Vtipy 2

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spajza X 2. 12. 2007 14:44

๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 2. 12. 2007 14:46

->Smoke: vostry :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 2. 12. 2007 20:32

Smoke: super :P
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 12. 2007 07:17

davee píše: Jmenuje se Nejhorší turisti jsou Ivani ...
.url]http://blog.dadriva.org/default.asp?Display=234[/url]

Bych se mohl urazit :lol:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondra.hl 3. 12. 2007 12:06

http://games.tiscali.cz/forum/nforum.asp?nkod=25102
Nemusíte to číst celé stačí jen příspěvky od uživatele "Starej pařan"
Ten nemá všech totiž všech pět pohromadě.

Jedn příspěvek za všechny:
Francie vymyslela konečně pořádnou páku na warezáky :D Juchajdíra juchajdá, doufám že to brzo zavedou i u nás :D Hmm, je ti blbé dát za CoD 4 dvanáct stováků ? Já je třeba dal, protože mám svoji pařmenskou hrdost a radši obětuju dvanáct stováků než svoji gamerskou čest. Koneckonců, CoD4 jsem pak dal do bazáče a koupil si místo něj Crysis kterou jsem si nechal... A třeba ze Zaklínače mám opravdovou a nefalšovanou radost, protože je to nejen pěkná hra ale má i pěkný obal a bonusy... Holt jsou pařani a pařani :) Ovšem nevím jakým právem by měli neplatíci piráti používat to samý jako platící hráči ? Sice mám kamarády co pálí a stahujou ale já stahovat a pálit nebudu... To radši nebudu tejden žrat ale warezák se ze mě nestane... Vono totiž stačí někdy chvilku počkat, třebas když vyšlo Most Wandet tak sem si ho za plnou cenu nekoupil ale když je teď za 350 tak ho mám a je mi fuk že je už na trhu ProStreet, protože v ProStreetu nejsou policajti... Vo co sem jako přišel že to MW pařím až teď ? Vo nic, protože mám teď kompa co mi ho utáhne na full... Tak jakýpak copak... To je tím že rodiče se vo děcka málo staraj, málo jim vštěpujou zásady služného chování a lecos jim prominou a málo je řežou... Voni lidi (i dospělí a dávno vydělávající) berou koneckonců warezení jako něco normálního, já se za to jako docela stydím, řekl bych že třeba v Japonsku nebo USA se bude warezit míň než v střední a východní EU...Dyť je to trapný... Krást...
Ondra.hl
First Blood

Odeslat příspěvekod Heady569 3. 12. 2007 12:21

a ten vtip? :-) nějak ho tam postrádám ;)
je to víceméně pravda.. ne že bych si všechny hry co sem hrál koupil, ale ten chlápek má víceméně pravdu
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 12. 2007 12:28

->Ondra.hl: Starej pařan ma zdravy a dospely nazor na otazku warezu a kdyby se vsichni chovali jako on, svet by byl o neco lepsi misto :)

Podivej se do threadu "Warez - otazka etiky", pokud ti prispevek Stareho pařana pripadal jako vtip, tak tam asi umres smichy.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondra.hl 3. 12. 2007 12:29

Heady569 píše:a ten vtip? :-) nějak ho tam postrádám ;)
je to víceméně pravda.. ne že bych si všechny hry co sem hrál koupil, ale ten chlápek má víceméně pravdue/quote]

Tahle část mě rozesmála:"To radši nebudu tejden žrat ale warezák se ze mě nestane".To by mě zajímalo co by po tom týdnu chtěl dřív,hru nebo svíčkovou?
Ondra.hl
First Blood

Odeslat příspěvekod Heady569 3. 12. 2007 12:29

tak nějak :-D
jo darku, mám na tebe prosbičku, doraz na icq :-P
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 3. 12. 2007 12:31

Ondra.hl píše:
Heady569 píše:a ten vtip? :-) nějak ho tam postrádám ;)
je to víceméně pravda.. ne že bych si všechny hry co sem hrál koupil, ale ten chlápek má víceméně pravdue/quote]
Tahle část mě rozesmála:"To radši nebudu tejden žrat ale warezák se ze mě nestane".To by mě zajímalo co by po tom týdnu chtěl dřív,hru nebo svíčkovou?e/quote]

jaj, tak to bylo samozřejmě znázornění jeho postoje k věci :-) že prostě radši bude šetřit na jinejch věcech, aby si tu hru mohl koupit, než aby si ji stáhnul ;)
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondra.hl 3. 12. 2007 13:01

Dark_one píše:->Ondra.hl: Starej pařan ma zdravy a dospely nazor na otazku warezu a kdyby se vsichni chovali jako on, svet by byl o neco lepsi misto :)

Podivej se do threadu "Warez - otazka etiky", pokud ti prispevek Stareho pařana pripadal jako vtip, tak tam asi umres smichy.


/quote]
Pozor warezák nejsem,originálů jsem si za dobu tří měsíců koupil asi šest(Vesměs od topcd za 299 kč) a z internetu stahuju max. dema a freewarovky.Starej pařan mi přišel vtipný v tom jak na všechno skočí ,jak se nechá obalamutit herními studii,kterým jde většinou jenom o peníze.

P.s.:Warez nemám rád a ceny některých herních titulů taky(Mi neříkejte,že hra za šest stovek nebude mít odbyt.)
Ondra.hl
First Blood

Odeslat příspěvekod Ted 3. 12. 2007 13:17

Není to PC?
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 12. 2007 14:20

Mě spíš přijde smutné, že to někomu přijde vtipné :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 12. 2007 14:59

->Ondra.hl: tak jako tak, moc dobry vtip to nebyl...
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 3. 12. 2007 15:42

hlavně nepřejděme k flamu o warezu, prosím :-)
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků