Vtipy 2

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kejki3 28. 9. 2008 15:28

Když už se tu recyklují posty z garáže, tak tenhle kocour je mnohem lepší: http://www.youtube.com/watch?v=kvBiSW5QFKY

A ten následující - to je killer! http://www.youtube.com/watch?v=HQZVaDIn46Q&NR=1
kejki3
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 28. 9. 2008 16:02

Ta první me rosekala, DIE!!! :lol:
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 28. 9. 2008 16:46

davsan píše:tohle me dneska dostalo pod stůl.. :lol:


Ty woe tak z toho nemůžu těžce...ty další byly dobré, ale tahle!!! Je ROFLózní :D:D:D:D
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsan 28. 9. 2008 17:38

kejki3: to nevypada na garaz.. spis je to u nekoho v byte..:D
jinak ty tvoje kocky taky super! :lol: .. kocky jsou proste nejlepsi.. miluju tyhle zvirata.. :)
DRUMANDBASS 4EVER!!
-= CHIPMUNK CLUB MEMBER=-
HUNG UP ON XBOX 360...
...zásnuby...:D
"já jsem tak vožralej, že nemam ani tužku!"
Im the killer that's right, killers don't die so easy!
davsan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 28. 9. 2008 17:50

Já jsem ten odkaz chytil někdy minulý týden na Supersmetišti, takže tipuji videa Garáže. Takhle to bylo myšleno.

Pro milovníky koček, potřebuju udat dva mourovaté kocoury, potrhlé i líné podle nálady, jako pravé kočky. Matka myšilovka, otec ten zatracenej h*jzl od vedle. Myši chytají i žerou.
kejki3
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsan 28. 9. 2008 17:54

ja vim, jak to bylo mysleno - nejsem hloupy.. :) to byl vtip.. :) ani nevim, kde jsem to videl, do Garaze ale nechodim, takze odtamtud to urco neni.. :)

ja chci po Vanocich porizovat Britskou stribrnou číču na byt v Plzni.. hrozne se mi libi.. :)..doma mame 2 kocoury.. hehe.. je s nima sranda :)
DRUMANDBASS 4EVER!!
-= CHIPMUNK CLUB MEMBER=-
HUNG UP ON XBOX 360...
...zásnuby...:D
"já jsem tak vožralej, že nemam ani tužku!"
Im the killer that's right, killers don't die so easy!
davsan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 28. 9. 2008 18:51

my mame kocek 6! dostna to, ze na jar sme nemali ani jednu... sa to k nam akosi pristahovalo :-) najprv jedna, velka cierna dospela Magica, potom sa u nas udomacnili 4 skoro dospele kotata od potulnej macky, no a teraz ma MAgica jedno macatko, male chutne cierne, dostalo meno Batman :-)) . Coz ma ale pred casom sklamalo, je ze Batman neni on, ale ona...

Takze mame kocek 6, co je dost na to, ze mam na macky alergiu, mam od nich toxoplazmozu a dost na to, ze som vlastne krysa... :mrgreen:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 28. 9. 2008 19:18

Takže jedna dospělá kočka je deset koťat ročně, to aby sis koupil tu granulační linku, jinak se nedoplatíš. http://www.kovonovak.cz/granule.html :D
Už teď mi to vychází na 600g denně.
kejki3
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 28. 9. 2008 19:21

já jsem na kočky alergický, ale to neznamená že si s nima nehraju, akorát to pak trochu svědí v nose pálí oči a je rýma ale mě to nevadí
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 28. 9. 2008 19:54

já měl doma pět koček... koupili sme si kdysi kočku a te se narodili koťata.... no a koťata se rozprodaly... btw. kdyby někdo měl zájem ještě o jednoho kocourka tak napište^^
btw. myslel sem opravdovýho kocoura, takový čtyřnohýho XD
Naposledy upravil Raider dne 28. 9. 2008 20:04, celkově upraveno 1
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 28. 9. 2008 19:56

Raidere o tebe zájem vždy bude :D
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsan 28. 9. 2008 20:23

Obrázek
DRUMANDBASS 4EVER!!
-= CHIPMUNK CLUB MEMBER=-
HUNG UP ON XBOX 360...
...zásnuby...:D
"já jsem tak vožralej, že nemam ani tužku!"
Im the killer that's right, killers don't die so easy!
davsan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 9. 2008 06:15

Tak to asi nezapadnu.Kočky naprosto nesnáším :grr:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 29. 9. 2008 11:30

Tak to si u nás zkončil... :twisted: Odevzdej svou administrátorskou placku a aleluja... :-/ :-D :-D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 29. 9. 2008 12:34

Tuuurek: Ježek to myslel určitě jinak, protože je ženatý, tak po kočkách už má zakázáno koukat ;), že? :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků