Co byste ocenili pod stromečkem?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 24. 12. 2010 23:16

Já dostal opravdu skvělé dárky.... Dostat je mimo Vánoce měl bych radost. Bohužel podložku pod notebook mi Ježíšek nedonesl ačkoliv jsem jej na to několikrát upozorňoval :( Tak si ji budu muset koupit sám :(
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 24. 12. 2010 23:18

U mě se "Ježíšek" maximálně vytáhl s tím, že už nevěděl co mi koupit, tak mi proplatil lístek na System of a Down do Berlína, o kterém jsem explicitně mluvil, že si chci zaplatit ze svých peněz! Jinak jsem našel pod vrbou samozřejmě 3 shower gely, nějaký smrady o který taky! nemám zájem, aby mi někdo kupoval bez mého souhlasu, dvoje trenky a jedny fusekle, aby se neřeklo ... doufám, že zítra od dědy dostanu basu piv, to dává každýmu chlapovi, pokud ne, tak tyhle Vánoce stály fakt za vyliž ***** ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 12. 2010 23:18

Napsal jsem si o 3 věci: nějaká fajnový pívo, krevety a Praděda. Dostal jsem jenom toho praděda, ale navíc tričko COB, kalendář s luxusníma bourákama, šusťákovou soupravu a knížku o Bondovi. Žádná kosmetika, to nemá chybu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod PC 24. 12. 2010 23:49

Já jsem dostal podprdelníček, ten jsem taky chtěl, no ale já budu mít Vánoce v únoru, takže tak :) a třeba tu podložku dostanu k jiný příležitosti....
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 24. 12. 2010 23:54

Tak mne pod stromkem čekal World of Warcraft Battlechest, pár kusů oblečení a od bráchovy slečny krásný porcelánový slon se slaměnými doplňky :love:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Sattero 24. 12. 2010 23:55

Tak já dostal 2 velmi pěkné parfémy, trenky, pyžamo, fusekle, knihu a nějaké ty penízky, takže spokojenost. Chtěl jsem hlavně jídlo, které je a které je vynikající.
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2010 00:07

Já fakt nevím proč mají ženský tendence kupovat nám furt nějaký smrady, když už si za ty roky mohli empiricky dokázat, že je většinou pak házíme do koše, protože nám *****í a radši si je kupujeme sami. To prostě musí mít nějaký biologický základ, něco jako evolucí vytvořený imperativ proti kterému nemohou nic dělat nebo co. Jinak si to nedovedu vysvětlit.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Sattero 25. 12. 2010 00:24

Jako u nás to funguje tak, že překvapení je leda trenky, jinak si člověk to hlavní vybere sám podle svých představ, protože jinak je to vždy tragédie. Tentokrát jsem si vybral jeden skvělý parfém (L'Homme od YSL) a bratr ještě od jeho bejvalky přitáhl jeden parfém - taky vynikající, ač to bylo překvapení (holka dělá v butiku s parfémy a umí vybrat + i když s bratrem nechodí, furt se vyptává co chceme :D ).
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod audis 25. 12. 2010 00:28

já letos víc naděloval než dostal, a mám z toho ušlechtilý krásný příjemný pocit, že mám rád lidi. :-)
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
First Blood

Odeslat příspěvekod PC 25. 12. 2010 01:28

YSL dělá dobré parfémy, já v létě dostal Le Male terrible a rychle se stal mou oblíbenou vůní.
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 12. 2010 01:55

N.Marko: Možná si myslí, že ten tvůj parfém není dobrý :-) Lépe řečeno - že *****íš... Tak vybere něco, co se líbí jí. A tobě se to zákonitě líbit nemůže.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 12. 2010 13:22

Já to dostal od ségry, její názor na můj smrad neberu jako relevantní. Vtipné je, že cca dva měsíce předem mi dávala čichnout do vzorkovnice že prej pro svého přítele, co by asi tak bylo dobrý. Na férovku jsem jí řekl, že mi to všechno páchne - no a nedostal jsem ten nejsmradlavější z nich? Vždy jim říkám ať mi koupí žrádlo, že s tím nic nezkazí. Jsou nepoučitelný :/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 12. 2010 13:36

Zradlo, zradlo. Furt byste jenom zrali. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sattero 25. 12. 2010 13:50

já zrovna žeru :D
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 25. 12. 2010 13:56

A ja jsem zrovna dozral :D

A co darku tyce tak spokojenost. Nic urciteho jsem nechtel, takze mi udelalo radost vsechno :-) Namatkou nova autolekarnicka, povinne ruceni, nejaky ten deodorant, kosili, fusakle a model, ktery nez postavim, tak sesedivim :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka