Paris Hilton už zase bručí (a brečí)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 8. 6. 2007 22:28

Tak to je bomba. Poté co byla propuštěna z vězení ji soudce opět poslal do vězení a to na rovných 45dní. Hiltonová prý u soudu brečela, křičela to není správné a když ji odváděli tak volala Mamí !

Ta husa se opravdu chová jak kdyby ji měli popravit :!:
Naposledy upravil PC dne 9. 6. 2007 10:02, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 8. 6. 2007 22:38

Anketní otázka: Vydrželi byste za stejných podmínek jako má sl. Hiltonová (cela jen sama pro sebe, dozorci ji nosí kafe z kantýny) za stejný přestupek třiadvacet dní ve vězení ? Za sebe říkám že asi ano, holt za blbost se platí (Hiltonka neměla nikam jezdit když měla zabavený řidičák.)

PS: zajímalo by mě proč ji vlastně zavřeli zpátky, totiž jestli jsem to pochopil ona snad zase někam jela. (Protože píšou že jela v Mercedesu pro hamburgery a když ji chytli poprvé tak měla jet v Bentleyi). Tak buď si spletli značku auta, nebo fakt si myslela že může cokoliv a jela se normálně courat, místo aby seděla doma (pět ložnic a tři koupelny, uvádí se doslova na CNN.)
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 6. 2007 22:50

jj je to husty.. ale to vezeni ma stejne hodne mirny tak to snad prezije.. i kdyz 45 dni bez vecirku a mejdanu mozna ne.. :)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 8. 6. 2007 22:53

Přeložil by mi tedy prosím nějaký zdatnější angličtinář proč ji znovu zavřeli ? Já si fakt nejsem jistý jestli jsem to přeložil dobře. Děkuju.
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 6. 2007 22:54

Dej mi zdroj :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PC 8. 6. 2007 23:04

cnn.com Děkuji předem.
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 6. 2007 23:32

LOS ANGELES, California (AP) --
Placici Paris Hilton byla dnes eskortovana od soudu a poslana zpet do cely. Po tom, co soudce, tedy vyssi autorita nez country sheriff, rekl, ze si musi odpykat cely svuj 45 denni trest za mrizemi ve vezeni namisto sveho domu v Hollywood Hills.

Co jsem pochopil, tak slo o to, ze nejaky ten mistni serif ji pustil do domaciho vezeni, kvuli nespecifikovanym zdravotnim potizim...soudci se to nelibilo a tak ji poslal zpatky :)

(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mr_wawra 8. 6. 2007 23:33

nejaka zenska je ve vezeni, no a co ma bejt?
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 6. 2007 23:35

Pocit zadostiucineni...pokud jsi to nepochopil doted, ani se o to nesnaz :D

edit:
Kdyz nekdo chlasta, fetuje a ridi pri tom auto, tak mu seberou ridicak a dostane pokutu. A kdyz potom jezdi dal, tak ho zavrou. Paris Hilton si myslela, ze se ji to netyka...a vypada to, ze se spletla. Pravda a laska opet zvitezily nad lzi a nenavisti, chapes? :)
Naposledy upravil Dark_one dne 8. 6. 2007 23:37, celkově upraveno 1

Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mr_wawra 8. 6. 2007 23:36

to radsi fakt ne, v Africe decka chcipaj hlady, v nasem parlamentu sedej komunisti a mam resit nejakou blaznivou zenskou? de mimo me :)
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 8. 6. 2007 23:38

Je to zajímavé protože to je precedens. Hiltonka je megabohatá a tady jde o to jestli mají její peníze vliv nebo nemají. Vždyť je to ostuda... Holka vyvádí jak kdyby ji chtěli posadit na křeslo. Jak jsem psal na blogu-měly by pro takovéhle čůžy (nejen Hiltonku) ale nezodpovědné lidi co řídí pod vlivem drog, nebo alkoholu (jezdila ožralá a neměla řidičák) nejen v USA zavést tělesné tresty. S rozšvihaným zadkem by si každý rozmyslel jestli pojede opět opilý a bez řidičáku. Ne nadarmo se říká dostat na pamětnou. (Mimochodem - kdo ví proč se to říká ? Máte šanci získat pomyslnou jedničku z utajeného dějepisu !)

PS: Před tím než ji zavřeli šla s matkou na oběd - do čínské restaurace a když došlo na placení tak dámy prohlásily že nemají čím zaplatit-že prý nemají peníze a karty nechaly doma. Prý to zaplatí po mobilu... No, hádejte jak to dopadlo-ani tři dny poté to nezaplatily...

To už není pýcha, to je arogance moci. Kvůli takovýmhle bezohledným namyšleným lidem co si myslí že mohou všechno vlastně vznikla komunistická ideologie. Praděda Paris se vypracoval z nicky na boháče a jeho pravnučka a vnučka se chovají jak nadlidi.... Podívejte se jak byli vychováváni britští princové William a Harry. Diana, ať byla jaká byla, s nima chodila do Mekáče, kde čekali jako každej, chodili do školky, do normálních škol (samozřejmě že soukromých ale to nevadí.) aby poznali že jsou taky jenom lidi a to že se narodili do zlaté kolébky je jenom shoda šťastných náhod. Když prej malej Will vlez do policejního auta a začal si tam hrát s vysílačkou, tak dostal od Diany přes zadek a musel se policistovi omluvit. To asi Paris chybělo a o tom to je. Ona si myslí že je něco víc a ten soudce ji dokázal že není. Protože před Bohem a zákonem jsou si všichni rovni.(Ale někteří si myslí že jsou si rovnější).
Naposledy upravil PC dne 8. 6. 2007 23:49, celkově upraveno 1
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 6. 2007 23:38

mr_wawra píše:to radsi fakt ne, v Africe decka chcipaj hlady, v nasem parlamentu sedej komunisti a mam resit nejakou blaznivou zenskou? de mimo me :)

Tak myslim, ze v tomhle kontextu je takova diskuse nad tim, ktera konzole je nejlepsi, mnohem malichernejsi...a presto se aktivne zapojujes (i kdyz na spatne strane :D)

Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mr_wawra 8. 6. 2007 23:43

nerek bych ze by telesny tresty nejak vyznamne resily vozraly lidi za volantem..

Dark_one:

Diskuse.. to neni nic spatnyho, malicherny a debilni jsou spis trapny flamewary typu "jeeeeee, hele, dalsi blba hra pro konzoli XY, hahaha" ;)
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 8. 6. 2007 23:52

V Rusku je prý zvláštní soukromý ústav pro lidi co fetujou, chlastají a kouřej a nemůžou se toho zbavit. Musí dodržovat režim a kdo neposlechne tak dostane na holou rákoskou. Prý strach z trestu u těch dotyčnejch vytvoří takový reflex že při pomyšlení že zase budou biti zanevřou na cigaretu, drogy nebo flašku ihned a jak rádi !

Pokuta-to nebolí-vejprask-ano. V Saudské Arábii nějaká americká nanynka jen tak ukradla balíček chipsů. Nebyla to kleptomanka, prostě je čórla z legrace. Samozřejmě že ji chytili a odsoudili ke stu ranám rákoskou-veřejně. Samozřejmě že ambasáda protestovala, holka prostestovala ale nakonec těch sto ran fakt dostala.

V Singapůru nějakej parchant - čmáral po barácích. No a taky-pětadvacet rákoskou a vyhoštění. Zase protesty-to ho nemůžete vyhostit ? Můžeme, na to Singapurci ale až dostane sekec. Aspoň nemají v Singapuru počmárané baráky. U našeho domu se natřely dveře-předtím byly počmárané - hanba mluvit. Víte jak to dlouho vydrželo čisté ? Tři dny ! Já chytit toho sprejera tak mu namelu. Prosím, když se maluje na nějakejch šedejch podchodech a je to pěkný tak se to líbí i mě, ale když je někde nová stavba a nějaký hovado ji počmárá-nenamaluje tam obrázek ale prostě to tlustou fixou nebo sprejem počárá tak bych ho roztrh jak hada...
Naposledy upravil PC dne 9. 6. 2007 00:03, celkově upraveno 1
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod mr_wawra 8. 6. 2007 23:55

Prej.. v CR existuje/jou nejaky statky, kde lidi co fetujou ci chlastaj zijou spolu a zaroven tam makaj, samozrejme za dodrzovani prisnejch pravidel.. a prej to taky docela slusne funguje, tak ja nevim co furt tady vytahujes nejakou rakosku.
mr_wawra
Dominating

Další stránka