USA vyrazne lepsi.. tak to bez vomrknout ;)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 2. 1. 2008 15:19

PC píše:60Kč za den, za čtrnáct dní to je 1200 a za měsíc 2400Kč....K/quote]

A normálně za jídlo neplatíš, jenom tak mimochodem?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Chemist 2. 1. 2008 15:37

Tuuurek píše:Kámoš mi psal.....Takže budeme 2 nebo 3.....
A máme na výběr.....
1) .url]http://www.studentagency.cz/mainpage.php?switch=100083[/url] ....Jenom jako pomocná síla na táboře, 1300 dolarů sice za 9 týdnů není zas taková pálka, ale zase sponzorujou letenku a je tam ubytování a jídlo a ne tolik zařizování

2)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 2. 1. 2008 15:52

Bratrancovi nabízel jeho otec, že by mu domluvil sbírání ovoce v Itálii, červenec a půlka srpna, před pár lety tam i byl. Přemýšleli jsme, že po střední bychom se tam možná vydali :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod HAck_SG 2. 1. 2008 18:43

PC: pokud nechceš u lékaře platit, tak stačí, aby jsi začal fetovat nebo chlastat. To potom nebudeš muset dát u lékaře ani korunu, tak fajnově je to vyřešené. Feťáci a alkoholici mají doktory zadarmo...
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 2. 1. 2008 21:50

že bych začal pít? hm, hm...

no ale není náhodou tohle placené i v USA a to tak, že nehorázně?
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod Chemist 2. 1. 2008 22:00

...což mi připomíná, že u doktora jsem nebyl ani nepamatuju... hmmm
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 3. 1. 2008 16:11

Nedoporucuju jit sbirat jahody a takove ty podobne "prizemni plody". Dle zkusenosti mych znamych je to strasna namaha (boli vas pak zada) a jeste k tomu toho nasbirate pry malo. Takze nejlepsi je vzit jablka atp.
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod Chemist 3. 1. 2008 17:29

Jop, jabka... Jahody jsem sbíral měsíc v Německu, ale u mě to bylo v pohodě, protože jsem dlouhodobě nemocnej se zády (mám o jeden obratel navíc, takže se tam nevyvinulo vazivo a šlachy), takže jsem musel tu dobu každý den posilovat a záda tolik nebolela. Ale kamarády kolegy jo a celkem tam posílali tu brigádu do pr'ele.

Rozhodně nedoporučuji ani chmel :-D
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Logan007 3. 1. 2008 17:41

HAck_SG píše:PC: pokud nechceš u lékaře platit, tak stačí, aby jsi začal fetovat nebo chlastat. To potom nebudeš muset dát u lékaře ani korunu, tak fajnově je to vyřešené. Feťáci a alkoholici mají doktory zadarmo...o/quote]

a nebo se jdi opálit a dělej na náměstí bordel... ;)

jinak jsem koukal na ty nabídky a až mě za dva tejdny vylejou, tak bych se zkusil přihlásit do toho prvního...

vquote="kurcatovium"]to já bych do toho nešel ani za mák... prostě ať mě naložej do letadla, přelet, výstup, odvoz na místo, najíst seřezat parchanty, spát, dělat, spát, dělat, spát, dělat, ... :-D

taky tam je myslím psaný, že můžeš až 30 dnů vyrazit pryč, ne? /quote]

tak bych to taky tak viděl... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 4. 1. 2008 08:06

C.I.S.I. píše:Nedoporucuju jit sbirat jahody a takove ty podobne "prizemni plody". Dle zkusenosti mych znamych je to strasna namaha (boli vas pak zada) a jeste k tomu toho nasbirate pry malo. Takze nejlepsi je vzit jablka atp.

Zase moji známí se na jahodách neskutečně napakovali.Jde o to,že někdo to prostě vydrží nebo má dobrou fyzičku :wink:

2PC:Já placení u doktorů,popřípadě placení receptů kvituju s povděkem.Bohužel na to doplatí i lidi,kteří za to nemůžou.Taky se teď trochu víc prohnu,ale nic s tím nenadělám,ale zase budu vědět,že několik lidí z práce,kteří k doktorovi chodili jenom proto,že se jim nechtělo do práce si to teď rozmyslí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod srato 4. 1. 2008 11:06

C.I.S.I. píše:Nedoporucuju jit sbirat jahody a takove ty podobne "prizemni plody". Dle zkusenosti mych znamych je to strasna namaha (boli vas pak zada) a jeste k tomu toho nasbirate pry malo. Takze nejlepsi je vzit jablka atp.

moje matka to delala jako zamestnani poslednich 20 let pred duchodem a drina to opravdu je, ale ze by to bylo k nepreziti zo zase ne ...
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 5. 1. 2008 22:34

tak jak to s vámi pracanty vypadá?
jede někdo do tý emeriky?
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod Tuuurek 5. 1. 2008 22:40

Já asi na tábor.... :D A přemejšleli sme s kámošem, že tam ten výdělek rovnou projezdíme po JůEsEj... 8)
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating

Odeslat příspěvekod kurcatovium 5. 1. 2008 22:48

čoveče, mám takovou kacířskou myšlenku... já se tam těžko dostanu, ale...

byl bys něčemu ochotný?
kurcatovium
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka