Jakou hudbu právě posloucháte? 2

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Darwel 11. 8. 2013 21:53

Mwuh? Snad vím co poslouchám. :-)) Prostě se mi něco líbí a něco ne - chápu, že spousta lidí nemá natolik vyhraněný hudební vkus jako já, nicméně snad se ti nelíbí úplně všechno - od Tokio Hotel, přes Evu a Vaška, techno, jap-pop a třeba Black Metal. Jestli jsi opravdu schopný se zálibou poslouchat všechny tyto styly a ještě další, tak jsi ten hudbě nejotevřenější člověk na světě.

(BTW, sračky typu *veškerá masová popová produkce dneška* se snad nemůžou líbit nikomu.)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 8. 2013 22:06

Něco se mi líbí víc a něco míň. Jen nevím, kam mě to táhne. Třeba dneska nevím, co bych měl stahovat/kupovat. I proto často zkouším muziku z her, ale to není ono. Jako malý jsem vyrůstal s televizí a tam pár hudebních stanic bylo, také jsem poslouchal rádio, kde byly různé stanice. Dnes už nic takového nedělám, tak třeba existují jiné možnosti.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 8. 2013 09:48

Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 8. 2013 21:13

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků