Fotky

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davsan 16. 7. 2008 11:06

hdr bourka - neni moje foto, prevzato z jednoho fora..
Obrázek
DRUMANDBASS 4EVER!!
-= CHIPMUNK CLUB MEMBER=-
HUNG UP ON XBOX 360...
...zásnuby...:D
"já jsem tak vožralej, že nemam ani tužku!"
Im the killer that's right, killers don't die so easy!
davsan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 16. 7. 2008 12:59

to musel bejt dobej foťák a skvělej fotograf
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 16. 7. 2008 13:36

ale nejaky amater ktory vie robit s photoshopom :D
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 16. 7. 2008 15:07

přesně tak... naprosto tuctová fotka vyhnaná photoshopem...
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 16. 7. 2008 16:06

vidis aspon v niecom sa vyznam :D
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 16. 7. 2008 18:08

V Hradci Králové vyrostl nový autobusový terminál.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 16. 7. 2008 18:16

Připravuju si své nejlepší kousky, těšte se ;) ...
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 17. 7. 2008 01:00

Coft píše:to musel bejt dobej foťák a skvělej fotograf


Ta fotka sama o sobě je ničím nezajímavá. Hlavním motivem je tu nebe, tak je prsknuto doprostřed a pokud možno nahoru, aby bylo zdůrazněno, že je to nebe. Čímžto instinktivně skoro každý s foťákem zabere i něco ze země, aby to bylo tuplem jasné. Abych to teda dopověděl, osobně bych si natočil foťák našikmo, občas to tak dělám a vypadá to hned líp.

Jestli je barvička prohnána fotošopem, tím si nejsem jist, protože dneska se nad Libercem táhly úplně stejný mraky, naštěstí z nich nechcalo.

// Tak aby se neřeklo. Hodím sem naprosto otřesné fotky mobilem z mýho výletu někam, patří mezi moje nejnepovedenější :-)

Obrázek
Tady je hlavním motivem jasně kostel a pracoval jsem s ním úplně stejně, jako do rodinného alba. Nezájem.



Obrázek
Tohle je naprosto ale naprosto ohyzná tuctovka, je to momentka, zaujalo mě tam kloubení se světla a stínu té hradní hlásky. Bohužel, na téhle fotce to není tak poznat.

Obrázek
No a tady je vidět to nejzákladnější - hlavním motivem je ta hradní hláska (věž), přesto si myslím, že se mi v rámci možností podařilo najít zajímavé místo, kdy se tedy hláska posouvá víc vlevo, takže je skrytá stromem, vyniká barva nebe a kontrast tmavé věže s bílou budovou. (Všimněte si přechodu barev na nebi - to mě toho dne uchvacovalo nejvíc, barvičky...)

Obrázek
No...a tohle je tedy zlatý hřeb mého nesnažení se. Plot vs. hláska. Na to, jak je to jednoduchá fotka, se mi dost líbí.

Obrázek
No...a abych řekl pravdu, tohle se mi taky líbí. Vlastně je tam hlavním motivem celý ten barák, který je trochu vidět, ale vyčnívá z něj hláska a barevné nebe, trochu jsem se snažil tu obyčejnost osvětlit sklonem objektivu i zachycením větviček. Ale jak říkám, všechny tyhle fotky jsou tuctovky.


/// Koukám, že se mi ty obrázky nechcou načíst, jestli i vám, jde to manuálně. Zítra dodám ty v lepším rozlišení, musím je prvně někam upnout :-)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 20. 7. 2008 10:58

Chemist píše:
Coft píše:to musel bejt dobej foťák a skvělej fotograf


Ta fotka sama o sobě je ničím nezajímavá. Hlavním motivem je tu nebe, tak.....



:roll: :roll: :roll: :roll:
Pffffffff, to je obloha...nebe :roll: křesťanský výraz...


Btw.: Podařilo se mi vyfotit pár pěkných fotek, tak je potom upnu...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 20. 7. 2008 11:03

Chemist - vcelku nezajímavé fotky, jak jsi říkal, tuctovky.. jejich kompozice se mi nijak nelíbí.. tu fotku u plotu bych vzal ještě úplně jinak, ty schody jsou asi nejzajímavější, škoda kvality a úhlu. No a poslední fotka je dle mě prostě špatná. Je to přeplácaný, působí to dojmem pohledu z ponorky.. kdyby tam nebyly ty větve, byla by to pěkná tuctovka ;) :-)
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 20. 7. 2008 19:20

Tak jsem si prohlížel ty fotky tady a je to hrůza :D Jedině ta vážka byla pěkná, myslím od davsana, ale teď ty fotky od chemista klesly ještě níž než byly předtím :D

Ale abych nekecal hodím tady taky jednu fotku, co mám u sebe v pc...

Obrázek

Kompozice je sice na howno, ale nebyl čas, rychle jsem to vyfotil, pak uletěla...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 20. 7. 2008 19:45

ta se mi líbí.. suprový by bylo trochu víc světla, bylo by to supr, protože by to zvýraznilo barvy, který jsou kvůli nedostatku světla docela málo...
jinak chápu že kompozice je na *****, nemám rád středový kompozice.. chtělo by to zabrat ji trochu víc z boku, né zepředu a posunout ji na stranu fotky, né doprostřed.. ale to ty asi víš ;)
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 20. 7. 2008 19:58

Jo vím, nemám to sice z fotek, spíš z filmů, ale jak říkám, nebyl čas...navíc ten foťák taky nebyl bůhvíco :)
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 20. 7. 2008 20:29

Obrázek
Jedna z mých nejlepších, nijak jsem ji neupravoval :)
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 20. 7. 2008 20:58

jaká krysa :mrgreen: a jak čumí 8-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků