Jakou hudbu právě posloucháte? 2

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Heady569 15. 1. 2008 19:37

Boldrik píše:to:Heady569 Tady jste docela husty NE???? Sam si Hnup.
Tak sorrac.Tohle nejake soukrome forum nebo co jen jsem dal par odkazu hudbu a uz to vsem vadi.Mala chypka se vloudila ze jsem nvedel ze to jde jeste editovat a uz jsem hnup???Asi jsi borecek na urovni ZE???

ne, jenom sem si ze začátku přečetl pravidla fóra... přispívat sem může každý, pokud dodržuje pravidla... nikdy sem neřekl nic jiného (vyjma PCho :-D)
co se týče "Neherní music"
prostě, tam můžes dát song až poté, co ti někdo kdo dával předtím předá slovo...

a tady je prostě zvykem když chceš doplnit nějak příspěvek předtím, že zedituješ ten starý, a ne že napíšeš další...
je to jen o tom že si přečteš pravidla
a nezkoušej mě nas*at siláckýma odpověďma, nemám na tebe náladu
D3vilR4ge
Heady569
Rampage

Odeslat příspěvekod Chemist 15. 1. 2008 19:40

Boldrik píše:to:Heady569 Tady jste docela husty NE???? Sam si Hnup.
Tak sorrac.Tohle nejake soukrome forum nebo co jen jsem dal par odkazu hudbu a uz to vsem vadi.Mala chypka se vloudila ze jsem nvedel ze to jde jeste editovat a uz jsem hnup???Asi jsi borecek na urovni ZE???

Ty jsi borec, ty vo. To ti jako nedošlo, že svinit každou minutu, co posloucháš...a jeden ti řekne, že existuje editace a ty zcela nechápavě odvětíš "Vo co ti de?"
Existuje takovej thread s názvem "Jste tady poprvé?" s podtitulem "Přečtěte si užitečné tipy a pravidla pro použití nového fóra", tak člověk by řekl, že průměrně inteligentní člověk se na to koukne, když je tu první den...
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Boldrik 15. 1. 2008 19:46

TAk to se omlouvam ze sem se vas nejak dotkl a uz se nebudu optezovat neco sem psat.
To:Head569 Jake silacke reci co to proboha meles.A tyse docela rychle nasiras ZE. Jeste jednou se tedy omlouvam a Prisaham uz se to nebude opakovat.
Boldrik
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Heady569 15. 1. 2008 19:49

klidně přispívej dál, je mi to šumák, hlavně dodržuj tyhle základní pravidla a všichni budem rádi
/konec OT
D3vilR4ge
Heady569
Rampage

Odeslat příspěvekod Thowt1 15. 1. 2008 19:57

tiez mi pride Headyho reakcia pehnana - sorry Heady :| , ale je to tak, samo ze si ma precitat tie pravidla, ale kto to tak na zaciatku robi, ze? :) takto sa osopit na First Blood, ts ts ...
Boldrik: dovolim si tvrdit, ze toto nie je sukromne forum, kludne prispievaj dalej 8)

-> v poslednej dobe moju oblubenu music - Gojira 8)

edit: jáj, on Boldrik vycinal aj v Nehernej, tak to je potom naozaj tak trocha ignorant :mrgreen:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 1. 2008 20:09

Klid, spousta lidí něco podobného udělalo už hodně dávno (do neherní přispěla spousta lidí) a většina z vás EDIT taky neustále nepoužívá. Boldriku, doufám, že tě příspěvky neodradí od přispívání na toto fórum. Přesto si prosím přečti pravidla a nejlépe i první příspěvek v každém delším tématu. Ušetříme se tak vzájemných nepříjemností.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod negr 15. 1. 2008 20:09

Jo hoši, chovejte se slušně, tohle není bord... Apropos! Gogol Bordello - Not A Crime
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chemist 15. 1. 2008 20:11

Já bych chtěl jen upozornit, že agresívní příspěvek jako první napsal Boldrik, já ho jen upozornil, že existuje editace. Takže prosím, neházejte lopatou po těch nepravých.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 1. 2008 20:21

Hážu lopatou po Headym.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod hotspot 15. 1. 2008 21:32

Decrepit Birth - A Gathering of Imaginations
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Boldrik 15. 1. 2008 22:16

Vse je Ok MEL JSEM SI PRECIST PRAVIDLA moje chyba.
Boldrik
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Heady569 15. 1. 2008 22:19

já se taky omlouvám.. dneska nemám svůj den, tak mě vytočí každá pí*ovina.. kór když sem alergickej na lidskou blbost...
omlouvam se boldriku ;)
D3vilR4ge
Heady569
Rampage

Odeslat příspěvekod Boldrik 15. 1. 2008 22:30

Moje nej kapela sice starsiho razeni ,ale porad goot
http://www.youtube.com/watch?v=8FbdxIkJ9jI
Boldrik
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 16. 1. 2008 23:36

kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 17. 1. 2008 15:56

Jamaram - Satin Butterfly
... taková letní pohodovka :) ... škoda, že nepřijeli na Přeštěnici :( ... nehrají špatně :)
includes
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka