CSFD

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Používáte CSFD?
ANO, používám a mám účet 38 %  39%  [ 38 ]
ANO, používám, ale bez účtu 38 %  39%  [ 38 ]
NE, nepoužívám 9 %  9%  [ 9 ]
NE, ani nevím, co to je 9 %  9%  [ 9 ]
NE a ani nechci vědět, co to je 3 %  3%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 97

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 7. 2010 02:32

Tak to já jsem v tomhle zodpovědnější. Jistě, že jsem viděl 200 filmů, ale hodnotím jenom to, co jsem opravdu teď viděl, a ne jako malej kluk nebo před třema rokama.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod jezek 16. 7. 2010 06:48

I tak se k té dvoustovce dostaneš. Aspoň já s tím neměl problémy. Na ty starší a viděny "omylem" atp. jsem až kolem 500ky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 16. 7. 2010 08:51

Nevidím důvod proč neohodnotit něco, co jsem viděl dávno. Spíš je problém k takovéto věci psát koment. Ale jestli to byla volovina a dám dvě hvězdy, nebo to bylo dobré a dám čtyři si pamatuju i po nějakém čase.

Proto jsem nepsal k filmům viděným dávno komenty, ale jen hvězdy.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod ka-spel 16. 7. 2010 16:37

jezek píše:I tak se k té dvoustovce dostaneš. Aspoň já s tím neměl problémy. Na ty starší a viděny "omylem" atp. jsem až kolem 500ky.

No já tu celou dvoustovku nemůžu hodnotit jako moje top filmy. Většina je kvalitních a sledovatelných, ale nejsou to srdcovky. Spíš bych řekl vesměs kvalitní sledovatelná komerce. Odpovídá tomu i počet ohodnocení. Některé však vůbec nemusím. Sice jde o komerční trháky, ale opravdu nemusím (Matrix apod.).
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 7. 2010 23:24

No vsak nikdo te nenuti abys vsem daval 5*. :)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 19. 7. 2010 06:43

2ka-spel: Však hodnotit máš objektivně vše, nejenom srdcovky. Tam naopak člověk skouzává od objektivity k idealismu ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 19. 7. 2010 19:07

Jezku, nevim jak ty, ale ja rozhodne hodnotim filmy podle sebe - a to subjektivne ;)
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 19. 7. 2010 20:14

No já občas klouznu i k té objektivitě. A to převážně u filmů které třeba nejsou mým srdcovým žánrem, ale poznám v nich kvality.

I recenzent píše o filmu, na který by sám od sebe třeba nešel, ale umí objektivně zhodnotit jetli to byla krávovina nebo to má něco do sebe.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 19. 7. 2010 20:17

2CISI: Ale to bys neměl nebo aspoň částečně bys měl být objektivní. Taky o některých svým oblíbených filmech tvrdím, že jsou pěkné krávoviny, ale mám je prostě rád ;-)
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 20. 7. 2010 21:21

No tak jasny ;) ja jen, ze to od tebe vyznelo, jako bys daval hodnoceni podle ostatnich ;)
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 21. 7. 2010 07:40

Ne, tohle u mne opravdu nehrozí ;-)
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 9. 2010 17:21

Hm, tak jsme testem pochopitelně neprošel. Jediný, co jsem věděl jistě, byl Spielbergův debut a to je tak všechno. Půjde ten test absolvovat za čas znova nebo je jen jeden pokus za život?
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod holubek002 24. 9. 2010 17:26

Jeden pokus. Pak jedine poslat na ukazku nejake komenty a povoli ti to ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 9. 2010 17:35

Omg seru na ně, se tu budu tak doprošovat. Je to absurdní jak maturita.
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod jezek 26. 9. 2010 13:02

Jak to? Pokud o filmu něco víš, tak prostě uděláš test a máš vstup jednodušší. Pokud to nevíš, máš druhou možnost. Naopak mi to příjde velice fér.
Navíc, stejně bys ty komenty pak pasl, tak je napíšeš už POMOvi. Pak ti stačí Ctrl+C a Ctrl+V a máš je u filmů.
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka